Kategorie

Worki na śmieci

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty worków do segregacji śmieci znajdujących się na stronie internetowej sklepu centrumpakowania.com. Oferowane przez nas worki na śmieci charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością, trwałością i konkurencyjną ceną. Co więcej, są one wysoce odporne na pękanie nawet pod wpływem znacznego obciążenia. Produkty dostępne w naszym sklepie są odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i do stosowania w biurach, na imprezach plenerowych, na halach produkcyjnych, w magazynach, itp. Posiadamy zarówno kolorowe worki na śmieci, jak i worki czarne, przeznaczone do odpadów zmieszanych. Zapraszamy!

Worki do segregacji śmieci

Worek na śmieci jest jednym z akcesoriów stosowanych przez niemal każdego. W zależności od typu odpadów wyróżniamy kolorowe worki na śmieci odpowiednie do śmieci biodegradowalnych oraz czarne worki przeznaczone do odpadów zmieszanych. Niezależnie od przeznaczenia warto inwestować wyłącznie w wysokiej jakości worki, które nie ulegną zniszczeniu podczas przenoszenia.

Worki LDPE

Worki na śmieci dostępne w naszym sklepie są mocne, użyteczne i odporne na zniszczenie. Praktyczna perforacja umożliwia oderwanie pojedynczego worka z rolki. Co więcej, wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego worki na śmieci są niezwykle szczelne, dzięki czemu nie przeciekają i nie przepuszczają brzydkich zapachów. Sprawdź też nasze taśmy pakowe hot meltakrylowe oraz taśmy z papieru.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie