Kategorie:

Folia ochronna

 • Folie malarskie

  Folia ochronna to funkcjonalneakcesorium niezastąpione w trakcie prac remontowych i malarskich. Właściwe...
  Zobacz ofertę

 • Kaptury foliowe

  Kaptury foliowe powszechnie wykorzystuje się do zabezpieczania towaru znajdującego się na europaletach przed...
  Zobacz ofertę

 • Samoprzylepna

  Folia ochronna samoprzylepna to niezawodny sposób zabezpieczenia wybranych powierzchni, np. okien, paneli podłogowych...
  Zobacz ofertę

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalna i wytrzymała folia ochronna. Folia ochronna to bardzo niepozorny, ale niezbędny artykuł, który może okazać się niezastąpione w wielu przypadkach.

Folia ochronna i uniwersalność zastosowań

Zastosowanie folii jest wszechstronne i zależnie od jej rodzaju, doskonale sprawdzi się zarówno do powierzchni podłogowych, jak i do okien oraz do zabezpieczenia innych przedmiotów. Podczas remontów i prac budowlanych folia to produkt, który ochroni i zapobiegnie zniszczeniom, o które wtedy nietrudno. Folia ochronna budowlana położona na podłogę zminimalizuje ryzyko uszkodzeń np. płytek i paneli podczas wykonywania prac wykończeniowych. Dodatkowo taki rodzaj folii przyda nam się przy może nieco mniej inwazyjnych, ale również niosących ze sobą ryzyko zniszczeń czynnościach, takich jak malowanie ścian. Wtedy folia świetnie sprawdzi się jako ochrona przed zniszczeniem i zmniejszy ryzyko ubrudzenia farbą mebli oraz innych, ważnych dla nas produktów. Folia ochronna do okien - ten rodzaj zabezpieczenia przyda się zarówno podczas prac budowlano-remontowych, jak i podczas transportu i montażu. Skutecznie chroni powierzchnie szklane przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Tego rodzaju samoprzylepna folia ochronna bardzo łatwo się nakłada i jest odporna na promienie słoneczne. Jak widać folie są stosunkowo niedrogą i przydatną inwestycją zarówno w naszym domu jak i w naszej firmie. Folie ochronne - w tej kategorii znajdziesz folie zabezpieczające takie jak folie malarskie, folie na palety tzw. kaptury foliowe oraz inne. 

Folia zabezpieczająca – rodzaje 

W ofercie Centrumpakowania.com dostępne są folie zabezpieczające najlepszej jakości. Folię ochronną samoprzylepną czy malarską cechuje przede wszystkim trwałość, odporność na rozerwanie, a w przypadku kapturów z folii – nawet możliwość wielokrotnego użycia. Różne wymiary folii zabezpieczającej umożliwiają łatwe dobranie jej względem potrzeb. W tym dziale znajdziesz 3 kategorie produktowe:

 • Folie malarskie – folie z paskiem samoprzylepnym, którymi możemy zabezpieczyć podłogi, meble i inne przedmioty podczas prac remontowych,
 • Kaptury foliowe – gotowe, skrojone nakładki na ładunki umieszczone na paletach, chroniące przed złymi warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami,
 • Folia ochronna samoprzylepna – odpowiednia do zabezpieczenia np. okien, parapetów, schodów, drzwi.

Folia ochronna samoprzylepna i kaptury – o czym pamiętać? 

Folia zabezpieczająca samoprzylepna umożliwia błyskawiczne zabezpieczenie różnego rodzaju powierzchni. Musimy jednak pamiętać, aby nie zwlekać zbyt długo z jej usunięciem. Najlepiej zrobić to w ciągu 48h od naklejenia. W przeciwnym razie folia może zrywać się w kawałkach, pozostawiając ślady kleju. Z kolei w przypadku folii zabezpieczającej w formie kapturów, warto mieć na względzie to, aby jej wymiary były nieco większe, niż wymiary ładunku na palecie, który zamierzamy nią przykryć. Dzięki temu bez trudu nałożymy kaptur, a ewentualny problem z przyleganiem folii zabezpieczającej do ładunku możemy zniwelować poprzez obklejenie odstającego brzegu taśmą.

Folia zabezpieczająca samoprzylepna – dla kogo? 

Produkty dostępne w naszej ofercie dostępne są dla wszystkich – również dla klientów prywatnych, poszukujących pojedynczego egzemplarza folii zabezpieczającej do drobnych remontów w swoim domu. Najczęściej jednak współpracujemy z firmami, zwłaszcza budowlanymi, remontowymi czy transportowymi. Folia zabezpieczająca w postaci kapturów często przydatna bywa na magazynach i zakładach produkcyjnych. Wszystkich tego typu klientów gorąco zachęcamy do większych zakupów, które nie tylko pozwolą na zrobienie solidnego zapasu tych pomocnych artykułów, ale i na otrzymanie rabatu ilościowego. Sprawdź również inne folie dostępne w naszym sklepie, takie jak folia ozdobnastretch oraz bąbelkowa.

Folia zabezpieczająca - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze folii zabezpieczającej lub innego rodzaju artykułów, czekamy na Twój kontakt. Zobacz produkty najchętniej wybierane z tej kategorii:

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie