Kategorie:

Nasze marki:

Poduszki powietrzne

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Dokładne zabezpieczenie towaru, który przesyłamy zarówno indywidualnie, jak i zwłaszcza wtedy, kiedy prowadzimy firmę świadczącą usługi wysyłkowe to podstawa. Jest to nie tylko gwarancja sukcesu, ale wizytówka naszego biznesu, którą doceni każdy klient. Bardzo często ochrona przewożonych i zapakowanych produktów jest utrudniona przez to, że trudno dopasować pudełko i karton w ten sposób, aby zawartość szczelnie wypełniała całą przestrzeń.

  Poduszki powietrzne do wypełniania paczek

  Transportując przedmioty szczególnie narażone na uszkodzenie niezwykle ważne jest odpowiednie zabezpieczenie. W takich chwilach świetnie sprawdzą się maty powietrzne oraz poduszki powietrzne do pakowania. W ten sposób zmniejszymy ryzyko zniszczenia i zadbamy o bezpieczeństwo przesyłki. Poduszki do pakowania skutecznie wypełnią przestrzeń w kartonie i zapobiegną przesuwaniu się zawartości. Dodatkowo mają właściwości amortyzujące i są wyjątkowo lekkie, przez co nie będą miały wpływu na koszty przesyłki. Kolejną ich zaletą jest to, że poduszki powietrzne można używać wielokrotnie. Tego rodzaju wypełnienie wykorzystywane jest najczęściej do transportu wyrobów medycznych, np. leków. Tłumią dźwięki, dlatego osoby postronne nie mogą domyślić się co jest w paczce. Następnym i jakże ważnym atutem tych produktów jest również to, że dostępne są w różnej wielkości i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Poduszki wypełnione powietrzem to doskonała jakość oraz szeroki wachlarz możliwości - i to wszystko w korzystnej i bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź również inne wypełniacze do paczek, takie jak papier wypełniającyWrapPak oraz sizzlepak do paczek.

  Dlaczego warto wybrać poduszki powietrzne jako wypełniacz?

  Poduszki powietrzne AirPlus® to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy cenią sobie dobrze zapakowany towar w trakcie przesyłki.

  Z pewnością towar zabezpieczony poduszkami powietrznymi AirPlus®to wizytówka profesjonalnego podejścia do sprzedaży wysyłkowej i eComerce.

  Wypełniacz w postaci poduszek powietrznych niesie za sobą wiele zalet:

  -są niezwykle wytrzymałe, trudno je przebić i uszkodzić, dzięki czemu Państwa produkt jest bezpieczny;

  -są stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi wypełniaczami;

  -są lekkie i łatwe w użyciu; doskonale wypełniają pustą przestrzeń w kartonie; 

  -są wielokrotnego użytku, dzięki czemu są bardziej ekologiczne;