Kategorie:

Akcesoria warsztatowe

  Jest 4 produktów.

  Pokazano 1-4 z 4 pozycji

  Aktywne filtry

  Profesjonalne akcesoria warsztatowe w dużym stopniu poprawiają komfort pracy oraz pozwalają zaoszczędzić cenny czas. Co więcej, są wizytówką przedsiębiorstwa, przez co wpływają wizerunek zakładu samochodowego w oczach usługobiorców. Inwestując w akcesoria warsztatowe warto zadbać o ich wysoką jakość, tak by służyły nieprzerwanie przez jak najdłuższy czas.

  Profesjonalne akcesoria warsztatowe w centrumpakowania.com

  Serdecznie polecamy szeroką gamę produktów dostępnych w kategorii “Warsztat” sklepu internetowego centrumpakowania.com. Akcesoria warsztatowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością, niską ceną oraz ogromną użytecznością. Są odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Wykonane z najwyższej jakości surowców przybory samochodowe są wysoce odporne na zniszczenie oraz proste w obsłudze. W dużym stopniu poprawiają komfort pracy, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką.

  Pokrowce samochodowe

  W centrumpakowania.com znajdziecie między innymi wysokogatunkowe pokrowce samochodowe przeznaczone do zabezpieczania elementów auta przed brudem i wilgocią. Są one wygodne w stosowaniu oraz wybitnie praktyczne. Stosowanie zestawów samochodowych wykonanych z folii polietylenowej dodatkowo ogranicza przenoszenie się zarazków. Pokrowce samochodowe stanowią niezastąpiony element wyposażenia serwisów i komisów samochodowych oraz salonów sprzedaży. Sprawdź też inne produkty, takie jak akcesoria do metkowania, dyspensery do taśm oraz narożniki ochronne do bandowania.

  Folia na siedzenia samochodowe - zastosowanie

  Przyjęło się, że pokrowce foliowe na fotele to must have każdej stacji świadczącej usługi mechaniki pojazdowej. Smary czy oleje, z którymi mamy do czynienia podczas naprawy, bardzo łatwo mogą zostać przeniesione na odzież, a gdy mechanik wsiądzie do auta, aby sprawdzić efekty pracy, wszystkie te zanieczyszczenia zostaną przeniesione na tapicerkę. Z tego względu klient, który planuje powierzyć auto do warsztatu, zwykle oczekuje tego, by zostało ono odpowiednio zabezpieczone na czas naprawy.

  W tym celu dobrze sprawdza się pokrowiec serwisowy przeznaczony do założenia na fotel samochodowy. Materiał, z którego jest on stworzony, to wytrzymała folia LDPE, która skutecznie chroni nie tylko przed brudem, ale i przed wilgocią. Wygodna forma rolki pozwala odcinać kolejne fragmenty i bez trudu przechowywać folię w warsztacie tak, by nie zabierała wiele miejsca. Koszt takiego pokrowca jednorazowego na fotel samochodowy to zaledwie kilkadziesiąt groszy, co jest nieporównywalnie mniejszym wydatkiem niż ten, jaki musielibyśmy ponieść na czyszczenie wnętrza auta w przypadku zabrudzenia.

  Pokrowce serwisowe - nie tylko do warsztatów samochodowych

  Pokrowce foliowe na siedzenia samochodowe mogą być przydatne również osobom prywatnym. Jeśli samochodem, który posiadasz, dojeżdżasz do pracy i z powrotem, nie zdejmując brudnej odzieży roboczej, warto na siedzisku rozłożyć pokrowiec, który zabezpieczy go przed zabrudzeniem. Powinna to być czynność, którą wykonujemy wręcz automatycznie, zaraz po otwarciu drzwi do auta, chyba że w ogóle nie zamierzamy go składać. Taki pokrowiec możemy uczynić wówczas pokrowcem wielokrotnego użytku i zmienić dopiero wtedy, gdy będzie mocno zużyty.

  Kolejną sytuacją, w której pokrowce samochodowe warsztatowe mogą przydać się w codziennym życiu jest przewożenie towaru lub opakowania, które jest brudne lub mokre. Mowa nawet o zwykłych zakupach, co do których obawiamy się, iż mogą pozostawić po sobie plamy czy innego rodzaju zabrudzenia. O wiele łatwiej jest przecież zwinąć ubrudzony pokrowiec, niż doczyścić ubrudzoną tapicerkę. Foliowe pokrowce na fotele samochodowe mogą trafić też do salonów samochodowych, wypożyczalni aut i innych miejsc, gdzie zdarza się, że z jednego pojazdu korzysta wiele osób, a właściciel chce zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów i dobry stan wnętrza samochodu.

  Pokrowiec warsztatowy na siedzenia - osłona na każde siedzisko

  Oferowane pokrowce jednorazowe na fotele mają uniwersalny rozmiar, przez co będą odpowiednie dla różnych samochodów osobowych.

  Audi, Ford, KIA, Iveco, Peugeot, Mercedes, Toyota, Skoda, Volvo - niezależnie od tego, jakiej marki jest Twoje auto i jaki dokładny wymiar mają jego siedzenia, możesz zabezpieczyć je za pomocą dostępnych u nas pokrowców. Działają one niczym worki na fotele samochodowe. Aby zabezpieczyć tylne siedzisko, wystarczy użyć kilku pokrowców. W awaryjnych sytuacjach możesz wykorzystać je nawet do ochrony bagażnika, dlatego tego typu akcesorium zawsze warto mieć w schowku samochodowych.

  Pokrowce warsztatowe na fotele dostępne w Centrumpakowania.com

  Foliowe pokrowce na siedzenia, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, sprzedawane są w opakowaniach po 50 sztuk. Cechuje je estetyczny wygląd, a przede wszystkim uniwersalny, biały kolor, dzięki któremu łatwo sprawdzić, czy pokrowiec jest czysty i czy może zostać użyty po raz kolejny. Co ważne, są też wytrzymałe, gdyż folia LDPE z trudem ulega rozerwaniu. Jeśli powyższy opis zachęcił Cię do zakupu naszych pokrowców jednorazowych na fotele samochodowe, nie pozostaje nic innego, jak złożyć zamówienie. W tym procesie prosimy Cię o podanie jedynie tych danych, które są niezbędne do wysłania paczki oraz nie narzucamy przymusu zakładania konta.

  Jeżeli produkt, który chcesz kupić, jest w tej chwili niedostępny, masz możliwość włączenia powiadomienia o dostępności. Co ważne, włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowej informacji o ponownej dostępności produktu, a nie na newsletter. Jeśli prowadzisz warsztat lub firmę, w której worki na siedzenia samochodowe wykorzystywane są w dużych ilościach, zachęcamy do złożenia zamówienia na większą liczbę opakowań, aby zyskać zniżkę.

  Pokrowiec warsztatowy na fotel samochodowy i inne produkty foliowe

  Pamiętaj, że oprócz warsztatowych pokrowców na fotele, w tym dziale znajdziesz także szerszą ofertę pokrowców przeznaczonych na inne części samochodu:

  W niektórych sklepach znajdziesz także specjalne osłony na kierownicę. Zapraszamy do przejrzenia pozostałych dostępnych u nas produktów, w tym m.in. akcesoriów magazynowych. W razie pytań czekamy na Twój kontakt.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie