Kategorie:

Nasze marki:

Z uchwytem

  Jest 18 produktów.

  Pokazano 1-12 z 18 pozycji

  Aktywne filtry

  Torebki papierowe z uchwytem to praktyczny produkt ceniony za niską cenę, uniwersalne zastosowanie i proekologiczny charakter. Torby papierowe można wykorzystywać do pakowania odzieży i produktów spożywczych w sklepach stacjonarnych, do pakowania prezentów lub transportu dań cateringowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ekologicznych toreb papierowych z uchwytem ze sklepu centrumpakowania.com!

  Torby papierowe z uchwytem - prosty design, wszechstronne zastosowanie

  Torebeczki papierowe to uniwersalne akcesorium charakteryzujące się lekkością, funkcjonalnością i gustownym wyglądem. Bardzo modny, surowy design opakowań papierowych sprawia, że są one praktycznym opakowaniem prezentowym. Co więcej, wykonane z ekologicznego materiału opakowania papierowe nie wpływają na stan środowiska naturalnego, będąc znakomitym zamiennikiem reklamówek foliowych.

  Torebki papierowe z uchwytem w centrumpakowania.com

  Na stronie internetowej naszego sklepu papierniczego online znajdziecie szeroki wybór torebek papierowych z uchwytem w różnych rozmiarach i kolorach. Cechujące się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością opakowania papierowe dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone w praktyczne uchwyty znacząco poprawiające komfort ich przenoszenia. Co więcej, do cech charakteryzujących produkty oferowane przez centrumpakowania.com należą odporność na pękanie, mocne dno i gustowny wygląd. Sprawdź też fałdowe torbyozdobne torebki i papier pakowy w naszej ofercie.

  Przeczytaj artykuły o torbach papierowych

  Torby papierowe - aspekty ekonomiczne i ekologiczne