Kategorie:

Nasze marki:

Zgrzewarki

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Zgrzewarki przemysłowe to urządzenia, które sprawdzą się w magazynie podczas pakowania lub konfekcji. 

  Zgrzewarki magazynowe

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zgrzewarek sklepu internetowego centrumpakowania.com. Urządzenia dostępne w naszym sklepie cechują się dużą funkcjonalnością, prostą obsługą i odpornością na zniszczenie. Zgrzewarki ręczne doskonale sprawdzają się podczas zgrzewania folii, rękawów i woreczków foliowych. Stanowią niezastąpione uzupełnienie zestawu narzędzi magazynowych, choć warto mieć je pod ręką także w gospodarstwie domowym. Zgrzewarka do woreczków foliowych umożliwia sprawne pakowanie różnorakich przedmiotów i zapewnia ich ochronę przed brudem i wilgocią. Jest przydatna w trakcie pakowania odzieży do wysyłki, dlatego w szczególności polecamy ją sklepom internetowym. Zasilanie sieciowe jest dodatkowym atutem zgrzewarek impulsowych, ponieważ w dużym stopniu podnosi ich uniwersalność. Warto również dodać, że zgrzewarki folii dostępne w naszym sklepie wyposażono w specjalne funkcje, takie jak np. regulator czasu zgrzewu i sygnalizacja pracy diodą LED dodatkowo zwiększające ich użyteczność. Sprawdź też inne produkty dostępne w naszym sklepie, takie jak rękawice robocze, metkownice lub rzeczy przeznaczone do bandowania.

  Zgrzewarka do folii - urządzenie przydatne przy pakowaniu towaru

  Jeśli sprzedajemy produkty pakowane w saszetki foliowe, maszyna do zgrzewania folii może być narzędziem, które znacznie ułatwi nam pracę. Oferowane na rynku zgrzewarki można stosować do różnego rodzaju folii, w szczególności folii PP, PVC, LDPE, PET czy PE. Mogą posłużyć do zgrzewania opakowań foliowych takich jak woreczki, folia bąbelkowa, a nawet tunele foliowe. Zgrzany w taki sposób worek jest nie do rozerwania. Maszynki do zgrzewania folii często wykorzystuje się podczas pakowania produktów na czas transportu, nawet wtedy, gdy mają one inny sposób zamknięcia (np. opakowania z taśmą lub strunowe). Wynika to z tego, że podczas procesów transportowych produkty narażone są na wstrząsy czy zgniecenia, w obliczu których standardowe zamknięcie może okazać się niewystarczające.

  Ręczna zgrzewarka do folii - nie tylko urządzenie magazynowe

  Zgrzewarka ręczna do folii może przydać się również w domu. Idealnie nadaje się do pakowania żywności, aby ochronić ją przed powietrzem, bakteriami i grzybami, a dzięki temu zachować jej świeżość na dłużej. W ten sposób możemy wydłużyć przydatność do spożycia wielu produktów spożywczych, które w innym przypadku szybko uległyby zepsuciu. To przydatne zwłaszcza wtedy, gdy wybieramy się w długą podróż i zabieramy ze sobą prowiant, którego przez wiele godzin nie będzie jak przechować w lodówce albo gdy pakujemy żywność do zamrożenia. Wystarczy sięgnąć po zgrzewarkę do opakowań foliowych i zgrzać folię, w której umieszczone są zapasy żywnościowe, aby nie tylko przygotować je do długiego przechowywania, ale i zadbać o idealny porządek w zamrażarce oraz o to, by zajmowały w niej jak najmniej miejsca.

  Zgrzewarka do worków foliowych - zasilanie i inne parametry

  Dostępna w naszym sklepie zgrzewarka posiada solidną, metalową obudowę, ale na rynku znajdziemy też zgrzewarki wykonane z tworzywa ABS i innych materiałów. Urządzenie wyposażone jest w drut grzewczy, pełniący jednocześnie rolę druta odcinającego. Oferowana przez nas zgrzewarka foliowa 400 mm umożliwia wykonanie zgrzewu o takiej lub mniejszej długości. Na rynku znajdziemy modele o innych długościach, m.in. 700 mm, 650 mm, 600 mm czy 200 mm. Dobranie odpowiedniego sprzętu to gwarancja możliwości zgrzewania różnego rodzaju folii i zamykania worków foliowych o różnych rozmiarach. Warto też zwrócić uwagę na umiejscowienie transformatora w zgrzewaczu do folii. Przykładowo, boczne może ułatwiać zgrzewanie folii z rękawa.

  Znaczenie ma także szerokość (grubość) zgrzewu. Oferujemy zgrzewarkę impulsową o szerokości 2 mm, ale w przypadku innych urządzeń parametr ten może wynosić np. 3 mm, 8mm czy 10 mm. Urządzenie posiada regulowany czas zgrzewania, a praca sygnalizowana jest zapalaniem i gaśnięciem diody LED. Co ważne, zgrzewarka impulsowa do folii nie wymaga nagrzewania. Po jej włączeniu wystarczy tylko dobrać odpowiednie parametry do różnego rodzaju folii i już można rozpoczynać pracę. Prezentowana zgrzewarka jest idealna do zgrzewania folii z rękawa, celofanu czy opakowań strunowych. Pamiętajmy, że oprócz ręcznych zgrzewarek impulsowych na rynku dostępne są też zgrzewarki nożne impulsowe, które doskonale nadają się do zgrzewania cięższych pakunków, np. z węglem czy ekogroszkiem.

  Zgrzewarki do folii spożywczej i sama folia dostępna w naszym sklepie

  Domowa zgrzewarka do folii to urządzenie, które naprawdę się przydaje. Możesz zamówić go u nas wraz z woreczkami PE, które doskonale sprawdzają się w roli woreczków na żywność, gdyż są odporne na rozdarcie i tak szczelne, iż można przechowywać w nich nawet produkty płynne. Do tego dobrze znoszą niskie temperatury, jakie panują w zamrażarce i nie przepuszczają wilgoci ani zapachów. Złożenie u nas zamówienia na urządzenie do zgrzewania folii i inne produkty to oszczędność pieniędzy, gdyż ponosisz opłatę tylko za jedną dostawę, a jeśli ma ona zostać zrealizowana na terenie Poznania lub okolicznych miejscowości, możliwe, że będzie całkowicie darmowa. Wystarczy tylko, że wartość koszyka zakupowego przekroczy kwotę wymaganą w ramach tej promocji.

  Zgrzewarka impulsowa w ofercie Centrumpakowania.com

  Zakup ręcznej zgrzewarki do worków foliowych w Centrumpakowania.com jest szybki i wygodny. Możesz złożyć zamówienie bez zakładania konta i otrzymać przesyłkę w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli w kategorii zgrzewarki żaden nasz produkt nie przypadł Ci do gustu, zachęcamy do przejrzenia pozostałych akcesoriów magazynowych, które oferujemy oraz szerokiej oferty artykułów do pakowania. Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań - możesz porozmawiać z nami telefonicznie, poprzez czat lub e-maila.

  Artykuły związane ze zgrzewarkami:

  Zgrzewarki - co warto wiedzieć