Kategorie:

Nasze marki:

Ozdobne i Świąteczne

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-12 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Aranżując mieszkanie lub przeprowadzając generalne porządki bardzo często zastanawiamy się nad tym, jak bezpiecznie i estetycznie ukryć różne przedmioty, dokumenty, a nawet ubrania i buty. Kartony ozdobne to świetny pomysł na to, aby w sprytny i elegancki sposób schować i uporządkować wszystko w naszym domu. Dodatkowo nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że takie ozdobne kartony do przechowywania po prostu świetnie wyglądają i bez problemu można je postawić tak naprawdę wszędzie, nie martwiąc się o to, że będą szpecić nasze wnętrza. Dostępność różnych kolorów, wzorów i rozmiarów sprawia, że taki rodzaj pudełek spełni wszystkie nasze potrzeby. To nie tylko doskonały pomysł na przechowywanie, ale takie kartony mogą pełnić także funkcję nietypowego opakowania prezentu. Możemy również zapakować w ten sposób ciasto lub inny wyrób cukierniczy, a osoba przez nas obdarowana z pewnością doceni taki oryginalny podarunek. Kartony świąteczne to kolejny rodzaj opakowań, na który warto zwrócić uwagę. Mimo okolicznościowego charakteru, tak naprawdę pudełka tego typu można trzymać w domu przez cały rok. Schowane w nich ozdoby świąteczne, bombki choinkowe, czy też stroiki oraz inne bibeloty będą nie tylko pięknie się prezentować, ale przede wszystkim pomogą nam w szybki sposób odszukać potrzebne nam rzeczy.

Kartony ozdobne do prezentów

Zobacz wszystkie kartony w naszej ofercie.

Kartony ozdobne - to limitowane serie oryginalnych kartonów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Staramy się wprowadzać sukcesywnie nowe wzory, a każdy nowy projekt jest przez nas dokładnie przemyślany. Dostępny tutaj asortyment to głównie pudełka fasonowe /  wykrojnikowe o różnym kształcie i w różnych kolorach.

Opakowanie kartonowe to tak naprawdę nieograniczone możliwości, gdzie przeszkodą jest jedynie nasza wyobraźnia.

Możemy zapewnić ze z miesiąca na miesiąc będziemy w tej kategorii powiększać asortyment, Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inspiracje.

Dobre opakowanie to jeden z kluczowych elementów dobrego marketingu zwiększający znaczenie pakowanego przez nas produktu.