Kategorie:

Nasze marki:

Wypełniacze

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Wypełniacze to uniwersalne akcesoria przeznaczone do zabezpieczania przewożonych towarów. Dobre właściwości amortyzacyjnewypełniaczy zapewniają efektywne tłumienie wstrząsów pojawiających się w transporcie, dzięki czemu towar jest należycie chroniony.

Wypełniacz do kartonów- jak wybrać?

Wybierając wypełniacz do paczek warto rozważyć kilka aspektów. Pierwszym z nich jest cel stosowania wypełniacza. Należy zwrócić uwagę na rodzaj zabezpieczanego produktu oraz na to, kto jest adresatem przesyłki. W przypadku wysyłki sprzętu elektronicznego lub kosmetyków dobrym wyborem będą np. poduszki powietrzne, natomiast pakując odzież warto zainwestować w papier wypełniający. Drugim aspektem jest efekt wizualny. Dużo korzystniej prezentują się wypełniacze takie jak np. wełna drzewna czy siatka jutowa, dlatego warto wybrać je podczas pakowania i wysyłki prezentów.

Wypełniacze do paczek w centrumpakowania.com

Gorąco polecamy ofertę wypełniaczy do kartonów sklepu internetowego centrumpakowania.com. Oferujemy Wam zarówno ekologiczne wypełniacze papierowe, jak i produkty wykonane z tworzyw sztucznych. W naszym sklepie znajdziecie między innymi skropaki, poduszki powietrzne, wełnę drzewną i siatkę jutową. Znajdziecie u nas także proekologiczne, papierowe wypełniacze ozdobne odpowiednie np. do pakowania prezentów. Oferowane przez nas produkty są trwałe, wytrzymałe i niezawodne. Zapraszamy!


Artykuły dotyczące kategorii wypełniacze:

Wypełniacze do paczek, rodzaje i zastosowanie

Pianki polimerowe - pod panele i do pakowania

Wełna drzewna - jak goli się drzewa?