Kategorie

Kartony z Twoim nadrukiem

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka z nadrukiem

Słowo „karton” zwykle kojarzy się z dużym pudełkiem klapowym utrzymanym w brązowej lub szarej kolorystyce. Istotnie, właśnie tak wygląda tradycyjny model, ale karton na zamówienie może mieć już znacznie ciekawszy wygląd. Wielu klientów, zwłaszcza biznesowych, stawia na pudełka z nadrukiem. To kartony, na których zwykle znajduje się logo firmy lub hasło, które jest z nią jednoznacznie kojarzone. Z takiej usługi korzysta np. wiele cukierni, nabywających u nas opakowania do ciast. Opakowania z nadrukiem często zamawiają także klienci indywidualni. Zwykle wykorzystują je do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów w swoim domu. Samodzielnie zaprojektowany nadruk pozwoli Ci dopasować je do stylu panującego we wnętrzu, a także podkreśli Twój indywidualizm.

Kartony na wymiar

Oprócz kartonów z nadrukiem możesz zamówić u nas także kartony na wymiar. To oferta, z której często korzystają firmy wysyłające do klientów wiele paczek z tym samym towarem. Jeśli dobranie do niego kartonu sprawia trudność lub za każdym razem pozostaje przestrzeń, którą trzeba wypełnić różnego rodzaju wypełniaczami, warto zamówić personalizowane opakowanie, czyli opakowanie „szyte na miarę” potrzeb. Nasza oferta nie ma ograniczeń – tworzymy zarówno niewielkie opakowania, jak i pudełka o naprawdę pokaźnych rozmiarach. Zamawiając karton na wymiar możesz zdecydować także o tym, z ilu warstw tektury będą składały się jego ścianki, a także o tym, czy będzie miał formę sendbox’u, klapową czy jeszcze inną. Tysiące klientów na stałe korzysta z naszej oferty pudełek na zamówienie – będzie nam miło, jeśli staniesz się jednym z nich!

Kartony na zamówienie z dostawą

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zamówić pojedynczy karton czy cały zapas kartonów personalizowanych dla swojej firmy, możesz na nas liczyć. Zamawiając nadruk, wystarczy przesłać nam plik graficzny, abyśmy niezwłocznie przystąpili do realizacji zamówienia. Gwarantujemy szybkie terminy i dostawę zamówionych kartonów personalizowanych w dowolnie wskazane miejsce na terenie kraju. Dostawa dokonywana jest naszym transportem, dzięki czemu eliminujemy ryzyko uszkodzenia pudełek w transporcie. Zamawiając kartony na wymiar czy opakowania kartonowe z nadrukiem w większych ilościach, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie