Kategorie:

Nasze marki:

Zestawy przeprowadzkowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Niebawem przeprowadzka? W CentrumPakowania.com znajdziecie Państwo niezbędny zestaw każdej przeprowadzki. A w nim m.in 3 rodzaje kartonów przeprowadzkowych, folia stretch, taśmy pakowe, narożniki, nożyk. Oferujemy zestaw dla małej, dużej oraz większej przeprowadzki. Do przeprowadzki są niezbędne nie tylko mocne kartony do przeprowadzki - sprawdź co oprócz kartonów znajdziesz w gotowym zestawie do przeprowadzki!

Pudła przeprowadzkowe – i po problemie!

Planujesz przeprowadzkę, lecz boisz się chaosu, który ona wniesie? Obawiasz się, że część Twoich ulubionych przedmiotów zginie lub zostanie zniszczona? Z zestawami przeprowadzkowymi dostępnymi na stronie sklepu internetowego centrumpakowania.com żadna przeprowadzka nie jest problemem.

Kartony do przeprowadzek – przede wszystkim jakość!

Produkty dostępne na stronie internetowej sklepu centrumpakowania.com cechują się wysoką jakością i przystępną ceną. Warto zatem zaopatrzyć się w zestaw przeprowadzkowy, który nie tylko usprawni przenoszenie przedmiotów, lecz także pozwoli je uporządkować. Praktyczne rączki znacząco poprawiają komfort przenoszenia pudełek, a wysokogatunkowa tektura nie pęka nawet pod wpływem dużego ciężaru. Na każdym pudle do przeprowadzki wchodzącym w skład zestawu znajdują się specjalnie wyznaczone obszary do opisania ich zawartości.

Zestaw przeprowadzkowy to jednak nie tylko kartony do przeprowadzki. To także folie stretch, folie pęcherzykowe, markery, taśmy i narożniki. Wszystkie te elementy umożliwiają skuteczne zabezpieczenie przewożonego towaru przed zniszczeniem i brudem. Mocne, wytrzymałe i proste w użyciu artykuły do przeprowadzki w znacznym stopniu oszczędzają czas, energię i nerwy, a wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.