Kategorie:

Nasze marki:

Torby papierowe

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Torby papierowe to coraz chętniej wybierane torby, głównie ze względów ekologicznych i estetycznych. Są popularne ze względu na niską cenę i dostatecznie dużą wytrzymałość. Oferujemy torby, torebki papierowe w różnych rozmiarach z uchwytem płaskim i skręcanym z wykorzystaniem papieru typu kraft i gładkiego.

Torby papierowe wypierają foliowe

Wraz ze zmianą przepisów powoli odchodzi się od foliowych toreb, co oznacza, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się właśnie torby papierowe białe. Wiadomo, że nawet jeśli dla kogoś coś takiego nie jest zbyt zachęcające. To jednak należy mieć na uwadze, że na nich również można umieszczać reklamę danego sklepu. Wiadomo, że w innych krajach tego typu rozwiązanie cieszy się ogromnym wzięciem, u nas jeszcze wielu przedsiębiorców podchodzi do tego z dystansem. Oczywiście w najbliższym czasie będzie mogło się wiele pozmieniać, tym bardziej, że mimo wszystko torby papierowe brązowe mogą prezentować się wspaniale. Coraz większa liczba sklepów oferuje również ozdoby świąteczne, ponieważ jest to forma promowania siebie, ale i można w takich torbach wręczyć prezenty. Wiele zależy od tego, jakie ma się podejście do pewnych spraw, jednocześnie należy mieć świadomość co do tego, że torby papierowe z nadrukiem to ciekawa forma reklamy sklepu. Stąd też warto jest poważniej się nad nią zastanowić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące rodzaje torb papierowych: torebki ozdobne i świątecznetorby fałdowe oraz papierowe torebki z uchwytem

Torebki papierowe - uniwersalne opakowanie

Torebki papierowe to doskonały sposób na zapakowanie jedzenia, czy ubrania. Torba papierowa sprawdzi się niemal wszędzie. 

  • torby papierowe w przeciwieństwie do toreb foliowych wyrzucanych np. w lesie, w morzach przez nieodpowiedzialnych obywateli, zdecydowanie szybciej poddadzą się rozkładowi.
  • niższy koszt eliminacji torby po jej użyciu, w przeciwieństwie do toreb nieorganicznych;
  • torby papierowe są równie wytrzymałe co foliowe;
  • łatwiej zapakować i ułożyć w torbie zakupiony towar, dzięki prostokątnej podstawie.
  • torby papierowe są klasyczne, eleganckie i stylowe
  • istnieje możliwość zadruku, używając przy tym farb wodnych,
  • torby papierowe mogą być wielokrotnego użytku.

Artykuły dotyczące kategorii torby papierowe:

5 zasad przy wyborze torby papierowej

Torby papierowe - aspekty ekonomiczne i ekologiczne

Czy dzięki reklamówkom papierowym świat poradzi sobie z plastikiem?

Torby papierowe, czyli zakupy w nurcie eko

Torby i opakowania dla gastronomii