Centrum Pakowania
ul. Grunwaldzka 542,
62-064 Plewiska/Poznań
NIP: 777-27-82-199

E-mail:
biuro@centrumpakowania.com


tel./fax +48 61 651 79 50
FORMULARZ
Warunki
Centrum Pakowania gwarantuje darmową dostawę przy zamówieniach min. 500,00 zł brutto w Poznaniu i jego okolicach.
Kontakt
Kontakt

Taśma z nadrukiem  .

Taśmy z nadrukiem już od 2,75 zł netto za sztukę !

Taśmy z nadrukiem to jeden z najefektowniejszych, tanich i skutecznych form promocji firmy. Zdecydowanie daje do zrozumienia, że ma się do czynienia z profesjonalną i poważną firmą w przypadku taśmy z własnym logo. Bez względu na to czy wysyłamy towar, magazynujemy, zabezpieczamy dopłata kilkudziesięciu groszy na taśmie, nie będzie zbytnio uszczuplać budżetu firmy, a jej wizerunek z pewnością się poprawi.
Taśma z nadrukiem nie tylko może spełniać funkcję promocyjną, ale także informacyjną na przykład podczas wysyłki kosztownych i delikatnych rzeczy z informacją „UWAGA! Nie rzucać” lub „UWAGA! Szkło”, bądź w przypadku kiedy chcemy by wysyłka w trakcie odbioru była sprawdzona w obecności kuriera.
Taśma z nadrukiem ma zastosowań nieskończenie wiele, wszystko zależy od Państwa potrzeb.
Z naszej strony zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej taśmy oraz indywidualnie przygotowany projekt, który jest całkowicie bezpłatny.
Aktualna oferta taśm z nadrukiem zostanie wysłana na Państwa prośbę natychmiast.


Aktualny cennik do pobrania:

Standardowe taśmy z nadrukiem:

http://centrumpakowania.com/img/cms/tasma z nadrukiem -oferta-Centrum Pakowania.pdf

Papierowe taśmy z nadrukiem wysokiej jakości: 

https://centrumpakowania.com/img/cms/papierowa-taśma-z-nadrukiem-oferta.pdf


Gwarantujemy wysokiej jakości taśmy z nadrukiem, w różnych wariantach:


1/ Na kleju akrylowym: taśma standardowa, przeznaczona do lżejszych pakunków. Polecana do stosowania w temperaturze pokojowej.

2/Na kleju hot-melt: taśma na kleju kauczukowym syntetycznym, o zwiększonej początkowej sile klejenia. Siła klejenia zwiększa się pod wpływem wyższej temperatury. Polecana wówczas gdy nie jest narażona na działanie temperatury ujemnej.

3/ Na kleju solvent: taśma na kleju solventowym to taśma z najwyższej półki. Odporna na większość czynników jakim jest na przykład niska temperatura czy wysoka wilgoć. Doskonale klei w każdych warunkach, nawet kiedy mamy do czynienia z pyłem czy kurzem. Taśma bardzo wytrzymała, doskonała do zaklejania kartonów, nawet tych cięższych.


Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie. Chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania.