Kategorie:

Nasze marki:

Fałdowe

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Torby papierowe fałdowe, ekologiczne i wygodne w użyciu. Torby fałdowe nadają się do pakowania żywności jak na przykład pakownie truskawek, malin, brzoskwiń, jabłek oraz wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu i oryginalnym wyglądzie Twoja sprzedaż nabierze jeszcze większego rozpędu!

  Brązowe torebki fałdowe

  Serdecznie polecamy torebki jednorazowe oferowane przez sklep papierniczy online centrumpakowania.com. W kategorii “Torebki fałdowe” znajdziecie szeroki wybór wysokogatunkowych produktów cechujących się wytrzymałością, funkcjonalnością i uniwersalnym zastosowaniem. Torby papierowe polecamy zarówno przedsiębiorcom działającym w branży spożywczej, jak i osobom prywatnym. Korzystna cena i wysoka jakość to cechy wyróżniające produkty dostępne w centrumpakowania.com. Ponadto, wykonane z papieru o wysokiej gramaturzetorebeczki papierowe są niezwykle trwałe, gdyż nie ulegają zniszczeniu pod wpływem tłuszczu spożywczego. Z powodzeniem można je wykorzystać także do zabezpieczania pieczywa przed wyschnięciem.

  Torebki papierowe fałdowe - myśląc ekologicznie

  Papierowe torebki fałdowe to ekologicznysubstytut jednorazowych opakowań plastikowych. W odróżnieniu od foliowych torebek, opakowania papierowe szybko ulegają biodegradacji, dzięki czemu nie obciążają środowiska naturalnego. Warto mieć to na uwadze wybierając torebki śniadaniowe lub kupując przekąskę na mieście. Sprawdź również inne torby papierowe, takie jak torby z uchwytem lub torby ozdobne.

  Artykuły dotyczące torb papierowych fałdowych

  1. Woreczki na ciasteczka
  2. 5 zasad przy wyborze torby papierowej