Kategorie:

Nasze marki:

Wełna drzewna

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Odpowiednie zabezpieczenie produktu podczas wysyłki to zawsze sprawa pierwszorzędna. Dotyczy to oczywiście nie tylko osób indywidualnych, ale przede wszystkim firmy, które oferują usługi kurierskie. To niezwykle ważne, aby towar był bezpiecznie zapakowany i nie uległ uszkodzeniom podczas transportu. Jest to istotna sprawa, która sprawia że nasza firma wysyłkowa jest w pełni profesjonalna.

  Dlaczego trzeba stosować wypełniacze?

  Niestety czasem zdarza się tak, że bardzo trudno jest dopasować pudełko lub karton, w którym wysyłany jest przedmiot w taki sposób, aby zawartość dokładnie wypełniała całą przestrzeń. W takich sytuacjach niezastąpione będą różnego rodzaju wypełniacze. Wełna drzewna do paczek to wytwór nie tylko praktyczny, ale co najważniejsze - skuteczny. Zabezpiecza zawartość opakowania, sprawiając że towar jest nieuruchomiony i odporny na wstrząsy i uszkodzenia, o które podczas przewożenia nietrudno.

  Wata drzewna - idealne wypełnienie

  Wełna drzewna do pakowania jest również wytworem, którego możemy używać wielokrotnie. Dodatkowo wypełniacz ten jest wykonany z drewna, więc jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska naturalnego. Producent wełny drzewnej zaleca jeszcze jedno jej zastosowanie, oprócz najbardziej oczywistego, czyli uzupełnienia wolnej przestrzeni w kartonie. Wełna drzewna ze względu na swoje walory estetyczne, świetnie sprawdzi się także jako wkład i baza do zapakowania prezentów, takich jak porcelana, wino, szkło, czy też wazonu. Nie da się zatem ukryć, że ten szczególny rodzaj wypełniacza charakteryzuje się szerokim zakresem zastosowania.

  Wełna drzewna - to jeden z oryginalnych sposobów pakowania. Sprawdź również inne wypełnienia, takie jak skropakpapier oraz papierowe ekoloki.

  Przeczytaj artykuły dotyczące wełny drzewnej

  Wełna drzewna - jak goli się drzewa?