Kategorie:

Nasze marki:

Fałdowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Torby papierowe fałdowe, ekologiczne i wygodne w użyciu. Torby fałdowe nadają się do pakowania żywności jak na przykład pakownie truskawek, malin, brzoskwiń, jabłek oraz wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu i oryginalnym wyglądzie Twoja sprzedaż nabierze jeszcze większego rozpędu!

Brązowe torebki fałdowe

Serdecznie polecamy torebki jednorazowe oferowane przez sklep papierniczy online centrumpakowania.com. W kategorii “Torebki fałdowe” znajdziecie szeroki wybór wysokogatunkowych produktów cechujących się wytrzymałością, funkcjonalnością i uniwersalnym zastosowaniem. Torby papierowe polecamy zarówno przedsiębiorcom działającym w branży spożywczej, jak i osobom prywatnym. Korzystna cena i wysoka jakość to cechy wyróżniające produkty dostępne w centrumpakowania.com. Ponadto, wykonane z papieru o wysokiej gramaturze torebeczki papierowe są niezwykle trwałe, gdyż nie ulegają zniszczeniu pod wpływem tłuszczu spożywczego. Z powodzeniem można je wykorzystać także do zabezpieczania pieczywa przed wyschnięciem.

Torebki papierowe - myśląc ekologicznie

Papierowe torebki fałdowe to ekologiczny substytut jednorazowych opakowań plastikowych. W odróżnieniu od foliowych torebek, opakowania papierowe szybko ulegają biodegradacji, dzięki czemu nie obciążają środowiska naturalnego. Warto mieć to na uwadze wybierając torebki śniadaniowe lub kupując przekąskę na mieście.