Kategorie:

Nasze marki:

Kartony InPost

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Kartony o maksymalnych gabarytach paczkomatów Inpost. Idealnie dopasowane i wysokiej jakości kartony pozwolą na bezpieczne zapakowanie różnych produktów.

Kartony fasonowe na paczki InPost

Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą pudełek fasonowych dostępnych w kategorii „kartony InPost” sklepu internetowego centrumpakowania.com. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością, korzystną ceną i precyzją wykonania. Co więcej, są niezwykle wytrzymałe, praktyczne i trwałe. Dzięki wysokogatunkowej tekturze trójwarstwowej wykorzystanej do produkcji pudełek kartonowych są one optymalnie sztywne oraz efektywnie tłumią wszelkie wstrząsy pojawiające się w transporcie. To sprawdzone rozwiązanie umożliwiające wygodną wysyłkę różnego typu towarów. Dużym atutem oferowanych pudełek kartonowych InPost jest także ich proekologiczny charakter. Są biodegradowalnei zdatne do recyklingu, dzięki czemu perfekcyjnie zastępują jednorazowe opakowania plastikowe.

InPost – rozmiar paczki

Paczkomaty InPost to wygodna metoda przesyłania paczek. W celach organizacyjnych wprowadzono trzy podstawowe wymiary paczek InPost i określono je jako gabaryt A, B i C. W sklepie centrumpakowania.com znajdziecie najwyższej jakości pudełka kartonowe przeznaczone do przesyłania towaru drogą paczkomatową. Aby ułatwić Wam znalezienie pudełka, którego szukacie wszystkie dostępne paczki InPost podzieliliśmy na trzy podkategorie zawierające pudła o odpowiednich wymiarach.