Kategorie

Wełna drzewna do wypełniania paczek

  Aktywne filtry

  Odpowiednie zabezpieczenie produktu podczas wysyłki to zawsze sprawa pierwszorzędna. Dotyczy to oczywiście nie tylko osób indywidualnych, ale przede wszystkim firmy, które oferują usługi kurierskie. To niezwykle ważne, aby towar był bezpiecznie zapakowany i nie uległ uszkodzeniom podczas transportu. Jest to istotna sprawa, która sprawia że nasza firma wysyłkowa jest w pełni profesjonalna.

  Dlaczego trzeba stosować wypełniacze?

  Niestety czasem zdarza się tak, że bardzo trudno jest dopasować pudełko lub karton, w którym wysyłany jest przedmiot w taki sposób, aby zawartość dokładnie wypełniała całą przestrzeń. W takich sytuacjach niezastąpione będą różnego rodzaju wypełniacze. Wełna drzewna do paczek to wytwór nie tylko praktyczny, ale co najważniejsze - skuteczny. Zabezpiecza zawartość opakowania, sprawiając że towar jest nieuruchomiony i odporny na wstrząsy i uszkodzenia, o które podczas przewożenia nietrudno.

  Wata drzewna - idealne wypełnienie

  Wełna drzewna do pakowania jest również wytworem, którego możemy używać wielokrotnie. Dodatkowo wypełniacz ten jest wykonany z drewna, więc jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska naturalnego. Producent wełny drzewnej zaleca jeszcze jedno jej zastosowanie, oprócz najbardziej oczywistego, czyli uzupełnienia wolnej przestrzeni w kartonie. Wełna drzewna ze względu na swoje walory estetyczne, świetnie sprawdzi się także jako wkład i baza do zapakowania prezentów, takich jak porcelana, wino, szkło, czy też wazonu. Nie da się zatem ukryć, że ten szczególny rodzaj wypełniacza charakteryzuje się szerokim zakresem zastosowania. Wełna drzewna - to jeden z oryginalnych sposobów pakowania. Sprawdź również inne wypełnienia, takie jak skropak, papier oraz papierowe ekoloki.

  Wełna drzewna - wypełniacz przyjazny dla środowiska

  Wypełniacze naturalne, czyli takie, które nie mają negatywnego wpływu na naszą planetę, to bez wątpienia najlepszy wybór, jakiego możemy dokonać, wybierając spośród mnóstwa tego rodzaju akcesoriów dostępnych obecnie na rynku. Wełna drzewna, zwana też wioliną, należy do tej grupy, gdyż pozyskiwana jest z resztek drewna mieszanego albo z odpadów powstałych w procesie produkcji mebli. Można poddać ją procesowi barwienia, aby podnieść jej walory estetyczne i uczynić ją atrakcyjnym wypełniaczem, np. koszy prezentowych czy pudełek z ekskluzywnym alkoholem. Wśród często poszukiwanych modeli barwionych można wymienić między innymi wełnę drzewną czarną.

  Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić wełnę drzewną do pakowania prezentów lub zabezpieczania przedmiotów w kartonach wysyłkowych, Centrumpakowania.com jest do tego idealnym miejscem. Posiadamy wiolinę w jasnym kolorze, która pochodzi z drewna świerkowego. Każdy element ma szerokość 3,5 mm, długość od 20 do 50 cm i grubość zaledwie 0,01 mm. Te cienkie tasiemki doskonale będą prezentować się na stoiskach sklepowych czy w drewnianych skrzynkach na wino. Wełna drzewna ozdobna może nawet stanowić ciekawe tło dla ekspozycji produktów spożywczych, np. owoców.

  Wełna drzewna dekoracyjna - pomysłowe wypełnienie prezentu

  Istnieje wiele okazji, przy których dobrym pomysłem może okazać się sięgnięcie po wełnę drzewną. Wypełniacz w postaci cienkich i długich wiórków drewnianych w różnych kolorach można wykorzystywać na przykład jako dekorację koszy upominkowych, a nawet przygotowywać z ich użyciem wiązanki okolicznościowe i stroiki. Możemy też wrzucić go do opakowania prezentowego, aby osoba obdarowana była mile zaskoczona starannym wykończeniem prezentu, a sam podarunek wyglądał jeszcze gustowniej. Nie trzeba obawiać się, że wełna drzewna kolorowa będzie farbować i pozostawi niechciane ślady na podarunku czy umieszczonej tam kartce z życzeniami - może delikatnie farbować jedynie w kontakcie z wodą.

  Wiolina dekoracyjna - produkt o wielu zastosowaniach i zaletach

  Poszukując nowoczesnego i stylowego wypełniacza, z pewnością warto zainteresować się wioliną. Na jakie inne zalety najczęściej wskazują producenci wełny drzewnej?

  • przyjazna alergikom - wiolina nie będzie się pylić, a więc nie będzie wywoływać alergii czy kaszlu,
  • estetyczna - jako dekoracja w koszu wiklinowym czy pudełku na wino będzie prezentować się znakomicie,
  • uniwersalna - można przeznaczyć ją do ochrony delikatnych rzeczy w przesyłce lub do dekoracji,
  • ekologiczna - można poddać ją recyklingowi,
  • praktyczna - miękkie wstążki dobrze układają się w każdym opakowaniu, niezależnie od jego wielkości czy kształtu zawartości.

  Wełna drzewna - cena za opakowanie

  W sklepach znajdziemy między innymi wełnę drzewną popularnej marki FENIKS czy Sizal, sprzedawaną w opakowaniach 1 kg. Dla klientów zainteresowanych nabyciem jej w ilościach hurtowych zdecydowanie korzystniejsza jest jednak oferta Centrumpakowania.com. W naszym sklepie znajdą Państwo wełnę drzewną dekoracyjną 30 l. Orientacyjnie taka ilość wystarczy na wypełnienie około 50 butelek z winem. Warto jednak składać zamówienia na co najmniej 6 takich opakowań, gdyż wówczas jednostkowa cena wełny drzewnej spada. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się przeglądając tabelę umieszczoną na podstronie produktu. Jeżeli tylko tak duży zapas będzie przechowywany w odpowiednich warunkach, wełna zachowa wszystkie swoje właściwości i z powodzeniem będzie nadawała się do dekoracji.

  Wełna drzewna - gdzie kupić? Sprawdź nasze wypełniacze do paczek

  Gdzie kupić wełnę drzewną dekoracyjną? Każdy klient, który zdecyduje się na zakupy w naszym sklepie internetowym, może liczyć na przystępną cenę i profesjonalną obsługę. Samo złożenie zamówienia nie zajmie też wiele czasu, gdyż nie wymagamy rejestrowania konta, a jedynie podania danych, które są niezbędne do spakowania i wysłania paczki. Wełna drzewna do prezentów i inne wypełniacze ozdobne to artykuły często zamawiane zarówno przez firmy, jak i przez klientów prywatnych. Zachęcamy do przejrzenia także innych dostępnych u nas wypełniaczy do prezentów, na przykład kolorowych sizzlepaków. Jeśli nabywasz wełnę z myślą o przygotowaniu podarunku dla bliskiej Ci osoby, zobacz też nasze pudełka prezentowe, w tym kartony ozdobne na butelkę wina.

  Przeczytaj artykuły dotyczące wełny drzewnej

  Wełna drzewna - jak goli się drzewa?

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie