Kategorie:

Nasze marki:

EkoLoki

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Niezawodną metodą ochrony przewożonych towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi są wypełniacze do kartonów. Charakteryzujące się dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi wypełniacze paczek uzupełniają pustą przestrzeń w kartonie chroniąc ładunek przed samoczynnym przemieszczaniem się oraz przed zgniataniem

  EkoLoki - wypełniacz do kartonów o wysokiej wydajności

  Serdecznie polecamy wypełniacz papierowy EkoLoki dostępny w sklepie internetowym centrumpakowania.com. Wykonany z wysokiej jakości papieru kraftowego wypełniacz EkoLoki znakomicie zabezpiecza transportowane przedmioty przed zniszczeniem. Co więcej, jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia. Ponadto, EkoLoki są niezwykle wydajne. Kilogramowa paczka wypełniacza pozwala uzupełnić aż 150l przestrzeni. Dużym atutem wypełniacza papierowego jest także jego aparycja. Brązowy, naturalny kolor produktu w połączeniu z ciekawym, ozdobnym wyglądem sprawia, że Ekoloki są użytecznym akcesorium służącym do pakowania prezentów. Zapraszamy!

  EkoLoki - ekologiczny wypełniacz do paczek

  Inwestując w wypełniacz do kartonów warto zwrócić uwagę również na wpływ produktu na ekosystem. Wypełniacz EkoLoki cechuje się ekologicznym charakterem. Jest w 100% zdatny do recyklingu oraz niezwykle szybko ulega biodegradacji. To sprawdzony produkt dla każdego kto wysoko ceni sobie nie tylko jakość, lecz także środowisko naturalne. Sprawdź też inne wypełniacze, takie jak wypełniacz roślinny skropakwypełniacz z wełny drzewnej oraz wypełniacz sizzlepak.