Kategorie:

Nasze marki:

Folie

 • Folia bąbelkowa

  Myśląc o zapakowaniu różnego rodzaju towaru większości z nas od razu skojarzy się folia bąbelkowa. Jest to produkt o...
  Zobacz ofertę

 • Folia stretch

  Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych na świecie sposobów pakowania i zabezpieczania różnego rodzaju...
  Zobacz ofertę

 • Folia ochronna

  Profesjonalna i wytrzymała folia ochronna. Folia ochronna to bardzo niepozorny, ale niezbędny...
  Zobacz ofertę

 • Folia ozdobna

  W kategorii “Folia ozdobna” sklepu internetowego centrumpakowania.com znajdziecie najwyższej jakości ozdobne...
  Zobacz ofertę

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Folia jest produktem, który niejednego może zaskoczyć mnogością swojego zastosowania. Zarówno jako ochrona, jak i forma reklamy, a nawet sposób na odstresowanie! Folia w zależności od swojego rodzaju może spełnić się w różnej roli. Folia ochronna to świetny pomysł na zabezpieczenie różnych powierzchni, np. szafek w kuchni, które często są narażone na uszkodzenia i zarysowania. Folia bąbelkowa to chyba najbardziej popularna forma ochrony paczek. Zapewnia doskonałą izolację, ochronę przed wilgocią i amortyzację. Zapewnia bezpieczeństwo w transporcie i minimalizuje ryzyko uszkodzeń, zwłaszcza delikatnych i łatwo tłukących się przedmiotów. Dodatkowo folia pęcherzykowa to doskonały sposób na relaks i odprężenie, który skusi każdego. Folia z nadrukiem będzie świetnym, tanim i skutecznym nośnikiem reklamy. Taka forma promocji jest stosunkowo niedrogą inwestycją, która przyniesie same korzyści. Folia jest niezbędna w każdym domu i w każdej firmie. Taki rodzaj materiału sprawdzi się najlepiej podczas przeprowadzki, kiedy zależy nam na bezpiecznym transporcie. Stanowi również proste i skuteczne wypełnienie, kiedy zależy nam na tym, aby zapakowany przedmiot nie uszkodził się w czasie przewozu. Zastosowanie folii jest wszechstronne, przez co staje się ona niezbędna w każdym domu oraz miejscu pracy.

Folia do pakowania

W tej kategorii znajdą Państwo folie różnego rodzaju. Folie przeznaczone do pakowania, jak i folie zabezpieczające podczas remontu. Wszystkie oferowane tutaj produkty są wysokiej jakości. 

FOLIA STRETCH - folia kupowana najchętniej z uwagi na jej rozciągliwą strukturę. Pozwala na łatwe owinięcie paczki lub palety. Folię oferujemy w różnych wariantach wagowych i koloru. 

FOLIA BĄBELKOWA - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy dbają o dobre zabezpieczenie przesyłki. Folia dostępna w różnych wariantach szerokościowych i nawoju. Folia tylko wysokiej jakości przy stosunkowo niskiej cenie. Przykładowe folie bąbelkowe dostępne w naszej ofercie to folia z dużym bąblemfolia z małym bąblem oraz folia bąbelkowa samoprzylepna.

FOLIA PE - folie PE są używane w wielu branżach. W pakowaniu świetnie sprawdzają się np. jako kaptury foliowe zabezpieczające paletę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

FOLIE REMONTOWE - to głównie folie do zabezpieczeń wnętrza mieszkania lub domu podczas malowania. Są łatwe w użyciu i doskonale chronią elementy takie jak. np meble przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. 

Najlepsza folia do pakowania – tylko w Centrumpakowania.com

Folie dostępne w naszym sklepie wyróżniają się pod względem jakości. To produkty, które z trudem ulegają uszkodzeniom, a wiele z nich nadaje się do wielokrotnego użytku, np. folie bąbelkowe albo kaptury foliowe. Na pochwałę zasługuje także ich estetyka, na którą dodatkowo można wpływać zamawiając folie z nadrukiem. Stawiamy także na funkcjonalność. Samoprzylepne folie to duże ułatwienie w zabezpieczaniu różnych powierzchni na czas remontu, a nakrycie ładunków umieszczonych na palecie nie może odbyć się szybciej, jak wtedy, gdy mamy pod ręką wymiarowe kaptury z folii

Folia z nadrukiem

W Centrumpakowania.com istnieje możliwość zamówienia folii z nadrukiem. Korzystają z niej np. firmy, które zabezpieczają ładunki na paletach kapturami foliowymi i chcą, by przy okazji służyły one reklamowaniu firmy. Wówczas zwykle nadrukowuje się na nich firmowy logotyp. Folie z nadrukiem pełnią jednak bardzo ważną rolę również tam, gdzie istotna jest estetyka. Mowa o foliach ozdobnych używanych do dekoracji bukietów czy koszy prezentowych. Jesteśmy w stanie wykonać na folii dowolny nadruk zgodny z projektem dostarczonym przez Klienta. Gwarantujemy wysoką jakość i dobrą trwałość nadruków.

Folia PE - cena

Sprawdzając cenę folii PE trzeba pamiętać o tym, że zwykle w opakowaniu znajduje się kilka sztuk produktu, a cena dotyczy całości. Niemniej jednak, przy zakupie obojętnie jakiej folii z naszej oferty obowiązują rabaty ilościowe. To zachęta do większych zakupów nie tylko dla klientów biznesowych, ale również prywatnych, gdyż często pierwsze zniżki naliczane są już od 2 sztuk folii. W przypadku zainteresowania ofertą folii z nadrukiem, prosimy o kontakt e-mailowy celem otrzymania indywidualnej wyceny. 

Folia z dostawą

Nasi Klienci nie muszą organizować we własnym zakresie dostawy zamówionej folii. Wszystkim zajmiemy się my. Bez względu na to, jak duże zamówienie złożysz i czy będzie to folia z nadrukiem czy bez, możesz liczyć na otrzymanie jej z rąk naszego firmowego kuriera. Dowozimy zamówienia na terenie całej Polski, a czas, jaki upływa od dokonania zakupu online do otrzymania zamówionej folii zwykle nie przekracza 48h. Przejrzyj także inne produkty z naszej oferty, a być może któryś również okaże się pomocny. Zamawiając wszystkie razem, otrzymasz je w ramach jednej dostawy. 

Rodzaje folii w sklepie Centrumpakowania

Różnorodność folii dostępnych w naszej ofercie sprawia, że produkty dla siebie znajdują tu osoby prywatne i przedsiębiorcy z różnych branż. Firmy kurierskie, transportowe czy przeprowadzkowe to główni odbiorcy folii bąbelkowej i stretch, natomiast firmy budowlane, remontowe i magazyny często zaopatrują się u nas w folie ochronne. Do tego dochodzą modele ozdobne, ważne z punktu widzenia kwiaciarni i punktów pakowania prezentów. Jeżeli wiesz, czego poszukujesz, możesz od razu przejść do jednej z poniższych kategorii produktowych:

Artykuły dotyczące kategorii folie:

 1. Folia bąbelkowa
 2. Folia bąbelkowa izolacyjna
 3. 4 zastosowania folii babelkowej, które Cię zaskoczą!
 4. Folia stretch, rodzaje i zastosowanie