Kategorie

Skoroszyty biurowe

  Aktywne filtry

  Bardzo wiele osób ma styczność z dokumentacją, której jest o wiele więcej niż jedna strona. Z tego właśnie powodu, idealnie będzie mógł sprawdzić się tutaj skoroszyt plastikowy. Prawda jest taka, że nawet jeśli jest to jakaś praca na studia, czy dokumenty aplikacyjne to również w ten właśnie sposób można będzie je ułożyć. Będą prezentowały się nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim można będzie je uchronić przed różnego rodzaju zniszczeniem. Tak więc warto jest mieć na uwadze, że mimo wszystko skoroszyt a4 będzie mógł sprawdzić się właściwie w każdym miejscu i czasie.

  Skoroszyt biurowy - łatwość przechowywania dokumentacji

  Śmiało można już dziś zobaczyć, że nawet w szczególnych sytuacjach takich jak prezentacje czy bardziej obszerne dokumenty będą się idealnie prezentowały, jeśli włoży się je w twardy skoroszyt. Od czasu do czasu pojawiają się w sklepach różnego rodzaju nowości. Dlatego warto jest przede wszystkim zastanowić się nad tym, jak do tej pory ktoś podchodził do kwestii takich jak uporządkowanie dokumentów, jak i również docenić fakt, że skoroszyt papierowy będzie w stanie idealnie się sprawdzić. Sprawdź również inne akcesoria biurowe dostępne w naszej ofercie - nożyczki, kleje oraz przydatne w każdej firmie papierowe koperty firmowe.

  Skoroszyt A4 - dlaczego warto mieć go w swoim biurze?

  Nie można pozwolić na to, by na firmowym biurku gromadziły się stosy luźnych kartek. Chaos w dokumentach jest bowiem pierwszym krokiem do problemów z kontrahentami i urzędami, dlatego lepiej dbać o skrupulatne segregowanie i archiwizowanie dokumentacji. W roli narzędzia archiwizacyjnego mogą sprawdzić się różne artykuły biurowe, a jednym z nich jest klasyczny skoroszyt na dokumenty, który możesz nabyć w naszym sklepie. Powstał on to po, by ułatwiać codzienną pracę z dokumentami. O ile chyba każdy doskonale wie co to jest skoroszyt, o tyle wiele osób gubi się w ich rodzajach.

  Oferowane przez nas skoroszyty na dokumenty A4 są wykonane z mocnego PCV. Dzięki temu są nie tylko znacznie odporniejsze na rozdarcie, w porównaniu z modelami tekturowymi, ale skuteczniej chronią przechowywane w nich dokumenty, gdyż nie ulegną przemoczeniu w razie przypadkowego rozlania kubka z kawą. W środku znajduje się metalowy mechanizm skoroszytowy, potocznie określany jako "wąsy". Na rynku dostępne są też skoroszyty z listwą lub klipsem. Tego typu elementy wsuwane są ręcznie, choć nieraz użycie przy tym narzędzi jest znacznym ułatwieniem. Zadaniem listwy bądź klipsu jest trzymanie całego pliku kartek. Nie trzeba ich wówczas dziurkować. Modele takie są jednak dość problematyczne, gdyż chęć dołożenia nowych stron wiąże się z koniecznością rozmontowania całej konstrukcji i ponownego montażu, natomiast nasze skoroszyty pozwalają na szybkie i bezproblemowe uzupełnianie zawartości.

  Skoroszyty na dokumenty - idealne do archiwizacji

  Plastikowe skoroszyty wpinane do segregatora lub nie to narzędzia niezwykle przydatne w archiwizacji dokumentów i wygodne w użytkowaniu. Znajdują wykorzystanie nie tylko w firmach i instytucjach, ale także w gospodarstwach domowych. Korzystają z nich uczniowie, studenci czy projektanci. Można przechowywać w nich notatki, dokumentację medyczną, umowy o pracę i wszelkie inne dokumenty, do których zaglądamy częściej lub rzadziej i które trafiają do kartonu archiwizacyjnego lub na półkę. Wybierając odpowiedni model, zapewniamy sobie możliwość archiwizowania dokumentów A4 i A5. Istnieją też skoroszyty grube albo przeznaczone dla dużych formatów - A3.

  Skoroszyt do segregatora

  W Centrupakowania.com udostępniamy także specjalne skoroszyty plastikowe z perforacją. Mogą one zostać wpięte do segregatora i pełnić tym samym rolę podfolderów, grupując poszczególne dokumenty. Tego typu skoroszyt A4 wpinany plastikowy twardy posiada dziurki takie same jak koszulka i może zostać umieszczony w każdym segregatorze - niezależnie od jego wielkości czy mechanizmu wpinania. Bywa też określany jako skoroszyt zawieszkowy plastikowy.

  Skoroszyt zaciskowy z folii PP - jak z niego korzystać?

  Prezentowane pomoce biurowe są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy przedziurkować dokumenty za pomocą standardowego dziurkacza i wpiąć w mechanizm skoroszytu, odginając go, a następnie ponownie zaginając. Jeżeli chcemy zapewnić dokumentom maksymalną ochronę, a dodatkowo wolimy uniknąć dziurkowania, możemy użyć foliowych koszulek z perforacją. Wystarczy powkładać w nie dokumenty i wpiąć w identyczny sposób. W niektórych sklepach możemy nabyć już gotowe do użycia skoroszyty z koszulkami w środku, ale wielu klientów woli samodzielnie decydować o liczbie koszulek, które są im potrzebne. W modelach dostępnych u nas nie ma koszulek, ale jest jeden bardzo przydatny element - wygodny papierowy pasek do opisu zawartości. Dzięki niemu jeszcze łatwiej o zachowanie idealnego porządku w dokumentach.

  Skoroszyty z wąsami – zalety oferowanych modeli

  Skoroszyty plastikowe A4 twarde dostępne w Centrumpakowania.com to jakościowe artykuły biurowe, które łatwo znajdują nabywców zarówno wśród klientów prywatnych, jak i biznesowych. Decyduje o tym to, że są:

  • Trwałe - mogą posłużyć przez długi czas, o ile nie narazimy je na zagięcia czy innego rodzaju uszkodzenia,
  • Estetyczne - różne kolory i staranne wykonanie,
  • Funkcjonalne - niektóre modele nadają się do wykorzystania jako skoroszyty plastikowy do segregatora,
  • Praktyczne - z przezroczystą okładką przednią, dzięki której mamy podgląd pierwszej strony,
  • Skuteczne w ochronie dokumentów - przed zabrudzeniem, kurzem, czy zalaniem,
  • Poręczne - lekkie i elastyczne, dzięki czemu można je delikatnie zrolować i przenieść nawet w torebce nie mieszczącej formatu A4,
  • Pojemne - zmieszczą do 250 kartek.

  Skoroszyt plastikowy z listwą, teczka czy segregator - co wybrać?

  Mając wybór pomiędzy skoroszytem, teczką i segregatorem, w wielu sytuacjach warto wybrać pierwsze akcesorium. Dlaczego? Skoroszyt A4 plastikowy, w przeciwieństwie do standardowego segregatora A4, jest elastyczny, a przez to wygodniejszy w przenoszeniu. Alternatywą dla niego może być jedynie miękki segregator. Ponadto, jeśli wypełnimy go niewielką ilością dokumentów, zajmie mniej miejsca, niż segregator. Z kolei nad papierową teczką ma tę przewagę, iż umożliwia łatwe przekładanie poszczególnych kartek, zamiast odkładania ich na bok, a do tego skuteczniej chroni dokumenty przed zalaniem czy pognieceniem. W sklepach dostępne są też skoroszyty plastikowe z zawieszką. Można zawiesić je na specjalnym stojaku, aby wygodnie móc przekładać poszczególne strony.

  Skoroszyty z koszulkami A4 i bez w ofercie Centrumpakowania.com

  Skoroszyty foliowe dostępne są w wielu różnych miejscach, ale wciąż najwygodniejszą opcją jest zakup online. W naszym sklepie internetowym masz do dyspozycji szeroki wybór tych akcesoriów w dwóch wariantach kolorystycznych – jako skoroszyt czerwony i skoroszyt zielony. Pierwszy z nich posiada perforację, czyli linię dziurek umożliwiających użytkowanie go jako skoroszyt plastikowy wpinany do segregatora.

  Zakupy u nas to doskonała opcja dla biur i firm, w których skoroszyty z koszulkami A4 lub bez są nieodzowną częścią codziennej pracy. Oferujemy bowiem atrakcyjne rabaty ilościowe, ale ceny dla klientów nabywających pojedyncze sztuki również są bardzo przystępne. Atutem naszej oferty jest także szybka dostawa i fachowe doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem narzędzi pomocnych dla biura. Znajdziesz tam między innymi markery, korektory i bloczki papierowe.

  rozwiń więcej >