Kategorie:

Kaptury foliowe

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Kaptury foliowe powszechnie wykorzystuje się do zabezpieczania towaru znajdującego się na europaletach przed zniszczeniem i czynnikami zewnętrznymi. Z uwagi na niską cenę i prostotę stosowaniapo kaptury na paletyczęsto sięgają profesjonalne przedsiębiorstwa transportowe.

  Kaptur foliowy na palety

  Kaptury na paletydostępne w centrumpakowania.com charakteryzują się dużą wytrzymałością i użytecznością. Zostały wykonane z mocnego tworzywa sztucznego dzięki czemu skutecznie chronią ładunek europalet przed dostępem wody i brudu. Co więcej, w trakcie ich produkcji wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu, dzięki czemu nie są uciążliwe dla środowiska naturalnego.

  Kaptury foliowe do ochrony palet

  To, że każda profesjonalna firma składująca towary na paletach powinna zadbać o ich zabezpieczenie, nie ulega wątpliwości. Klienci jednak często zastanawiają się, co lepiej wybrać do ochrony palet – kaptury foliowe czy folię stretch? Wiele względów przemawia za tym, aby postawić na pierwszą opcję. Przede wszystkim, kaptur foliowy to niekwestionowana wygoda. Wprawiony pracownik w kilka sekund jest w stanie nakryć nim towar na palecie, podczas gdy folia stretchowa wymaga czasochłonnego rozwijania lub zainwestowania w specjalny robot owijający, który będzie w stanie zrobić to szybciej. Pamiętajmy jednak, że kaptur foliowy na paletę i tak zawsze będzie stanowił lepszą ochronę przed zalaniem, niż wspomniana folia, a zatem jeżeli zależy nam na solidnym zabezpieczeniu towaru, wybór jest oczywisty.

  Kaptur foliowy na paletę – jak wybrać?

  Kaptury foliowe dostępne w ofercie Centrumpakowania.com to produkty skrojone na potrzeby użytkowników europalet. Ich wymiary są zbliżone do wymiarów tego typu palet, a delikatne naddatki materiału wynikają z chęci ułatwienia nakładania kaptura na towary ułożone na palecie. Wszystkie trzy modele kapturów foliowych mają takie same parametry długości i szerokości. Jedyna różnica tkwi w ich wysokości. Jeżeli nie mamy pewności, ile będzie mierzył nasz ładunek na palecie, lepiej wybrać kaptur o większej wysokości, a ewentualny naddatek podwinąć. Każdy z oferowanych przez nas kapturów foliowych do ochrony palet ma również taką samą grubość – wynoszącą 80 mikronów. To ona sprawia, że kaptury są tak wytrzymałe i nadają się nawet do wielokrotnego użytku. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką.

  Kaptur foliowy w ofercie Centrumpakowania.com

  Jedne z najlepszych kapturów foliowych do ochrony palet dostępne są właśnie u nas. Stawiamy na jakość, ale i względy praktyczne. Nasze kaptury są wygodne w użytkowaniu, a do tego przezroczyste, dzięki czemu nakryty nimi towar jest łatwy do zidentyfikowania bez konieczności zdejmowania kaptura. Do wyboru naszej oferty przekonuje również cena, zwłaszcza, że już przy zakupie 10 opakowań zaczynają obowiązywać pierwsze rabaty ilościowe. Szybka obsługa i bezpośrednia dostawa zamówionych kapturów foliowych na palety to kolejne czynniki zachęcające do współpracy z nami. Wszystko to sprawia, że regularne zakupy robi u nas wiele sklepów, magazynów, firm spedycyjnych i innych podmiotów, w których kaptur foliowy na paletę to niezbędne akcesorium. 

  Kaptur foliowy na palety - bestsellery w sklepie Centrumpakowania 

  Decydując się na zakup wybranego modelu kaptura foliowego nabywasz tak naprawdę 10 sztuk kapturów, umieszczonych w jednym opakowaniu. Warto pamiętać, że wysokość podawana przy każdym z modeli – 100, 150 lub 200 cm – to wysokość liczona od wierzchołka folii do samej podłogi. Jeżeli chcesz, aby kaptur foliowy sięgał tylko do krawędzi palety, wybierz krótszy model. Oto dostępne warianty:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie