Kategorie:

Nasze marki:

EkoLoki

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Niezawodną metodą ochrony przewożonych towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi są wypełniacze do kartonów. Charakteryzujące się dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi wypełniacze paczek uzupełniają pustą przestrzeń w kartonie chroniąc ładunek przed samoczynnym przemieszczaniem się oraz przed zgniataniem

EkoLoki - wypełniacz do kartonów o wysokiej wydajności

Serdecznie polecamy wypełniacz papierowy EkoLoki dostępny w sklepie internetowym centrumpakowania.com. Wykonany z wysokiej jakości papieru kraftowego wypełniacz EkoLoki znakomicie zabezpiecza transportowane przedmioty przed zniszczeniem. Co więcej, jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia. Ponadto, EkoLoki są niezwykle wydajne. Kilogramowa paczka wypełniacza pozwala uzupełnić aż 150l przestrzeni. Dużym atutem wypełniacza papierowego jest także jego aparycja. Brązowy, naturalny kolor produktu w połączeniu z ciekawym, ozdobnym wyglądem sprawia, że Ekoloki są użytecznym akcesorium służącym do pakowania prezentów. Zapraszamy!

EkoLoki - ekologiczny wypełniacz do paczek

Inwestując w wypełniacz do kartonów warto zwrócić uwagę również na wpływ produktu na ekosystem. Wypełniacz EkoLoki cechuje się ekologicznym charakterem. Jest w 100% zdatny do recyklingu oraz niezwykle szybko ulega biodegradacji. To sprawdzony produkt dla każdego kto wysoko ceni sobie nie tylko jakość, lecz także środowisko naturalne.