Kategorie

Korektory biurowe

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Pomyłki zdarzają się każdemu. Wiadomo, że w dobie komputeryzacji i tak wiele dokumentów należy tworzyć ręcznie. Stąd też jeśli chodzi o pismo komputerowe z łatwością można pomyłkę skorygować, natomiast ręcznie już nie wygląda to zbyt atrakcyjnie. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że nawet pismo po wydrukowaniu będzie mogło nosić w sobie jakieś błędy, co oznacza, że należy je usunąć. I tak przydatne w tego typu sytuacjach są korektory biurowe.

  Korektor do błędów pisanych długopisem

  Wiadomo, że obecnie na rynku znajduje się ich naprawdę bardzo wiele, co oznacza, że nawet jeśli początkowo ktoś przekreślał błąd i nad nim umieszczał prawidłową pisownię, to w praktyce i tak całość prezentowała się mało estetycznie. Dlatego korektor mysz będzie mogła idealnie się tutaj sprawdzić. Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że korektor mysz prezentuje się estetycznie, ponadto już w ułamku sekundy po zakreśleniu błędu można na niej napisać prawidłowe słowo czy literkę. W ostatnim czasie tego typu przyrządy cieszą się coraz większym zainteresowaniem, gdyż sprawdzają się zarówno w biurze jak i w domu. Sprawdź również inne akcesoria biurowe, takie jak koszulki foliowe, dziurkacze i zszywacze biurowe oraz karteczki samoprzylepne.

  Korektor szkolny w taśmie - jak działa?

  Kieszonkowy korektor w taśmie to jeden z największych sprzymierzeńców pracy biurowej. Z powodzeniem zmieści się nie tylko w kieszeni, ale i w piórniku czy torebce, dlatego stał się ulubieńcem uczniów i studentów. Jego działanie opiera się na przemyślanym mechanizmie, w którym warstwa korygująca umieszczona na specjalnej taśmie nakładana jest na kartkę w postaci cienkiego, równego paska. Bez wątpienia taka aplikacja jest o wiele wygodniejsza, niż aplikacja za pomocą pędzelka. By korekta była udana, wystarczy tylko ustawić końcówkę korektora w myszce w odpowiednim miejscu, odpowiednio mocno docisnąć ją do kartki i pociągnąć. Często element ten osłaniany jest zatyczką, aby w trakcie przechowywania warstwa korygująca umieszczona na specjalnej taśmie nie uległa przypadkowemu uszkodzeniu.

  Korektor w taśmie - podstawowe wyposażenie biura

  W każdym biurze artykuły piśmiennicze i materiały biurowe to podstawa. Jednym z najważniejszych jest wysokiej jakości korektor biurowy. Dlaczego? Mimo postępu technologicznego wciąż wiele rejestrów czy ewidencji wypełnia się ręcznie, a więc ryzyko pomyłek jest duże. W natłoku pracy nikt nie ma czasu, aby korygować je tradycyjnym korektorem z pędzelkiem, a następnie czekać, aż wyschnie. O wiele szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest posiadanie precyzyjnego korektora o ergonomicznym i nowoczesnym kształcie. Wystarczy jedno pociągnięcie korektora w pasku, aby pozbyć się błędnego zapisu i móc nanieść nowy. Dodatkowo transparentna obudowa pozwala kontrolować ilość pozostałej taśmy i zakupić nową zanim dotychczasowa zdąży się zużyć. Jeśli lubisz artykuły, które ułatwiają codzienną pracę za biurkiem, sprawdź także inne produkty z tej kategorii, które mamy w swoim asortymencie.

  Korektor "myszka" przydatny w codziennym życiu

  Wielu osobom korektor do papieru kojarzy się głównie z czasami szkolnymi, kiedy pomyłka czy zmiana zdania zwykle negatywnie rzutowała na estetykę zeszytu, a nieraz i na uzyskaną ocenę. Narzędzie to przydaje się też jednak w dorosłym życiu, np. kiedy wypełniamy przeróżne formularze czy ręcznie piszemy list, który następnie tradycyjnie wysyłamy w kopercie. Zmiana zdania zwykle skutkuje brzydkim skreśleniem, którego można przecież uniknąć stosując korektor biurowy. Najlepszym wyborem będzie korektor w taśmie o ergonomicznym i nowoczesnym kształcie, który dobrze mieści się nawet w niewielkiej dłoni dziecka. Co ważne, narzędzie to możemy stosować na wszystkich rodzajach papieru, a zatem nie ma problemu jeśli błąd trafi się nawet na papierze powlekanym, gdyż korektor biurowy w taśmie będzie do niego przyczepny. Nie ma też ograniczeń co do rodzaju długopisu, jakim możemy pisać na naniesionej warstwie.

  Gdzie znaleźć korektor biurowy?

  Choć korektor "myszkę" możemy kupić w wielu miejscach, najwygodniejszym będzie zakup w sklepie internetowym, takim jak nasz. Nie musisz tracić pieniędzy na dojazd ani czasu na stanie w kolejkach, a do tego możesz nawet zaoszczędzić, gdyż na naszych klientów czekają atrakcyjne rabaty ilościowe. Wystarczy, że zakupisz korektory biały do papieru dla wszystkich osób w Twoim zespole lub kupisz kilka sztuk na zapas, aby otrzymać pierwszą zniżkę. Pamiętaj jednak, że jednostka sprzedaży 1, która wyświetla się w tabeli po wejściu w produkt, oznacza, że zamówienia można składać już od 1 sztuki, a zatem serdecznie zapraszamy do zakupów również klientów prywatnych.

  W naszej ofercie nie ma dostępnych produktów Pritt, ale zapewniamy równie dobre artykuły, które w dodatku możesz zamówić bez rejestrowania konta. Wystarczy kilka chwil, aby wybrany korektor do zeszytu trafił do Twojego koszyka, a następnie - w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych - pod adres, który podasz w chwili składania zamówienia. Zamawiający z Poznania i okolic mogą liczyć na najbardziej ekspresową i całkowicie darmową dostawę.

  Korektor do długopisu w ofercie Centrumpakowania.com

  Wystarczy odwiedzić dowolny sklep piśmienniczy, aby natrafić na korektory różnych marek. Wśród najpopularniejszych jest korektor Pritt System czy korektor w taśmie Office Products. W naszym sklepie znajdziesz produkt równie znanej i cenionej marki - IDEST. Jest to najbardziej uniwersalny produkt, którego taśma ma długość 8 m, a szerokość 5 mm. Literki, które stawiamy na papierze, zwykle mają wysokość właśnie do 5 mm, a zatem jedno pociągnięcie taśmy zwykle wystarcza do tego, by zakryć je w całości. Pojedyncza warstwa jest także wystarczająca jeśli chodzi o solidność krycia, czyli o to, żeby błędny zapis nie przebijał spod naniesionej warstwy. Oferujemy korektor w pasku, który sprawia, że posługiwanie się narzędziem jest uproszczone, a dzięki temu korekta praktycznie zawsze zapewnia zadowalające efekty.

  Korektor do papieru - rodzaje

  Korektor biurowy w taśmie to popularny, ale nie jedyny rodzaj korektora. Dla poszukujących opcji pośredniej pomiędzy produktami w płynie i w taśmie powstały korektory biurowe w pisaku. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak mazak i służą do "zamalowania" błędnego fragmentu tekstu, aby po chwili móc dokonać w tym miejscu poprawnego zapisu. Trzeba jednak uważać, aby nie pobrudzić sobie nim rąk lub ubrania, a gdy zgubimy zatyczkę, możemy mieć jeszcze większy problem. Popularnie korektory tego typu bywają też określane jako korektor biurowy w sztyfcie.

  Korektor w płynie czy w taśmie?

  Niektóre osoby mają złe doświadczenia z użytkowaniem korektora w taśmie. Twierdzą oni, że naniesienie warstwy zakrywającej nie zawsze jest łatwe, bo często zrywa się ona w trakcie tego procesu lub nie chce odczepić się od taśmy. Trzeba jednak wiedzieć, że jeśli tak się dzieje, to oznacza to, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z produktem wątpliwej jakości. Z markowymi produktami zwykle nie ma takich problemów, a w trakcie ich użytkowania z pewnością przekonamy się o ich licznych zaletach. Dlaczego są lepsze od korektorów w płynie do papieru?

  • estetyka - dzięki stałej szerokości taśmy tworzy się pasek, który estetycznie zakrywa błędny zapis, w przeciwieństwie do korektora szkolnego w płynie, którego estetyczne nałożenie wymaga niemałej staranności i wprawy,
  • wygoda - korektor w taśmie jest suchy i czysty. Nie trzeba obawiać się, że podczas nanoszenia na papier kropla z pędzelka spadnie na nasze ubranie i będzie trudna do usunięcia,
  • łatwość obsługi - dzięki ergonomicznej obudowie "myszka" jest wygodna w użyciu i poradzi sobie z tym nawet dziecko czy też osoba, która miewa problemy z drżeniem rąk,
  • szybkość - umożliwia natychmiastowe pisanie, gdyż nie trzeba czekać, aż naniesiona warstwa wyschnie,
  • kontrola - przezroczysta obudowa pozwala na kontrolę ilości pozostałej taśmy, przez co jej koniec nie będzie zaskoczeniem,
  • ekonomiczność - na poprawienie tego samego błędu zużyjemy więcej korektora biurowego w płynie, niż zużylibyśmy taśmowego, a zatem taśmowy jest bardziej ekonomiczny.
  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie