Centrum Pakowania
ul. Grunwaldzka 542,
62-064 Plewiska/Poznań
NIP: 777-27-82-199

E-mail:
biuro@centrumpakowania.com


tel./fax +48 61 651 79 50
FORMULARZ
Warunki
Centrum Pakowania gwarantuje darmową dostawę przy zamówieniach min. 500,00 zł brutto w Poznaniu i jego okolicach.

Kontakt

Folia jest produktem, który niejednego może zaskoczyć mnogością swojego zastosowania. Zarówno jako ochrona, jak i forma reklamy, a nawet sposób na odstresowanie! Folia w zależności od swojego rodzaju może spełnić się w różnej roli. Folia ochronna to świetny pomysł na zabezpieczenie różnych powierzchni, np. szafek w kuchni, które często są narażone na uszkodzenia i zarysowania. Folia bąbelkowa to chyba najbardziej popularna forma ochrony paczek. Zapewnia doskonałą izolację, ochronę przed wilgocią i amortyzację. Zapewnia bezpieczeństwo w transporcie i minimalizuje ryzyko uszkodzeń, zwłaszcza delikatnych i łatwo tłukących się przedmiotów. Dodatkowo folia pęcherzykowa to doskonały sposób na relaks i odprężenie, który skusi każdego. Folia z nadrukiem będzie świetnym, tanim i skutecznym nośnikiem reklamy. Taka forma promocji jest stosunkowo niedrogą inwestycją, która przyniesie same korzyści. Folia jest niezbędna w każdym domu i w każdej firmie. Taki rodzaj materiału sprawdzi się najlepiej podczas przeprowadzki, kiedy zależy nam na bezpiecznym transporcie. Stanowi również proste i skuteczne wypełnienie, kiedy zależy nam na tym, aby zapakowany przedmiot nie uszkodził się w czasie przewozu. Zastosowanie folii jest wszechstronne, przez co staje się ona niezbędna w każdym domu oraz miejscu pracy.

W tej kategorii znajdą Państwo folie różnego rodzaju. Folie przeznaczone do pakowania, jak i folie zabezpieczające podczas remontu. Wszystkie oferowane tutaj produkty są wysokiej jakości. 

FOLIA STRETCH - folia kupowana najchętniej z uwagi na jej rozciągliwą strukturę. Pozwala na łatwe owinięcie paczki lub palety. Folię oferujemy w różnych wariantach wagowych i koloru. 

FOLIA BĄBELKOWA - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy dbają o dobre zabezpieczenie przesyłki. Folia dostępna w różnych wariantach szerokościowych i nawoju. Folia tylko wysokiej jakości przy stosunkowo niskiej cenie. 

FOLIA PE - folie PE są używane w wielu branżach. W pakowaniu świetnie sprawdzają się np. jako kaptury foliowe zabezpieczające paletę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

FOLIE REMONTOWE - to głównie folie do zabezpieczeń wnętrza mieszkania lub domu podczas malowania. Są łatwe w użyciu i doskonale chronią elementy takie jak. np meble  przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.