Kategorie:

Nasze marki:

Palety

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Paleta to funkcjonalna platforma drewniana przeznaczona do transportowania lub magazynowania różnorakich towarów. Popularnie wykorzystuje się tzw. europalety o standaryzowanych wymiarach 1,2m x 0,8m. Podstawowym atutem europalet jest sztywna konstrukcja zaprojektowana tak, by towar na paletach można było sprawnie przemieszczać za pomocą większości wózków widłowych.

Palety z drewna prasowanego - właściwości

Ciekawą opcją zarówno dla profesjonalnych firm przewozowych, jak i dla osób prywatnych są palety z drewna prasowanego. Do cech wyróżniających produkt należy wyjątkowo niska waga i duża wytrzymałość. Brak ostrych, metalowych mocowań jest dodatkowym plusem produktu, ponieważ zwiększa komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Co więcej, palety wykonane z drewna prasowanego są przyjazne dla środowiska, ponieważ szybko ulegają biodegradacji oraz są odpowiednie do recyklingu.

Palety drewniane w centrumpakowania.com

Uprzejmie zachęcamy do skorzystania z oferty palet drewnianych dostępnych w sklepie internetowym centrumpakowania.com. Oferujemy Wam najwyższej jakości palety z drewna prasowanego w konkurencyjnych cenach. Do cech charakteryzujących produkty w naszym sklepie zaliczają się solidne wykonanie, estetyczne wykończenie i duża trwałość. Ponadto, palety wybitnie odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy!

Palety z drewna prasowanego to znakomite rozwiązanie dla firm i osób indywidualnych.

Dlaczego warto zastosować paletę z drewna prasowanego?

SOLIDNE - to najważniejszy atut. Ich wytrzymałość jest podobna do standardowej palety EUR. Dzięki specjalnie zaprojektowanej strukturze paleta jest bardziej odporna na uderzenia z każdej strony. 

LEKKA - to bardzo ważne, jeśli każdy kilogram ładunku ma znaczenie. Opłaci się to jeśli za cena transportu zależna jest od wagi.

ESTETYCZNA - oprócz samej estetyki wizualnej, paleta ta, ma podstawę bez otworów (jak w przypadku standardowej palety) dzięki czemu towar nie jest narażony na złe warunki atmosferyczne czy zabrudzenia.