Kategorie:

Nasze marki:

Woreczki foliowe PE

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów dostępnych w kategorii “Woreczki foliowe” sklepu internetowego centrumpakowania.com. Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dużą wytrzymałością, przystępną ceną i niską wagą. Zostały wykonane z wysokogatunkowej folii polietylenowej, dzięki czemu są wysoce odporne na pękanie i rozdarcia. W centrumpakowania.com znajdziecie zarówno worki foliowe duże, jak i małe. Zapraszamy!

Woreczki foliowe - właściwości

Reklamówki foliowe cieszą się dużą popularnością ze względu na niską cenę, uniwersalne zastosowanie i mały ciężar. Są niezwykle szczelne, dzięki czemu nie przepuszczają wody, wilgoci ani zapachów. Nie ulegają zniszczeniu pod wpływem niskich temperatur lub światła oraz są zdatne do przechowywania żywności.

Torebki foliowe - zastosowanie

Woreczki foliowe to uniwersalny produkt powszechnie wykorzystywany w usługach, przemyśle i w gospodarstwach domowych. Jednym z najczęstszych zastosowań torebek foliowych jest transport i przechowywanie żywności. Dzięki wysokiej szczelności są one odpowiednie do przenoszenia produktów płynnych i półpłynnych, jak również do zabezpieczania pieczywa i wyrobów cukierniczych przed wyschnięciem. Odporność reklamówek na niskie temperatury sprawia, że często stosuje się je w roli opakowania na produkty mrożone.