Kategorie

Opakowania e-commerce

  Aktywne filtry

  Czego wymaga się od opakowań dla e-commerce? Przede wszystkim solidności. Od niej zależy to, czy towar dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Wytrzymałe opakowania dla firm są tym, co zapobiegnie wielu niemiłym sytuacjom. Nasze kartony e-commerce wykonane są z kilku warstw tektury, która skutecznie zabezpiecza zawartość przesyłki. Stawiamy nie tylko na bezpieczeństwo w transporcie, ale także podczas otwierania paczki. Kartony z automatycznym dnem mają przemyślaną budowę, która zapobiega wyślizgnięciu produktu umieszczonego w kartonie lub uszkodzeniu go podczas rozpakowywania. Tego typu sendboxy doskonale nadają się do wysyłki niewielkich towarów, takich jak kosmetyki czy leki.

  Sendbox – zapakuj towar błyskawicznie!

  Prowadząc swój biznes, z pewnością przygotowujesz wiele przesyłek dziennie. Aby robić to sprawnie, potrzebujesz kartonów z automatycznym dnem typu Sendbox. Nie musisz już używać taśmy klejącej – wystarczy, że użyjesz paska klejowego dostępnego wewnątrz opakowania. To duża oszczędność czasu i wygoda. Sendboxy zapewnią wygodę również Twoim klientom, gdyż za sprawą zewnętrznego paska zrywającego, można otworzyć je szybko i bez używania dodatkowych narzędzi. Kartony z dnem automatycznym są także łatwe w składaniu, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca. W razie, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru, z powodzeniem może odesłać go w tym samym kartonie e-commerce.

  Opakowania e-commerce dla firm z różnymi potrzebami

  Doskonale wiemy, że różne są oczekiwania i potrzeby względem opakowań dla firm. Hurtownia Centrumpakowania stara się zapewniać równie zróżnicowany asortyment, w którym każdy znajdzie to, czego poszukuje. Zapewniamy kartony e-commerce w różnych rozmiarach. Zdajemy sobie sprawę, że ważna jest także estetyka i zrobienie na kliencie dobrego wrażenia jeszcze przed otwarciem paczki. Nasze opakowania dla firm mają uniwersalną kolorystykę, a na życzenie klienta mogą zostać opatrzone dowolnymi nadrukami, takimi jak firmowe logo czy hasło reklamowe. Dobra jakość i przystępne ceny opakowań dla sklepów internetowych sprawiają, że z naszej oferty korzysta wielu klientów e-commerce. Nasze wytrzymałe kartony dostarczamy własnym transportem na terenie całej Polski.

  Sklep z opakowaniami e-commerce

  Od lat zaopatrujemy w opakowania e-commerce dużą i ciągle rosnącą liczbę właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych sklepów prowadzących sprzedaż wysyłkową. Będzie nam miło, jeśli do nich dołączysz! Kupując u nas opakowania dla e-commerce, warto jednorazowo pokusić się o większe zakupy, gdyż można na tym zaoszczędzić. Jeżeli blokuje przed tym obawa o miejsce na przechowywanie pudełek, warto wiedzieć, że mają one tzw. automatyczne dno, czyli są składane. Wystarczy odpowiednio wygiąć przeciwległe kąty, aby formę złożoną przekształcić w karton gotowy do pakowania. Wprawionemu pakowaczowi zajmuje to dosłownie ułamek sekundy! Sprawdź również inne kartony z naszej oferty, takie jak kartony fasonowe lub kartony do paczkomatów.

  Opakowania dla e-commerce – koniecznie z nadrukiem!

  Każda firma, która chce uchodzić za profesjonalną, zamawia opakowania e-commerce z nadrukiem. Zazwyczaj jest nim logotyp marki, często rozszerzany o slogan firmowy czy informacje kontaktowe. Aby maksymalnie uprościć klientom trafienie na witrynę internetową firmy, coraz więcej osób decyduje się na nadruk w postaci kodu QR, który po zeskanowaniu smartfonem od razu przenosi użytkownika na daną stronę. Niezależnie od tego, na jaką formę nadruku się zdecydujesz, jedno jest pewne – to krok w stronę zwiększenia rozpoznawalności Twojej firmy w otoczeniu. W Centrumpakowania.com możesz zamówić opakowania dla e-commerce z dowolnym nadrukiem.

  Nie tylko opakowania e-commerce

  Choć inteligentnie zaprojektowane opakowania e-commerce z naszej oferty nie wymagają używania przy pakowaniu taśmy klejącej ani nożyka, wciąż potrzebne mogą być folie bąbelkowe i wypełniacze. Pierwsze z nich zamortyzują wstrząsy podczas transportu przesyłki, a także zabezpieczą zawartość przed wzajemnym uszkadzaniem. Z kolei wypełniacze mogą mieć różną postać, ale cel ich stosowania zwykle jest ten sam – wypełnienie naddatku przestrzeni wewnątrz opakowania e-commerce, a tym samym zapobiegnięcie luźnemu przesuwaniu się zawartości przesyłki. Dobrze dobrany wypełniacz wzbogaci też prezentację samej zawartości po otwarciu pudełka. Obydwa te akcesoria nabędziesz w Centrumpakowania.com.

  Opakowania e-commerce - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Opakowania dla e-commerce, popularnie określane też jako sendboxy, dostępne są u nas w różnych konfiguracjach rozmiarowych. Poszczególne modele różnią się też liczbą pasków klejących. Oto najczęstsze wybory naszych klientów:

  • Karton 186x194x106 mm – mniejszy karton z pojedynczym paskiem klejowym,
  • Karton 342x249x135 mm – dość pojemne opakowanie e-commerce z podwójnym paskiem klejowym,
  • Karton 300x200x150 mm – karton z podwójnym paskiem klejowym, dobry na wyższe produkty lub produkty pakowane warstwowo,
  • Karton 385x235x90 mm – dość płaskie, podłużne pudełko z pojedynczym paskiem klejowym, odpowiednie np. na zapakowanie kosmetyków,
  • Koperta z paskiem klejowym – może być dobrą alternatywą dla kartonowych opakowań e-commerce w przypadku wysyłania niewielkich towarów, zapakowanych już zwykle w kartonowe opakowania jednostkowe.

  Przeczytaj artykuły dotyczące opakowań e-commerce

  1. Jak zapakować buty do wysyłki w 4 krokach
  2. Jak zapakować laptopa do wysyłki?
  3. Pakowanie przesyłek
  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie