Kategorie

Kartony InPost

 • Gabaryt A

  Kartony na paczki InPost o gabarycie A. Sklep internetowy centrumpakowania.com oferuje Wam najwyższej jakości kartony...
  Zobacz ofertę

 • Gabaryt B

  Sklep z kartonami do paczkomatu gabaryt B Sklep z kartonami do paczkomatu gabaryt B to miejsce, w którym każdy może...
  Zobacz ofertę

 • Gabaryt C

  Karton do paczkomatu gabaryt C – paczka dużych rozmiarów Kategoria „Opakowania kartonowe do wysyłki paczkomatem – gabaryt...
  Zobacz ofertę

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Kartony o maksymalnych gabarytach paczkomatów Inpost. Idealnie dopasowane i wysokiej jakości kartony pozwolą na bezpieczne zapakowanie różnych produktów.

Kartony fasonowe InPost do przesyłek

Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą pudełek fasonowych dostępnych w kategorii „kartony InPost” sklepu internetowego centrumpakowania.com. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością, korzystną ceną i precyzją wykonania. Co więcej, są niezwykle wytrzymałe, praktyczne i trwałe. Dzięki wysokogatunkowej tekturze trójwarstwowej wykorzystanej do produkcji pudełek kartonowych są one optymalnie sztywne oraz efektywnie tłumią wszelkie wstrząsy pojawiające się w transporcie. To sprawdzone rozwiązanie umożliwiające wygodną wysyłkę różnego typu towarów. Dużym atutem oferowanych pudełek kartonowych InPost jest także ich proekologiczny charakter. Są biodegradowalnei zdatne do recyklingu, dzięki czemu perfekcyjnie zastępują jednorazowe opakowania plastikowe.

Wytrzymałe pudełka InPost

Paczkomaty InPost to wygodna metoda przesyłania paczek. W celach organizacyjnych wprowadzono trzy podstawowe wymiary paczek InPost i określono je jako gabaryt A, B i C. W sklepie centrumpakowania.com znajdziecie najwyższej jakości pudełka kartonowe przeznaczone do przesyłania towaru drogą paczkomatową. Aby ułatwić Wam znalezienie pudełka, którego szukacie wszystkie dostępne paczki InPost podzieliliśmy na trzy podkategorie zawierające pudła o odpowiednich wymiarach.

Kartony InPost - rodzaje

Denerwuje Cię, gdy za każdym razem musisz porównywać wymiary oglądanego kartonu z tymi narzuconymi przez InPost? Już nie musisz! W CentrumPakowania.com czeka na Ciebie ponad 60 modeli pudełek kartonowych, wyselekcjonowanych specjalnie z myślą o paczkomatach. Wybierając dowolne z nich masz pewność, że zmieści się do skrytki. Jeżeli wiesz już, czy Twoja paczka będzie miała gabaryt A, B czy C, możesz od razu zacząć poszukiwania kartonu InPost w obrębie jednej z poniższych kategorii:

 • InPost gabaryt A – to niewielkie kartony o wymiarach nieprzekraczających 8 x 38 x 64 cm,
 • InPost gabaryt B – to średniej wielkości paczki o wymiarach nie większych niż 19 x 38 x 64 cm,
 • InPost gabaryt C – to duże przesyłki o wymiarach maksymalnych 41 x 38 x 64 cm.

Koperta InPost czy pudełko kartonowe?

To decyzja, przed którą stają wszyscy nadawcy przesyłki paczkomatowej. Zachęcamy do wyboru opakowania kartonowego. Dlaczego? Z dwóch powodów. Po pierwsze, w przeciwieństwie do foliopaków, kartony są w 100% biodegradowalne, a zatem kupując je nie czynimy żadnych szkód dla środowiska. Po drugie, koperta InPost zwykle ląduje w koszu tuż po rozpakowaniu przesyłki, natomiast karton często zostaje zachowany przez odbiorcę i wykorzystany do innych celów, np. do kolejnej przesyłki albo do przechowywania rzeczy. Dokonaj zatem wyboru z pożytkiem dla Twoich adresatów!

Skąd wziąć karton na paczkę InPost? Z Centrumpakowania.com!

Wygoda to słowo, które najczęściej pada z ust naszych Klientów. Ciężko bowiem wyobrazić sobie bardziej komfortowe zakupy niż te, po które nie musimy nawet ruszać się z fotela. Co więcej, zamówione opakowania InPost dotrą do Ciebie nawet na drugi dzień roboczy, gdyż dostarczane są w ramach naszego wewnętrznego systemu dostaw. Jeżeli jesteś klientem hurtowym i nadal zastanawiasz się skąd wziąć karton na paczkę InPost to wiedz też, że w Centrumpakowania.com możesz liczyć na atrakcyjne zniżki i możliwość zamówienia kartonów InPost z dowolnym, zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem.

Kartony InPost - bestsellery w sklepie Centrumpakowania.com

Staramy się oferować różnorodne pudełka kartonowe. Warto wybrać takie, którego wymiary są jak najbardziej zbliżone do wymiarów przedmiotu, które chcemy zapakować. Dużym zainteresowaniem cieszą się następujące modele:

 • Karton fasonowy 170x130x45 – to eleganckie, białe pudełko kartonowe doskonałe do zapakowania płaskich lub drobnych rzeczy, np. kosmetyków,
 • Karton fasonowy 202x200x70 – to uniwersalne opakowanie kartonowe, w które błyskawicznie zapakujesz zawartość przesyłki, bez konieczności używania taśmy klejącej,
 • Karton klapowy 630x370x180 – to karton, którym praktycznie maksymalnie wypełnisz przestrzeń oferowaną przez skrytkę o gabarycie B,
 • Karton klapowy 400x200x200 – to podłużne opakowanie InPost, przydatne do wysyłki wielu przedmiotów,
 • Karton klapowy 400x300x300 – to duży karton InPost, w którym możesz wysłać nawet cięższe przedmioty, gdyż złożony jest z 5 warstw tektury.

Artykuły dotyczące kartonów do paczkomatów

Paczkomaty - wymiary skrytek

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie