Kategorie:

Nasze marki:

Sizzlepak

  Jest 6 produktów.

  Pokazano 1-6 z 6 pozycji

  Aktywne filtry

  W celu uniknięcia zniszczenia transportowanych produktów warto zabezpieczyć je przed przemieszczaniem lub zgnieceniem. Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie wypełniaczy do kartonów, które zajmują wolną przestrzeń w paczce stabilizując przewożony towar. Co więcej, wypełniacze do paczek amortyzują drgania, dzięki czemu ładunek dociera do odbiorcy w stanie niezmienionym.

  Sizzlepak - ekologiczny wypełniacz do paczek

  W internetowym sklepie papierniczym centrumpakowania.com znajdziecie wysokiej jakości wypełniacz papierowy Sizzlepak. Cechujący się dużą wytrzymałością, przystępną ceną i odpornością na zniszczenie wypełniacz Sizzlepak doskonale wypełnia wolną przestrzeń paczki chroniąc jej zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, produkt jest w 100% ekologiczny. Wykonany z papieru kraftowego wypełniacz paczek jest odpowiedni do recyklingu i szybko ulega biodegradacji, przez co nie obciąża środowiska naturalnego. Jest znakomitym zamiennikiem produktów wykonanych z tworzyw sztucznych.

  Sizzlepak - wypełniacz ozdobny

  Wypełniacz papierowy Sizzlepak jest produktem atrakcyjnym wizualnie. Cechuje go nowoczesny, surowy design, dzięki czemu znakomicie nadaje się do pakowania i upiększania prezentów. Jest idealny np. do pakowania butelek z winem lub rękodzieł. Gustowny wygląd w połączeniu z proekologicznym charakterem wypełniacza Sizzlepak jest gwarancją zadowolenia obdarowywanej osoby. Zobacz także dyspenser Wrap Pakwypełniacze powietrzne oraz eko loki z papieru.