Kategorie

Papier do wypełniania paczek

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Niektóre produkty mogą zadziwić swoją uniwersalnością i szerokim wachlarzem możliwości ich zastosowania. Niezbędne i pomocne w każdej sytuacji, niepozorne, a jednocześnie ogromnie ważne.

  Papier wypełniający

  Siła papieru jest wprost niewyobrażalna, a czasem bardzo niedoceniana. Mimo rozwoju technicznego kartki papieru nadal i niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Jednak produkt ten posiada również inne, równie praktyczne i bardzo istotne formy zastosowania. Papier wypełniający do paczek świetnie uzupełnia pustą przestrzeń w kartonach i pudełkach. To prosty i równocześnie skuteczny sposób zabezpieczenia towaru podczas jego transportu. Należy podkreślić, że niezwykle rzadko udaje się dostosować karton i pudełko do zawartości tak, żeby cała przestrzeń była wykorzystana. Dlatego tak ważne dla bezpieczeństwa przesyłki jest odpowiednie wypełnienie pudełka. Jeśli szczególnie zależy nam na prezencji, możemy pokusić się o papierowy wypełniacz ozdobny. W zamian otrzymujemy piękny i zaskakujący wygląd, plus praktyczne zastosowanie. Inną formą użycia tego jakże popularnego materiału i jego rodzajem jest papier do pakowania. Ten typ doskonale sprawdza się w ochronie przewożonych i wysyłanych przedmiotów. Jest mocny, wytrzymały, a przy tym odznacza się schludnym i estetycznym wyglądem. Prowadząc firmę zajmującą się pakowaniem i wysyłką, warto zaopatrzyć się w papier różnego rodzaju. Pamiętajmy, że zarówno pakowanie, jak wypełnienie przesyłek i bezpieczeństwo oraz ochrona ich zawartości to sprawa priorytetowa w tego rodzaju biznesie. Sprawdź również ochronną wełnę drzewną, ekologiczną siatkę jutową oraz sizzlepaki.

  Papier do wypełniania paczek - ekologiczne pakowanie towarów

  Ogólnie rzecz biorąc, wypełniacze dzielą się na te, które są przyjazne środowisku i te, które nie mają za wiele wspólnego z ekologią. Oczywiście warto wybierać te pierwsze. Ekologiczny wypełniacz do paczek może mieć różną formę, gdyż do tej grupy zaliczamy między innymi papierowe poduszki powietrzne, skropak (chrupki) czy też papierowe wiórki - tzw. sizzlepak lub eko loki. Nie można zapominać też o zwykłym papierowym wypełnieniu do paczek, czyli wypełnieniu z jakościowego papieru makulaturowego o wysokiej gramaturze. Wszystkie wymienione materiały można poddać recyklingowi.

  Jeśli działasz w branży e-commerce, kwestia ekologiczności wypełniacza do paczek powinna mieć dla Ciebie priorytetowe znaczenie. Nie chodzi już tylko o to, że setki paczek, które opuszczają magazyn każdego dnia i wypełnione są nieekologicznym materiałem to duża szkoda dla środowiska, ale także o samą satysfakcję odbiorcy przesyłki. Klient otrzymujący estetycznie zapakowaną i dobrze zabezpieczoną paczkę, w której znajduje się wypełniacz do paczek papierowy lub stworzony ze skrobi kukurydzianej, będzie miał pozytywny obraz Ciebie, jako sprzedawcy odpowiedzialnego ekologicznie, a to może skłonić go do częstszych zakupów w Twoim sklepie, gdyż będzie wiedział, że wspiera tym samym słuszną ideę.

  Wypełniacze z papieru doskonale zapobiegają przemieszczaniu się zawartości wewnątrz opakowania, dlatego są jednym z najlepszych materiałów, jakich możesz użyć, by zabezpieczać produkty. Polecane są zwłaszcza do przesyłki towarów kruchych czy podatnych na zarysowania lub wgniecenia. Pamiętaj, że w dużej mierze to właśnie od wypełniacza zależy to, czy przesyłany towar dotrze do klienta w nienaruszonym stanie, dlatego jeśli chcesz uniknąć kosztów i kłopotliwych sytuacji, zdecydowanie warto zainwestować w odpowiednie wypełnienie. Ekologiczny papierowy wypełniacz do paczek co prawda nie jest ozdobnym wypełnieniem, w przeciwieństwie np. do wiórek papierowych, ale jest bardzo praktyczny i skuteczny.

  Papierowy wypełniacz do paczek - zabezpiecz przesyłkę szybko i wygodnie

  Wypełniacz papierowy do pakowania sprzedawany jest w specjalnie skonstruowanych kartonikach. Wewnątrz kartonu znajduje się rolka z papierem. Nie trzeba owijać nią wysyłanego przedmiotu - trzeba wyciągnąć kawałek rolki, urwać ją, pognieść ręcznie lub mechanicznie z pomocą maszyny, a następnie wystarczy umieścić ją w wolnej przestrzeni opakowania wysyłkowego tak, aby stanowiła amortyzację przed uszkodzeniami i zapobiegała przemieszczaniu się zawartości wewnątrz pudełka. Papier wypełniacz to bardzo efektywny i szybki sposób zapewnienia ochrony najróżniejszym towarom, gdyż sami możemy decydować o ilości wypełniacza i w razie potrzeby dołożyć go więcej. Takiego komfortu nie mamy na przykład wtedy, gdy używamy worków z powietrzem, gdyż jeśli nie zmieszczą się w kartonie wraz z towarem, nie damy rady ich zastosować.

  Zalety wypełniaczy papierowych do paczek

  Mimo dużej różnorodności i dostępności wypełniaczy do paczek i kartonów, wypełnienie papierowe do paczek wciąż nie traci na popularności. Jakie zalety tego wypełniacza przekonują do jego wyboru?

  • ekologia - papier jest w pełni ekologiczny i całkowicie biodegradowalny,
  • skuteczność - tego typu wypełniacze chronią zawartość wyjątkowo skutecznie,
  • wydajność - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują, że wypełniacz wystarczy do zapakowania wielu paczek,
  • wygoda użytkowania - szybkie i łatwe pakowanie,
  • odpowiedni dla różnych towarów - tego rodzaju wypełniacz świetnie sprawdzi się w ochronie przedmiotów o nieregularnych kształtach, gdyż można nim szczelnie je otulać.

  Zamów wypełniacz papierowy w ofercie Centrumpakowania.com

  W sklepach możemy napotkać różnego rodzaju wypełniacze papierowe do pudełka. Prym wśród producentów tych materiałów wiodą między innymi takie marki jak Flopak czy ROLOPAK. W naszym sklepie dostępne są właśnie wypełniacze Rolopak w trzech rozmiarach:

  Papierowe wypełniacze do opakowań wysyłkowych to produkty, których nabyciem zainteresowane są nie tylko sklepy internetowe, ale i klienci prywatni. Sprzedajemy je w różnych ilościach - począwszy od 1 sztuki. Jeśli zależy Ci jednak na najtańszej cenie, zdecydowanie opłaca się składać duże zamówienia, ponieważ udzielamy wtedy rabatów ilościowych. Z warunkami tej promocji możesz zapoznać się po kliknięciu w wybrany produkt. Nasze wypełniacze papierowe do paczek są często zamawiane przez klientów, dlatego staramy się utrzymywać duże zapasy tych akcesoriów. Dzięki czemu praktycznie zawsze dostępne są u nas od ręki - nawet w większych ilościach, a to pozwala przygotować i dostarczyć zamówienie szybko. Zwykle dostawa zamówienia ma miejsce w ciągu 2 dni roboczych od momentu jego złożenia. Zapraszamy do zakupów oraz do przejrzenia pozostałych kategorii produktowych, bowiem nasza oferta zawiera także wiele innych materiałów przydatnych podczas pakowania, chociażby takich jak folia bąbelkowa, koperty foliowe czy papier pakowy.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie