Kategorie

Teczki biurowe

  Aktywne filtry

  Utrzymanie porządku w biurach wydaje się być niezwykle trudne. Wiadomo, że z jednej strony może być ono wyposażone w przeróżnego rodzaju segregatory, jednak nie wszystko uda się w nie wpiąć. Śmiało można stwierdzić, że w takich sytuacjach idealnie sprawdzą się teczki biurowe. Bardzo wiele osób korzysta z nich w swoich domach, to właśnie wtedy można przypisać dany kolor do konkretnej dokumentacji i w ten właśnie sposób naprawdę zaoszczędzić sobie czasu na poszukiwanie odpowiedniego rachunku, gdy przyjdzie taka potrzeba.

  Teczki biurowe - rozwiązanie, którego warto spróbować

  Nawet jeśli ktoś do tej pory nie korzystał z tego typu rozwiązania, to jednak bardzo szybko można będzie zmienić swoje zdanie. Prawdą jest, że teczki na dokumenty są pomocne nie tylko w biurach ale również w domach. Dlatego nawet przy bardzo małej ilości dokumentów teczka biurowa a4 będzie mogła idealnie się sprawdzić. Wiele od tego będzie zależało, między innymi teczki wiązane są w stanie ochronić zawartość przed zniszczeniem. Tak więc teczki białe z gumką to idealne rozwiązanie do każdego miejsca. Sprawdź też segregatory biurowe oraz koszulki na dokumenty.

  Teczki na dokumenty – gdzie ich używamy?

  Żadna firma nie jest w stanie funkcjonować bez akcesoriów do przechowywania dokumentów. Każdy miesiąc to nowe pisma, umowy i faktury, które trzeba na bieżąco porządkować, a w tych celach dobrze sprawdzają się nie tylko segregatory i skoroszyty, ale i teczki biurowe. Są one podstawowym elementem w codziennej pracy biur, ale znajdują zastosowanie także w potrzebach prywatnych. Wielu osobom zależy na tym, aby dbać o dokumenty i zdają sobie sprawę, że luźno przechowywane lub przenoszone kartki narażone są na szereg czynników, np. wilgoć, pogięcie czy przypadkowe dotknięcie brudną ręką. Nie każdy też chce udostępniać wszystkim wgląd do danych osobowych, które często umieszczane są na dokumentach, zwłaszcza, że od 25 maja 2018 roku obowiązują przepisy RODO, których trzeba przestrzegać, a schowanie dokumentacji do teczki papierowej A4 może zabezpieczyć je przed ciekawskimi spojrzeniami.

  Teczki foliowe i papierowe

  W teczkach biurowych A4 z powodzeniem możemy przechowywać różnego rodzaju dokumenty tego formatu. Przeglądając tę kategorię produktową natrafisz jednak na różne wersje tych akcesoriów. Jedne z nich zachęcają do używania ich jako tymczasowe zabezpieczenie dla dokumentów, a inne dają możliwość wielokrotnego i długiego użytkowania. Duże znaczenie w tym względzie ma rodzaj oraz jakość materiałów, z których foldery na dokumenty są tworzone.

  Mając wybór pomiędzy papierową teczką na dokumenty, segregatorem, a skoroszytem, zwykle kierujemy się kryterium wielkości. Owszem, z reguły pierwsze z wymienionych akcesoriów przeznaczone jest dla pojedynczych kartek, ale trzeba wiedzieć, że niekiedy jest w stanie pomieścić całkiem sporo dokumentów, zwłaszcza, jeśli mówimy o modelu plastikowym. Może on stać się swoistą teczką organizerem na dokumenty A4. Nad wymienionym artykułami ma on jeszcze tę przewagę, iż wkładając do niego dokumenty, nie musimy już nic więcej czynić. Odpada szukanie dziurkacza, dziurkowanie kartek, wpinanie ich w mechanizm - wystarczy po prostu umieścić kartki w środku teczki i gotowe.

