Kategorie:

Nasze marki:

Torby papierowe

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Torby papierowe to coraz chętniej wybierane torby, głównie ze względów ekologicznych i estetycznych. Są popularne ze względu na niską cenę i dostatecznie dużą wytrzymałość. Oferujemy torby, torebki papierowe w różnych rozmiarach z uchwytem płaskim i skręcanym z wykorzystaniem papieru typu kraft i gładkiego.

Sklep z torbami papierowymi Centrumpakowania.com 

Centrumpakowania.com to sklep internetowy oferujący szeroki wybór toreb papierowych. W swojej ofercie posiadają kilka rodzajów, w tym torby z uchwytami papierowymi, płaskie torby papierowe oraz torby ekologiczne. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na dobranie torby idealnie dopasowanej do potrzeb klienta. Nasz sklep oferuje także personalizowane torby, które są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą promować swoją markę wśród klientów. Centrumpakowania.com dba także o jakość swoich produktów, dlatego torby papierowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wysoką trwałość i wytrzymałość. Sklep oferuje także konkurencyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę do klienta. Wszystkie zamówienia są realizowane w krótkim czasie, dzięki czemu klient może cieszyć się swoimi nowymi torbami już po kilku dniach od złożenia zamówienia. Całość sprawia, że Centrumpakowania.com jest idealnym miejscem dla osób, które szukają wysokiej jakości toreb papierowych w konkurencyjnych cenach. 

Torby papierowe wypierają foliowe

Wraz ze zmianą przepisów powoli odchodzi się od foliowych toreb, co oznacza, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się właśnie torby papierowe białe. Wiadomo, że nawet jeśli dla kogoś coś takiego nie jest zbyt zachęcające. To jednak należy mieć na uwadze, że na nich również można umieszczać reklamę danego sklepu. Wiadomo, że w innych krajach tego typu rozwiązanie cieszy się ogromnym wzięciem, u nas jeszcze wielu przedsiębiorców podchodzi do tego z dystansem. Oczywiście w najbliższym czasie będzie mogło się wiele pozmieniać, tym bardziej że mimo wszystko torby papierowe brązowe mogą prezentować się wspaniale. Coraz większa liczba sklepów oferuje również ozdoby świąteczne, ponieważ jest to forma promowania siebie, ale i można w takich torbach wręczyć prezenty. Wiele zależy od tego, jakie ma się podejście do pewnych spraw, jednocześnie należy mieć świadomość co do tego, że torby papierowe z nadrukiem to ciekawa forma reklamy sklepu. Stąd też warto poważniej się nad nią zastanowić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące rodzaje torb papierowych: torebki ozdobne i świąteczne, torby fałdowe oraz papierowe torebki z uchwytem

Torebki papierowe - uniwersalne opakowanie

Torebki papierowe to doskonały sposób na zapakowanie jedzenia, czy ubrania. Torba papierowa sprawdzi się niemal wszędzie. 

  • torby papierowe w przeciwieństwie do toreb foliowych wyrzucanych np. w lesie, w morzach przez nieodpowiedzialnych obywateli, zdecydowanie szybciej poddadzą się rozkładowi.
  • niższy koszt eliminacji torby po jej użyciu, w przeciwieństwie do toreb nieorganicznych;
  • torby papierowe są równie wytrzymałe co foliowe;
  • łatwiej zapakować i ułożyć w torbie zakupiony towar, dzięki prostokątnej podstawie.
  • torby papierowe są klasyczne, eleganckie i stylowe
  • istnieje możliwość zadruku, używając przy tym farb wodnych,
  • torby papierowe mogą być wielokrotnego użytku.

Artykuły dotyczące kategorii torby papierowe: