Kategorie:

Nasze marki:

Kartony klapowe

Jest 81 produktów.

Pokazano 1-12 z 81 pozycji

Aktywne filtry

  To najczęściej wybierany rodzaj pudełka. Jego wzór oparty jest na międzynarodowym katalogu FEFCO 0201. Koszt wytworzenia kartonu klapowego jest najniższy z uwagi na brak konieczności projektowania i produkowania wykrojnika. Do złożenia kartonu wymagana jest taśma samoprzylepna. Pudła klapowe często służą jako opakowanie do sztaplowania zapakowanego produktu na palecie. Dzięki nim towar umieszczony jest stabilnie, daje także możliwość zastosowania narożników, które wzmacniają i chronią paletę przed ewentualnymi uszkodzeniami. 

Wśród naszych kartonów klapowych znajdą Państwo wymiary standardowe. Np dopasowane do palety euro, na której mieszczą się dwa, cztery, sześć, lub osiem kartonów. Co więcej posiadamy w asortymencie kartony o maksymalnych gabarytach firm kurierskich takich jak DPD czy DHL. Wśród kartonów klapowych możecie Państwo znaleźć kartony 5-cio warstwowe, bardzo wytrzymałe.
Pudełka kartonowe klapowe produkowane są przy użyciu tektury od 385g/m2 do 750g/m2 w zależności od wielkości.
Wśród kartonów klapowych najczęściej wykorzystywane są fale B, C, BE, BC.
Różnią się one częstotliwością fali w środku tektury oraz jej wysokością.
Fale B i C to tektury trójwarstwowe. Natomiast fale BE, BC to tektury pięciowarstwowe. Wszystkie kartony klapowe sprzedajemy w wersji rozłożonej na płasko w paczkach w ilościach 10, 20, 25 – w zależności od wielkości.

Pudełka kartonowe

Wytrzymałe kartony klapowe. Myśląc o przeprowadzce, wysyłce lub o bezpiecznym zapakowaniu i odpowiednim przygotowaniu towaru pierwsze co przychodzi nam do głowy to różnego rodzaju pudełka. Dostępne w wielu modelach i rozmiarach są dostosowane do wielu zadań i spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Tanie kartony klapowe to najprostszy i najbardziej praktyczny sposób pakowania, a niska cena sprawia, że są one jednym z najczęściej wybieranych produktów. Warto również wspomnieć, że niewielki koszt tych pudełek jest spowodowany tym, że do ich produkcji nie potrzeba ani projektu, ani wykrojnika. Jednak należy pamiętać, że przy składaniu kartonów klapowych potrzebna jest taśma klejąca. Taki rodzaj opakowań wykorzystywany jest zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy zajmujące się między innymi produkcją, sprzedażą i wysyłką. Producent kartonów klapowych zapewnia wybór pudełek o różnych gabarytach, doskonale sprawdzających się zarówno do pakowania małych produktów, jak i większych materiałów, które nieraz wysyłane są np. przez firmy kurierskie. Wytrzymałe kartony klapowe doskonale sprawdzą się także jako stabilne zabezpieczenie towaru znajdującego się na palecie. Dodatkowo dzięki swojej konstrukcji można użyć specjalnych narożników, dzięki którym produkty zyskają kolejną i skuteczną ochronę.

Od roku 1994 produkujemy i sprzedajemy opakowania kartonowe naszym klientom dzięki niezmienionej, wysokiej jakości tektury o minimalnej gramaturze 400 g/m2

Zobacz wszystkie kartony w naszej ofercie.

Uwaga! Podane wymiary są wymiarami wewnętrznymi.

Artykuły dotyczące kategorii kartony klapowe:


Jak trzymać fason? W pudełkach fasonowych!


Pudełka kartonowe - nie tylko do przeprowadzki


Pudełka papierowe do żywności - jak najbardziej!