Kategorie:

Nasze marki:

Metkownice

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Metkownice należą do podstawowych urządzeń wykorzystywanych w sklepach i magazynach. Stosuje się je do nanoszenia na towar danych takich jak cena, termin ważności produktu, kod produktu, itp. Powszechnie wykorzystuje się metkownice trzy-, dwu- i jednorzędowe.

  Metkownice

  W ofercie sklepu internetowego centrumpakowania.com znajdziecie wysokiej jakości metkownice do oznaczania towarów. Cechujące się prostą obsługą metkownice do cen zostały wyposażone w możliwość nanoszenia polskich znaków oraz drukowania daty. Są lekkie, wytrzymałe i atrakcyjne cenowo. Co więcej, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i starzenie, a wymiana rolek zajmuje dosłownie chwilę. Wysokiej jakości tworzywo, z którego wykonano metkownice jest gwarancją ich wytrzymałości, niezawodności i funkcjonalności. W dodatku, ergonomiczne rękojeści korzystnie wpływają na komfort pracy.

  Taśma do metkownicy

  Bogata oferta naszego sklepu obejmuje także praktyczne rolki do metkownic. Taśmy dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Są niezwykle solidne, trwale przylegają do powierzchni, a jakość papieru, z którego zostały wykonane gwarantuje pełne zadowolenie z produktu. Ponadto, do cech charakteryzujących produkt należy uniwersalne zastosowanie, estetyczny wygląd i niezawodnośćZobacz również inne produkty z takich kategorii, jak zgrzewarki, miarynożyki oraz akcesoria warsztatowe. Zapraszamy!

  Artykuły dotyczące metkownic:

  Metkownica - wciąż żywa