Kategorie:

Nasze marki:

Kolor

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia stretch dostępna także w innych kolorach niż standardowo. Gwarantujemy znakomitą jakość folii tj. jej rozciągliwość, lepkość i grubość. 

  Kolorowa folia stretch

  W sklepie internetowym centrumpakowania.com znajdziecie najwyższej jakości kolorową folię stretch wykonaną z grubego, odpornego na pękanie tworzywa sztucznego o dużej rozciągliwości. Folia streczowa kolorowa to sprawdzona metoda na skuteczne, łatwe i szybkie zabezpieczenie transportowanego ładunku. Doskonale sprawdza się podczas pakowania towaru znajdującego się na europaletach, gdyż należycie stabilizuje produkty bez konieczności wykorzystania dodatkowych zabezpieczeń. Kolorowa folia stretch dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi, jak również estetycznym wyglądem. Dobrze przylega do zabezpieczanych produktów, nawet tych o nieregularnym kształcie. Chroni zarówno przed rozsypaniem ładunku, jak i przed dostaniem się do jego wnętrza wilgoci i innych zanieczyszczeń. Co więcej, dużym atutem folii stretch jest jej nieprzeźroczystość, dzięki której stanowi skuteczną ochronę towaru przed wglądem osób nieupoważnionych. Folie kolorowe stretch dostępne w naszym sklepie cechuje duża wydajność, konkurencyjna cena i wysoki komfort użytkowania.

  Folia stretch kolorowa – niebieska, zielona, czerwona – tuby 1,5kg

  Kolorowa folia pakowa przydaje się w działalności różnych podmiotów, w tym przede wszystkim magazynów, sklepów, firm przeprowadzkowych i kurierskich. Jeżeli zależy nam na estetycznym, a jednocześnie nietypowym zabezpieczeniu różnego rodzaju towarów, możemy sięgnąć właśnie po czerwoną, zieloną albo niebieską folię stretch. W naszym sklepie dostępna jest ona w niewielkich nawojach, które mogą przydać się również w domu. Warto pamiętać, że przy zakupie 20 rolek danego koloru, cena kolorowej folii stretch spada, a na jeszcze większe rabaty można liczyć kupując ją w setkach sztuk. Właśnie przez to nasza oferta jest tak atrakcyjna dla firm, które na co dzień wykorzystują w swojej działalności niebieską, czerwoną albo zieloną folię stretch.

  Kiedy można użyć zieloną, niebieską albo czerwoną folię stretch?

  Odpowiedź jest prosta – kiedy tylko mamy taką potrzebę. Wiele firm wprowadza swój wewnętrzny system oznaczeń towarów, a wówczas folia tego typumoże się bardzo przydać. Z łatwością poselekcjonujemy produkty, owijając je niebieską, zieloną albo czerwoną folią stretch, aby ich późniejsze rozróżnienie możliwe było już z daleka, bez wczytywania się w szczegóły umieszczonej na nich etykiety czy skanowania kodu. Co więcej, niebieska czy zielona folia streczowa jest folią nieprzezroczystą, a zatem owijając nią towary możemy uchronić je od ciekawskich spojrzeń, a nawet ograniczyć ryzyko ich kradzieży. Wcale nie trzeba zużywać jej dużo - wystarczy już pojedyncza warstwa folii, aby zapewnić dobre krycie. Sprawdź również dostępną w naszym sklepie czarną folię streczową oraz folię minirap

  Niebieska, czerwona, zielona folia stretchowa - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  W naszym sklepie znajdziesz kolorową folię stretchową w rolkach o niewielkiej wadze – 1,5 kg – idealnych do pakowania ręcznego. Każdy model ma taką samą grubość - 23µm, szerokość – 50 cm i rozciągliwość – do 180%. Kliknij w wybrany kolor, aby przenieść się na stronę produktu: