Kategorie:

Nasze marki:

Wózki paletowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wózki paletowe to jedna z najpopularniejszych metod przewożenia towaru na krótkich dystansach. Powszechnie wykorzystuje się je w hipermarketach, na halach produkcyjnych, w magazynach i w warsztatach. Stosunkowo duża zwrotność paleciaka, zależna od jego gabarytów i zakresu skrętu kół, sprawia, że można nim komfortowo manewrować w wąskich alejkach sklepowych. Specjalny mechanizm umożliwia bezproblemowe podnoszenie ciężaru sięgającego nawet kilku ton.

Ręczny wózek paletowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wózków paletowych dostępnych w centrumpakowania.com. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną. Są wybitnie wytrzymałe, praktyczne i niezawodne. Paleciaki dostępne w naszym sklepie docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wysoki komfort pracy z naszymi wózkami paletowymi wynika z ich ergonomicznej budowy i prostej obsługi. Co więcej, wózek paletowy ręczny jest odporny na zużycie, uszkodzenia mechaniczne i korozję. Stanowi doskonałe uzupełnienie zestawu urządzeń magazynowych.

Ręczne wózki transportowe

Paleciaki w szczególności cenione są za niewielki rozmiar i możliwość przenoszenia dużych ładunków bez ryzyka nadwyrężenia zdrowia pracowników. Szybkie i proste transportowanie towarów znacząco usprawnia pracę i pozwala zaoszczędzić cenny czas.