Kategorie

Poduszki powietrzne do wypełniania paczek

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Dokładne zabezpieczenie towaru, który przesyłamy zarówno indywidualnie, jak i zwłaszcza wtedy, kiedy prowadzimy firmę świadczącą usługi wysyłkowe to podstawa. Jest to nie tylko gwarancja sukcesu, ale wizytówka naszego biznesu, którą doceni każdy klient. Bardzo często ochrona przewożonych i zapakowanych produktów jest utrudniona przez to, że trudno dopasować pudełko i karton w ten sposób, aby zawartość szczelnie wypełniała całą przestrzeń.

  Poduszki powietrzne do wypełniania paczek

  Transportując przedmioty szczególnie narażone na uszkodzenie niezwykle ważne jest odpowiednie zabezpieczenie. W takich chwilach świetnie sprawdzą się maty powietrzne oraz poduszki powietrzne do pakowania. W ten sposób zmniejszymy ryzyko zniszczenia i zadbamy o bezpieczeństwo przesyłanych produktów. Poduszki do pakowania skutecznie wypełnią przestrzeń w kartonie i zapobiegną przesuwaniu się zawartości. Dodatkowo mają właściwości amortyzujące i są wyjątkowo lekkie, przez co nie będą miały wpływu na koszty wysyłki. Kolejną zaletą jest to, że można używać ich wielokrotnie. Tego rodzaju wypełnienie wykorzystywane jest najczęściej do transportu wyrobów medycznych, np. leków. Tłumią dźwięki, dlatego osoby postronne nie mogą domyślić się co jest w paczce. Następnym i jakże ważnym atutem tych produktów jest również to, że dostępne są w różnej wielkości i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Poduszki tego typu to doskonała jakość oraz szeroki wachlarz możliwości - i to wszystko w korzystnej i bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź również inne wypełniacze do paczek, takie jak papier wypełniający, WrapPak oraz sizzlepak do paczek.

  Dlaczego warto wybrać ten wypełniacz?

  Poduszki AirPlus® to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy cenią sobie dobrze zapakowany towar.

  Z pewnością towar zabezpieczony poduszkami powietrznymi AirPlus®to wizytówka profesjonalnego podejścia do sprzedaży wysyłkowej i eComerce.

  Poduszki powietrzne mają wiele zalet:

  -są niezwykle wytrzymałe, trudno je przebić i uszkodzić, dzięki czemu Państwa produkt jest bezpieczny;

  -są stosunkowo niedrogie w porównaniu z alternatywnymi produktami;

  -są lekkie i łatwe w użyciu; doskonale wypełniają pustą przestrzeń w pudełku; 

  -są wielokrotnego użytku, dzięki czemu są bardziej ekologiczne;

  Worki z powietrzem do wypełniania pustych przestrzeni w przesyłce

  Poduszki powietrzne do paczek to wykonane z folii worki powietrzne przeznaczone do uzupełniania wolnej przestrzeni w pudełkach wysyłkowych. Doskonale amortyzują wstrząsy i uderzenia, na jakie narażone są pudełka podczas transportu czy sortowania, a także chronią przed nagłymi zmianami temperatury. Nadają się do zabezpieczania wszystkich przesyłek, ale przede wszystkim tych, w których transportowane są towary o dużych gabarytach, np. urządzenia AGD. W przypadku mniejszych, odpowiedniejszym wyborem może okazać się folia bąbelkowa, która zapewnia ochronę towaru na tej samej zasadzie, co poduszki powietrzne. Wypełniacze te są też niezwykle pomocne przy przeprowadzkach, gdyż dzięki nim możemy zabezpieczyć przeróżne przedmioty przed uszkodzeniem podczas przenoszenia i przewozu w nowe miejsce.

  Poduszki na powietrze - jak odczytywać oznaczenia?

  W Centrumpakowania.com oferujemy wypełniacze w dwóch rozmiarach: poduszki powietrzne do paczek 120/200 i poduszki na powietrze 75/200. Pierwsza z wartości oznacza szerokość, a druga długość pojedynczej torebki i podawana jest w milimetrach. Obydwa typy skutecznie chronią towary w trakcie transportu, a to, który wybrać do wypełniania pustych przestrzeni w paczkach, uzależnione jest raczej od ich wielkości. Niekiedy istnieje potrzeba, aby dobierać różne rodzaje wypełniaczy.

  Poduszki powietrzne do pakowania - folia czy papier

  Poduszki wypełnione powietrzem są proste w obsłudze - wystarczy zapełnić nimi wolne przestrzenie w pudełku. Zwykle dostępne jest w rolkach, które można swobodnie rozwijać i odrywać pojedyncze poduszki. Torebki powinny znaleźć się przy krawędzi pudełka, gdyż ustawiamy go wokół wysyłanej rzeczy. Amortyzują one wstrząsy i uderzenia oraz chronią przed niepożądanym przemieszczaniem się zawartości wewnątrz pudełka. Wkładamy do pudełka potrzebną ilość poduszek, wykorzystując pojedyncze sztuki lub krótkie odcinki. Pamiętajmy, że woreczki z powietrzem do pakowania to produkt stworzony z mocnej folii polietylenowej o minimalnej, praktycznie zerowej wadze, który nie zwiększa ciężaru opakowania wysyłkowego, a tym samym kosztów jej wysłania, dlatego nie musimy ograniczać się w jego stosowaniu. Alternatywnie można wybrać poduszki dostępne na rynku, które tworzone są z papieru. Można wyprodukować je bez szkody dla środowiska i poddać recyklingowi, ale pamiętajmy, że ekologia ma tutaj swoją cenę w jakości, gdyż papierowe produkty łatwiej ulegają przebiciu. Folia z powietrzem do pakowania z trudem ulega uszkodzeniu, dzięki czemu odbiorca paczki wcale nie musi wyrzucać jej po odbiorze - może wykorzystać ją do kolejnej przesyłki, a tym samym zaoszczędzić.

  Maty jako wypełniacze powietrzne do paczek z delikatnym towarem

  Sklepy na ogół proponują szeroki wybór poduszek z powietrzem. Możemy natknąć się na produkty popularnej marki Spacetronik, takie jak poduszki powietrzne Airbag do wypełniania, ale także maty Airplus. Produkty dostępne w naszej ofercie, mające postać łańcuchów z perforacją, również są w stanie spełnić rolę maty. Wystarczy, że nie będziemy ich rozrywać, czyli sprowadzać do postaci pojedynczych opakowań wypełnionych powietrzem. W zależności od charakteru przesyłki, taka forma wypełniacza może okazać się lepsza, niż stosowanie pojedynczych komór wypełnionych sprężonym powietrzem, zwłaszcza wtedy, gdy mamy do zabezpieczenia duże przedmioty, na przykład meble.

  Poduszki powietrzne do paczek - w Centrumpakowania.com szybka wysyłka i bezpłatna dostawa

  Poduszki z powietrzem do pakowania zamówione w naszym sklepie można odebrać osobiście w naszym magazynie, ale niezależnie od wielkości zamówienia na życzenie jesteśmy w stanie zlecić ich dostarczenie pod dowolny adres. W przypadku klientów z Poznania i okolic dostawa jest darmowa. Zachęcamy do przejrzenia naszego szerokiego asortymentu, w którym znajdziesz także inne rodzaje wypełniaczy do paczek, papier pakowy i pudełka wysyłkowe w różnych rozmiarach. Gwarantujemy szybką wysyłkę, a także poduszki powietrzne i inne towary najwyższej jakości, które na stałe zamawia u nas wiele firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową. To najlepszy dowód na to, że nasze akcesoria air dobrze sprawdzają się w swojej roli. Do skorzystania z oferty zapraszamy również klientów prywatnych.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie