Kategorie:

Nasze marki:

Rolki do kas

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Rolki do kas fiskalnych to akcesoria niezbędne w każdym sklepie i punkcie usługowym. W zależności od typu kasy fiskalnej stosuje się rolki o różnej szerokości i długości. W internetowym sklepie papierniczym centrumpakowania.com znajdziecie najwyższej jakości rolki do kas fiskalnych dostępne w konkurencyjnych cenach. Wyróżniające się wysoką użytecznością i grubością papieru rolki fiskalne są także niezwykle wygodne i proste w użyciu. Zapraszamy!

  Rolki do kasy fiskalnej

  Rolki fiskalne przeznaczone są do zapisu danych dotyczących transakcji. Na rynku dostępny jest szeroki asortyment kas fiskalnych różniących się technologią nanoszenia druku oraz rozmiarem wymiennych rolek. Wyłącznie inwestując w rolki wykonane z białego papieru wysokiej jakości w odpowiednim rozmiarze zyskujemy pewność komfortu pracy z kasą fiskalną.

  Rolki fiskalne - wysoka jakość, niska cena

  Wybierając rolki do terminala warto zwrócić uwagę nie tylko na ich rozmiar, lecz także na jakość papieru, z którego są wykonane. Wysoka gramatura papieru zapewnia odpowiednią wytrzymałość produktu oraz jego estetyczny wygląd. W naszym sklepie internetowym znajdziecie wyłącznie najwyższej klasy produkty, których jakość docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Zobacz też dziurkaczekorektory biurowe oraz papier A4 do drukarki.