Kategorie

Metkownice

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Metkownice należą do podstawowych urządzeń wykorzystywanych w sklepach i magazynach. Stosuje się je do nanoszenia na towar danych takich jak cena, termin ważności produktu, kod produktu, itp. Powszechnie wykorzystuje się metkownice trzy-, dwu- i jednorzędowe.

  Metkownice

  W ofercie sklepu internetowego centrumpakowania.com znajdziecie wysokiej jakości metkownice do oznaczania towarów. Cechujące się prostą obsługą metkownice do cen zostały wyposażone w możliwość nanoszenia polskich znaków oraz drukowania daty. Są lekkie, wytrzymałe i atrakcyjne cenowo. Co więcej, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i starzenie, a wymiana rolek zajmuje dosłownie chwilę. Wysokiej jakości tworzywo, z którego wykonano metkownice jest gwarancją ich wytrzymałości, niezawodności i funkcjonalności. W dodatku, ergonomiczne rękojeści korzystnie wpływają na komfort pracy.

  Taśma do metkownicy

  Bogata oferta naszego sklepu obejmuje także praktyczne rolki do metkownic. Taśmy do metkownicy dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Są niezwykle solidne, trwale przylegają do powierzchni, a jakość papieru, z którego zostały wykonane gwarantuje pełne zadowolenie z produktu. Ponadto, do cech charakteryzujących produkt należy uniwersalne zastosowanie, estetyczny wygląd i niezawodność. Zobacz również inne produkty z takich kategorii, jak zgrzewarki, miary, nożyki oraz akcesoria warsztatowe. Zapraszamy!

  Metkownica do cen - akcesorium niezbędne w wielu sklepach

  Choć etykiety zawieszane na regałach stały się popularną formą informowania o cenie produktu, metkownica ręczna wciąż jest urządzeniem niezwykle przydatnym w pracy małych punktów sprzedaży, lokalnych bazarów, a nawet niewielkich marketów. To najprostszy sposób znakowania, który pod niektórymi względami ma przewagę nad manualnym oznaczeniem towaru. Przede wszystkim, jest idealny dla tych, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu, bowiem z użyciem metkownicy do cen aplikacja etykiet jest dużo szybsza. Nie trzeba już ręcznie pisać cen ani innych informacji - wystarczy odpowiednio ustawić urządzenie, aby uzyskać pożądany nadruk. Praca z tym urządzeniem oznacza także wygodę, gdyż nie trzeba kłopotać się z odrywaniem niewielkich naklejek od podkładu i z ich przyklejaniem na produkt. To doskonałe rozwiązanie w przypadku sklepów, w których występuje duża rotacja towarów, a co za tym idzie istnieje potrzeba, by codziennie oznaczać wiele nowych produktów.

  Metkownica jednorzędowa a metkownica dwurzędowa

  Różnica pomiędzy metkownicą jednorzędową a dwurzędową dotyczy liczby rzędów, które możemy zadrukować. W Centrumpakowania.com posiadamy metkownice jednorzędowe, czyli takie, które umożliwiają nadrukowanie jednej, krótkiej informacji, np. ceny. W przypadku urządzeń dwurzędowych, mogłyby to być dwie informacje - jedna pod drugą. Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są też metkownice trzyrzędowe np. marki Blitz, za pomocą których możemy umieścić na etykiecie aż 3 informacje, np. cenę, datę produkcji i datę przydatności do spożycia. Jaką metkownicę sklepową wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i charakteru produktu, który zamierzamy metkować.

  Rzędy zadruku to nie wszystko - warto zwrócić uwagę także na to, jak długi może być zadruk w pojedynczym rzędzie. Zwykle jakościowe urządzenia pozwalają na nadrukowanie aż 10 cyfr lub liter, co pozwala na swobodne umieszczenie na etykiecie nawet kilkucyfrowej ceny z dopiskami "zł" i "gr". Sprawdźmy też, czy dany sprzęt przystosowany jest do drukowania znaków specjalnych, w tym polskich znaków, np. "ł" albo "ą". Jeśli interesuje nas możliwość drukowania dat, warto wybrać metkownicę z datownikiem.

