Centrum Pakowania
ul. Grunwaldzka 542,
62-064 Plewiska/Poznań
NIP: 777-27-82-199

E-mail:
biuro@centrumpakowania.com


tel./fax +48 61 651 79 50
FORMULARZ
Warunki
Centrum Pakowania gwarantuje darmową dostawę przy zamówieniach min. 500,00 zł brutto w Poznaniu i jego okolicach.

Kontakt

Znajdź swój optymalny rozmiar!

Włączone filtry:
Długość [mm]
Szerokość [mm]
Wysokość [mm]

Ozdobne i Świąteczne  Produkty: 15

Kartony ozdobne i świąteczne

Aranżując mieszkanie lub przeprowadzając generalne porządki bardzo często zastanawiamy się nad tym, jak bezpiecznie i estetycznie ukryć różne przedmioty, dokumenty, a nawet ubrania i buty. Kartony ozdobne to świetny pomysł na to, aby w sprytny i elegancki sposób schować i uporządkować wszystko w naszym domu. Dodatkowo nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że takie ozdobne kartony do przechowywania po prostu świetnie wyglądają i bez problemu można je postawić tak naprawdę wszędzie, nie martwiąc się o to, że będą szpecić nasze wnętrza. Dostępność różnych kolorów, wzorów i rozmiarów sprawia, że taki rodzaj pudełek spełni wszystkie nasze potrzeby. To nie tylko doskonały pomysł na przechowywanie, ale takie kartony mogą pełnić także funkcję nietypowego opakowania prezentu. Możemy również zapakować w ten sposób ciasto lub inny wyrób cukierniczy, a osoba przez nas obdarowana z pewnością doceni taki oryginalny podarunek. Kartony świąteczne to kolejny rodzaj opakowań, na który warto zwrócić uwagę. Mimo okolicznościowego charakteru, tak naprawdę pudełka tego typu można trzymać w domu przez cały rok. Schowane w nich ozdoby świąteczne, bombki choinkowe, czy też stroiki oraz inne bibeloty będą nie tylko pięknie się prezentować, ale przede wszystkim pomogą nam w szybki sposób odszukać potrzebne nam rzeczy.

Kartony ozdobne - to limitowane serie oryginalnych kartonów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Staramy się wprowadzać sukcesywnie nowe wzory, a każdy nowy projekt jest przez nas dokładnie przemyślany. Dostępny tutaj asortyment to głównie pudełka fasonowe /  wykrojnikowe o różnym kształcie i w różnych kolorach.

Opakowanie kartonowe to tak naprawdę nieograniczone możliwości, gdzie przeszkodą jest jedynie nasza wyobraźnia.

Możemy zapewnić ze z miesiąca na miesiąc będziemy w tej kategorii powiększać asortyment, Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inspiracje.

Dobre opakowanie to jeden z kluczowych elementów dobrego marketingu zwiększający znaczenie pakowanego przez nas produktu.