Kategorie:

Nasze marki:

Folia ochronna

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalna i wytrzymała folia ochronna. Folia ochronna to bardzo niepozorny, ale niezbędny artykuł, który może okazać się niezastąpione w wielu przypadkach.

Folia ochronna i uniwersalność zastosowań

Zastosowanie folii jest wszechstronne i zależnie od jej rodzaju, doskonale sprawdzi się zarówno do powierzchni podłogowych, jak i do okien oraz do zabezpieczenia innych przedmiotów. Podczas remontów i prac budowlanych folia to produkt, który ochroni i zapobiegnie zniszczeniom, o które wtedy nietrudno. Folia ochronna budowlana położona na podłogę zminimalizuje ryzyko uszkodzeń np. płytek i paneli podczas wykonywania prac wykończeniowych. Dodatkowo taki rodzaj folii przyda nam się przy może nieco mniej inwazyjnych, ale również niosących ze sobą ryzyko zniszczeń czynnościach, takich jak malowanie ścian. Wtedy folia świetnie sprawdzi się jako ochrona przed zniszczeniem i zmniejszy ryzyko ubrudzenia farbą mebli oraz innych, ważnych dla nas produktów. Folia ochronna do okien - ten rodzaj zabezpieczenia przyda się zarówno podczas prac budowlano-remontowych, jak i podczas transportu i montażu. Skutecznie chroni powierzchnie szklane przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Tego rodzaju samoprzylepna folia ochronna bardzo łatwo się nakłada i jest odporna na promienie słoneczne. Jak widać folie są stosunkowo niedrogą i przydatną inwestycją zarówno w naszym domu jak i w naszej firmie.

Folie ochronne - w tej kategorii znajdziesz folie zabezpieczające takie jak folie malarskie, folie na palety tzw. kaptury foliowe oraz inne.