  Etykiety do metkownicy również kupisz w Centrumpakowania.com

  Gdzie kupić taśmę do metkownicy? Podobnie jak samego urządzenia, możemy szukać ich w sklepach oferujących artykuły dla biura, ale o wiele lepszym pomysłem jest poszukanie ich w naszej ofercie. Oferujemy taśmy przeznaczone do metkownicy jednorzędowej, wykonane z wysokiej jakości papieru i pokryte warstwą kleju, który dobrze przyczepia się do różnego rodzaju powierzchni. Warto zastanowić się nad wielkością zamówienia, gdyż zamawiając rolki w większej ilości (przynajmniej 10 opakowań), możesz zaoszczędzić - zarówno na kosztach dostawy, jak i z tytułu naszych rabatów ilościowych. Po więcej informacji na ich temat odsyłamy do opisu produktu. Warto też wziąć pod uwagę, że wiele sklepów oferuje duże etykiety, np. o wymiarach 26 x 16 mm, które często okazują się zbyt duże na niewielkie produkty. U nas znajdziesz taśmy do metkownicy 22x12 mm.

  Posiadając maszynkę do naklejania cen oraz metki, trzeba jeszcze zaopatrzyć się w tusz. Rolka tuszująca znajduje się już w oferowanej przez nas metkownicy, przez co jest ona gotowa do pracy zaraz po nabyciu, ale po pewnym czasie konieczna będzie jej wymiana. Najlepiej zawsze pod ręką mieć zapasową sztukę, aby zużycie się aktualnej nie było niemiłym zaskoczeniem. Tusz do metkownicy możesz nabyć w wielu sklepach internetowych lub stacjonarnych.

  Ceny do metkownicy - oznaczaj towar różnymi kolorami

  Jeśli tylko wiemy jak założyć rolkę do metkownicy i mamy do dyspozycji rolki z różnymi kolorami etykiet, możemy wykorzystać je np. do oznaczania produktów, które objęte są promocją. W ten sposób ułatwimy klientom zauważenie przecenionego towaru i zwiększymy szansę na to, iż zostanie on przez nich kupiony. Wiele osób przyzwyczajonych jest do tego, że jeśli na produkcie znajdują się dwie etykiety w różnych kolorach, to na jednej z nich widnieje stara cena, a na drugiej nowa - oczywiście niższa. Warto więc stosować tę praktykę, aby zwiększyć zainteresowanie produktami. W Centrumpakowania.com znajdziesz papier do metkownicy sprzedawany w zestawach po 5 rolek. Kolor rolek wybierany jest losowo, ale warto wiedzieć, że posiadamy zarówno rolki w kolorach neonowych, które rzucają się w oczy, jak i w bardziej stonowanych kolorach.

  Jak etykietować przy użyciu metkownicy i rolek do metkownicy?

  Użytkowanie metkownicy nie jest skomplikowane. Aby tworzyć etykiety takie, jakich potrzebujemy, wystarczy tylko odpowiednio ustawić maszynę. Wiele osób ma jednak większy problem z tym jak założyć papier do metkownicy. Trzeba zacząć od usunięcia starej rolki. Pamiętajmy, by sprawdzić przy tym, czy w kasecie nie pozostały jej reszki, które mogłyby powodować blokowanie urządzenia. Następnie, na bęben ulokowany w górnej części urządzenia zakładamy nową rolkę. Należy rozwinąć taśmę i "przepuścić" ją przez środek, aż do dolnej kasety. Zwróćmy uwagę, czy etykiety odwrócone są dobrą stroną - warstwa, na której będzie nadruk powinna być odwrócona w kierunku matrycy drukującej. Końcówkę taśmy należy przełożyć przez uchwyt na dole urządzenia i zamknąć kasetę. Pozostało już tylko naciągnąć taśmę i wykonać próbne metkowanie. Jeśli urządzenie do naklejania cen spełnia swoją rolę prawidłowo, możemy przystąpić do pracy.

  Zamów metkownicę i taśmę do metkownicy jednorzędowej

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do złożenia zamówienia. Aby to zrobić, nie trzeba być zalogowanym. W kilka chwil zrobisz u nas zakupy, które dotrą do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli paczka z zamówionym towarem ma zostać dostarczona na terenie Poznania lub okolic, wystarczy, że zrobisz odpowiednio duże zamówienie, aby nie ponosić kosztów dostawy. W przypadku pytań dotyczących metkownic cenowych lub akcesoriów do tych urządzeń, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do sprawdzenia naszych pozostałych akcesoriów magazynowych.

  Artykuły dotyczące metkownic:

  Metkownica - wciąż żywa

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie