Kategorie

Folia ochronna samoprzylepna

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia ochronna samoprzylepna to niezawodny sposób zabezpieczenia wybranych powierzchni, np. okien, paneli podłogowych i drzwi podczas remontu. Prosta w użyciu i wydajna folia zabezpieczająca samoprzylepna jest odpowiednia zarówno dla amatorów, jak i osób zawodowo pracujących w branży remontowo - budowlanej.

  Sklep z folią ochronną samoprzylepną Centrumpakowania.com

  Centrumpakowania.com to sklep oferujący bogaty wybór folii ochronnej samoprzylepnej. Dzięki niej można zabezpieczyć i chronić przed uszkodzeniami różnego rodzaju produkty. Folia ta jest szczególnie popularna w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym czy elektronicznym. Sklep oferuje wysokiej jakości produkty, w szerokim wyborze kolorów i rozmiarów, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Folia samoprzylepna występuje w różnych grubościach, co pozwala na dopasowanie do specyfiki pakowanego produktu. Przy jej użyciu możliwe jest też zabezpieczenie przed wilgocią, kurzem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Centrumpakowania.com oferuje konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówień. Sklep z folią ochronną samoprzylepną to idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują skutecznych i łatwych w użyciu metod zabezpieczania swoich produktów. 

  Folia ochronna na szybę i nie tylko!

  Sklep centrumpakowania.com oferuje Wam najwyższej jakości niebieską folię ochronną. Wykonana z wytrzymałego, odpornego na zniszczenie tworzywa sztucznego folia samoprzylepna dobrze przylega do zabezpieczanej powierzchni. Jest niezwykle funkcjonalna, uniwersalna i tania. Można ją stosować także w warsztatach samochodowych i na halach produkcyjnych.

  Folia samoprzylepna – o czym pamiętać?

  Z reguły folia, o której mowa, przeznaczona jest do zabezpieczania powierzchni gładkich, np. okien, parapetów, drzwi czy paneli, choć zdarza się, że przykleja się folię samoprzylepną na ścianę. Warstwa kleju naniesiona jest na niej jednostronnie, a zatem nie możemy liczyć na to, że wykorzystamy ją jako łącznik dla dwóch elementów. Nie można też mylić jej z folią samoprzylepną lustrzaną. Przy wybieraniu odpowiedniego produktu nie zapominajmy również, że nie każda niebieska folia samoprzylepna nadaje się do użycia w warunkach zewnętrznych. Aby było to możliwe, musi posiadać filtr UV, a jej klei musi wykazywać przyczepność w niskich temperaturach i być odporny na wilgoć. Przed rozklejeniem folii samoprzylepnej na okno lub inną powierzchnię warto też sprawdzić, przez ile dni może na niej pozostać bez ryzyka, że przy zdejmowaniu będzie się zrywać lub klei przywrze do powierzchni.

  Folia ochronna samoprzylepna i nie tylko

  Folia samoprzylepna to artykuł popularnie nabywany przez firmy remontowe lub wykończeniowe. Warto pamiętać, że oferta Centrumpakowania.com zawiera o wiele więcej akcesoriów przydatnych w codziennej pracy takich firm. Mowa między innymi o folii malarskiej, którą również w wygodny sposób można zabezpieczyć podłogi czy meble. Alternatywnie wykorzystuje się do tego również tekturę w rolce lub tekturę w arkuszach. Przy wykończeniach wnętrz przydatna może być też taśma malarska. Zamów folię ochronną samoprzylepną i inne akcesoria za jednym zamachem w naszym sklepie online! Oczywiście prowadzimy sprzedaż również dla klientów indywidualnych, którzy planują przeprowadzenie samodzielnego remontu w swoim domu. Wierzymy, że nasza praktyczna i wytrzymała folia samoprzylepna będzie wsparciem w tym przedsięwzięciu.

  Folia samoprzylepna na okno – zniżki przy większych zakupach

  Jakościowa folia samoprzylepna i możliwość zrobienia kompleksowych zakupów to nie jedyne czynniki, które zachęcają firmy do współpracy z nami. Nasza oferta jest konkurencyjna również pod względem cenowym. Wystarczy zakupić minimum 10 sztuk folii samoprzylepnej na szybę, aby zyskać 10% obniżkę. Zamówienia z reguły realizowane są w ciągu dwóch dni roboczych, a zamówione produkty trafiają wprost na adres wskazany przez zamawiającego. Jeśli wciąż nie masz pewności, czy folia samoprzylepna sprawdzi się przy pracach, do jakich zamierzasz jej użyć, możesz zapytać nas o radę. Jesteśmy dostępni pod telefonem, e-mailem albo na chacie.

  Folia samoprzylepna na szyby - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Proponujemy grubą folię samoprzylepną o dość uniwersalnych wymiarze – szerokości 600 mm i długości 15 m. Struktura folii pozwala na jej bezproblemowe przycinanie przy użyciu zwykłych nożyczek. Choć ma ona niebieskie zabarwienie, należy do folii samoprzylepnych przezroczystych. Idealnie chroni różnego typu powierzchnie przed uszkodzeniem, zabrudzeniem czy pochlapaniem. Sprawdź naszą folię:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie