Kategorie:

Nasze marki:

Bibuła

  Jest 9 produktów.

  Pokazano 1-9 z 9 pozycji

  Aktywne filtry

  Bibuła - tzw. silk paper. Znakomicie nadaje się do ozdabiania pudełek lub innych elementów dekoracyjnych. Wiadomo, że bardzo często jest ona wykorzystywana przez dzieci w szkole czy już w przedszkolu. Jednak nie bez znaczenia jest również zabawa dorosłych tego typu materiałami. Wiele osób zapomina o tym, że to właśnie bibuła dekoracyjna zdobi sale weselne. Dlatego warto jest się do tego mocniej przekonać, by samodzielnie dojść do wniosku, że w ten sposób każde wnętrze będzie mogło wiele zyskać.

  Bibuła - idealna do pakowania i nie tylko

  Czasy pokazują, że nawet jeśli na początku ktoś nie jest przekonany o tym, że bibuła zda egzamin, to można będzie zobaczyć, że nawet bibuła gładka będzie w stanie dać wiele ciekawych ozdób. Koniecznie należy o tym pamiętać, ponieważ coraz większym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się tak naprawdę bibuła szara. Wiadomo, że wiele zależy od danej okazji i typu ozdób które należy wykonać. Nie zmienia to faktu, że nawet bibuła czarna ma szansę zrobić furorę, szczególnie gdy zostanie połączona z białą. Właściwie jeśli dany kolor czy typ zostanie właściwie dobrany, można będzie stwierdzić, że bibuła ma szanse sprawdzić się wszędzie.

  Bibuła do pakowania prezentów

  Bibuła ozdobna w różnych kolorach to świetna baza do stworzenia efektownego wypełnienia prezentów. Możesz postawić na kompozycję wielokolorową lub jednokolorową, która podkreśli ekskluzywność samego prezentu. Umieszczanie bibułki do pakowania wewnątrz pudełek prezentowych ma jeszcze jedną zaletę – ochrania przedmiot przed obijaniem się o wewnętrzne ścianki pudełka, stanowiąc pewnego rodzaju amortyzację. Wystarczy bibuła pakowa, nożyczki i odrobina zdolności manualnych oraz kreatywności, aby w kilka chwil powstała przepiękna ozdoba. 

  Nie tylko bibułka do pakowania

  Nabywając bibułę pakową w celu przygotowania prezentu, zwykle potrzebujemy również samego pudełka prezentowego. W Centrumpakowania.com znajdziesz kartony ozdobne i świąteczne, które świetnie sprawdzą się w tej roli. Aby zawartość podarunki po otwarciu prezentowała się bardziej efektownie, możesz skorzystać również z naszej oferty wypełniaczy, takich jak ekoloki albo wełna drzewna. Stwórz niepowtarzalny prezent wykorzystując bibułę ozdobną i inne artykuły dostępne w Centrumpakowania.com!

  Bibuła pakowa z nadrukiem

  Bibuła ozdobna o gładkiej powierzchni idealnie nadaje się do tego, by nanosić na niej różnego rodzaju nadruki. Klienci biznesowi zwykle zamawiają u nas bibułę z firmowym logo, gdyż jest to świetny sposób na promocję prowadzonej działalności. Nadruk na bibule do pakowania prezentów może zaś przyjmować postać życzeń dla obdarowywanej osoby. Tak miły podarunek z pewnością zapadnie w pamięć. Warto wiedzieć, że bibuła dekoracyjna może być stosowana zamiennie z krepiną, ale ta gorzej sprawdza się w formowaniu kształtów dekoracji. 

  Bibuła - cena

  W Centrumpakowania.com szczególnie korzystna oferta czeka na klientów hurtowych. Przy zakupie 100 sztuk dowolnego modelu bibuły dekoracyjnej można zaoszczędzić aż ponad 400 zł! Do składania zamówień w naszym sklepie zapraszamy jednak także osoby, które zainteresowane są zakupem nawet pojedynczego opakowania z bibułą pakową. Składa się ono z 50 arkuszy o wymiarach 50x75 cm. Jeżeli nie wykorzystamy wszystkich od razu, spokojnie możemy przechować je do kolejnej okazji. Ważne jest tylko, aby w miejscu przechowywania arkuszom nie groziła wilgoć ani nasłonecznienie. 

  Bibuła ozdobna - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  W Centrumpakowania.com do wyboru udostępniamy bibułę do pakowania w aż 10 kolorach. Każdy arkusz ma gramaturę 25 g/m2, co czyni go lekkim, delikatnym, ale i wytrzymałym. Wystarczy pomysł, aby przy pomocy tak estetycznej i jakościowej bibuły stworzyć niebanalną dekorację. Wśród najchętniej nabywanej u nas bibuły dekoracyjnej znajduje się: