Kategorie:

Nasze marki:

Opakowania e-commerce

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Solidne opakowania dla e-commerce

Czego wymaga się od opakowań dla e-commerce? Przede wszystkim solidności. Od niej zależy to, czy towar dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Wytrzymałe opakowania dla firm są tym, co zapobiegnie wielu niemiłym sytuacjom. Nasze kartony e-commerce wykonane są z kilku warstw tektury, która skutecznie zabezpiecza zawartość przesyłki. Stawiamy nie tylko na bezpieczeństwo w transporcie, ale także podczas otwierania paczki. Kartony z automatycznym dnem mają przemyślaną budowę, która zapobiega wyślizgnięciu produktu umieszczonego w kartonie lub uszkodzeniu go podczas rozpakowywania. Tego typu sendboxy doskonale nadają się do wysyłki niewielkich towarów, takich jak kosmetyki czy leki.

Sendbox – zapakuj towar błyskawicznie!

Prowadząc swój biznes, z pewnością przygotowujesz wiele przesyłek dziennie. Aby robić to sprawnie, potrzebujesz kartonów z automatycznym dnem typu Sendbox. Nie musisz już używać taśmy klejącej – wystarczy, że użyjesz paska klejowego dostępnego wewnątrz opakowania. To duża oszczędność czasu i wygoda. Sendboxy zapewnią wygodę również Twoim klientom, gdyż za sprawą zewnętrznego paska zrywającego, można otworzyć je szybko i bez używania dodatkowych narzędzi. Kartony z dnem automatycznym są także łatwe w składaniu, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca. W razie, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru, z powodzeniem może odesłać go w tym samym kartonie e-commerce.

Opakowania e-commerce dla firm z różnymi potrzebami

Doskonale wiemy, że różne są oczekiwania i potrzeby względem opakowań dla firm. Hurtownia Centrumpakowania stara się zapewniać równie zróżnicowany asortyment, w którym każdy znajdzie to, czego poszukuje. Zapewniamy kartony e-commerce w różnych rozmiarach. Zdajemy sobie sprawę, że ważna jest także estetyka i zrobienie na kliencie dobrego wrażenia jeszcze przed otwarciem paczki. Nasze opakowania dla firm mają uniwersalną kolorystykę, a na życzenie klienta mogą zostać opatrzone dowolnymi nadrukami, takimi jak firmowe logo czy hasło reklamowe. Dobra jakość i przystępne ceny opakowań dla sklepów internetowych sprawiają, że z naszej oferty korzysta wielu klientów e-commerce. Kartony dostarczamy własnym transportem na terenie całej Polski.