  Teczka A4

  Istnieje wiele rodzajów teczek na dokumenty. Oprócz różnych formatów i materiałów, z których są tworzone, poszczególne modele mogą też różnić się sposobem zamykania. Wiele osób postrzega teczki papierowe z gumką jako modele najwygodniejsze i najszybsze w obsłudze. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że gumka z czasem może się poluzować lub pęknąć, a to będzie oznaczało koniec żywotności teczki. O wiele lepiej w tym względzie prezentują się teczki wiązane.

  Teczki papierowe na dokumenty

  Nasza oferta zawiera między innymi klasyczne białe teczki wiązane. To modele wykonane z papieru, a zatem ekologiczne, co ma duże znaczenie w przypadku firm, które w swojej strategii stawiają na dbałość o środowisko. Tego typu teczka do dokumentów z powodzeniem posłuży nam przez długi czas, o ile tylko nie będziemy narażać jej na zalanie czy pogniecenie. Jest wygodna w użytkowaniu, a aby zidentyfikować jej zawartość bez zaglądania do środka, wystarczy umieścić na okładce odpowiedni napis. Możemy zrobić to używając zwykłego długopisu lub markera. Teczki na dokumenty papierowe znajdują zastosowanie nie tylko w archiwizacji, ale także wtedy, gdy wybieramy się na spotkanie biznesowe lub na zajęcia, na które musimy dostarczyć ważny projekt.

  Teczki plastikowe na dokumenty

  Na rynku dostępnych teczek można odnaleźć też transparentne plastikowe teczki na dokumenty. Znajdą je Państwo również u nas. Doskonale nadają się do przenoszenia dokumentów, gdyż w pełni chronią je przed wilgocią. Polecane są również wtedy, gdy chcesz zapewnić sobie możliwość wpinania teczki do segregatora. Posiadają bowiem perforację, którą wystarczy przełożyć przez jego pierścienie. Co więcej, w przypadku oferowanych modeli nie trzeba kłopotać się z zawiązywaniem i odwiązywaniem sznureczka, gdyż teczka foliowa zamykana jest na zatrzask. To modele uwielbiane przez studentów czy projektantów, którym potrzebne jest estetyczne i funkcjonalne narzędzie do gromadzenia projektów w ramach portfolio. Niekiedy posiadają też przegródki, dzięki którym uporządkowanie zawartości staje się jeszcze łatwiejsze.

  Zalety teczek dostępnych w Centrumpakowania.com

  Oferowane teczki na dokumenty A4 chętnie kupowane są przez firmy i osoby prywatne. Co decyduje o tak dużym zainteresowaniu tymi produktami?

  • Trwałość - będąca zasługą jakościowych materiałów,
  • Estetyka - staranność wykonania, nowoczesny wzór, różne kolory,
  • Uniwersalność - możliwość wykorzystania przy różnych okazjach,
  • Funkcjonalność - możliwość tworzenia podfolderu wpiętego do segregatora,
  • Korzystna cena - dodatkowo obniżana dla klientów hurtowych.

  Teczki A4 na dokumenty dostępne w naszym sklepie internetowym śmiało dorównują pod względem jakości markom takim jak Esselte czy Leitz, a niejednokrotnie ich cena jest mniej wygórowana. Plusem jest także wygoda, jaka płynie z możliwości dokonywania zakupów online. Nie musisz udawać się do sklepu ani kłopotać z samodzielnym dostarczeniem towaru do miejsca docelowego - zrobimy to za Ciebie i to w zaledwie 2 dni robocze po tym, jak złożysz u nas zamówienie. Dokładamy także starań, aby proces zamawiania w naszym sklepie był możliwie najbardziej uproszczony i szybki, dlatego nie musisz rejestrować konta, aby zamówić produkty. Po kliknięciu w wybrany produkt wyświetlają się szczegóły, w których przekazujemy informacje m.in. na temat rabatów ilościowych i dostępności. Kup minimum 10 papierowych lub plastikowych teczek na dokumenty i skorzystaj ze zniżki. Sprawdź także pozostałe materiały biurowe dostępne w naszym sklepie.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie