Kategorie

Zestawy przeprowadzkowe

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Niebawem przeprowadzka? W CentrumPakowania.com znajdziecie Państwo niezbędny zestaw każdej przeprowadzki. A w nim m.in 3 rodzaje kartonów przeprowadzkowych, folia stretch, taśmy pakowe, narożniki, nożyk. Oferujemy zestaw dla małej, dużej oraz większej przeprowadzki. Do przeprowadzki są niezbędne nie tylko mocne wytrzymałe kartony do przeprowadzki - sprawdź co oprócz kartonów znajdziesz w gotowym zestawie do przeprowadzki!

  Pudła przeprowadzkowe – i po problemie!

  Planujesz przeprowadzkę, lecz boisz się chaosu, który ona wniesie? Obawiasz się, że część Twoich ulubionych przedmiotów zginie lub zostanie zniszczona? Z zestawami przeprowadzkowymi dostępnymi na stronie sklepu internetowego centrumpakowania.com żadna przeprowadzka nie jest problemem.

  Kartony do przeprowadzek – przede wszystkim jakość!

  Produkty dostępne na stronie internetowej sklepu centrumpakowania.com cechują się wysoką jakością i przystępną ceną. Warto zatem zaopatrzyć się w zestaw przeprowadzkowy, który nie tylko usprawni przenoszenie przedmiotów, lecz także pozwoli je uporządkować. Praktyczne rączki znacząco poprawiają komfort przenoszenia pudełek, a wysokogatunkowa tektura nie pęka nawet pod wpływem dużego ciężaru. Na każdym pudle do przeprowadzki wchodzącym w skład zestawu znajdują się specjalnie wyznaczone obszary do opisania ich zawartości.

  Zestaw przeprowadzkowy to jednak nie tylko kartony do przeprowadzki. To także folie stretch, folie pęcherzykowe, markery, taśmy i narożniki. Wszystkie te elementy umożliwiają skuteczne zabezpieczenie przewożonego towaru przed zniszczeniem i brudem. Mocne, wytrzymałe i proste w użyciu artykuły do przeprowadzki w znacznym stopniu oszczędzają czas, energię i nerwy, a wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Gdzie kupić kartony do przeprowadzki? W CentrumPakowania.com!

  Istnieje wiele sklepów oferujących kartony do przeprowadzki. IKEA, PEPCO czy JYSK to tylko niektóre z nich. Kupimy je także w sklepach z artykułami budowlanymi, np. OBI czy Castorama. Karton do przeprowadzki jest jednak zwykle jedną z wielu rzeczy, których potrzebujemy przy takich okazjach, a chodzenie po sklepach i kompletowanie całej „wyprawki” do przeprowadzki jest czasochłonnym zadaniem. W Centrumpakowania czeka na Ciebie gotowy zestaw do przeprowadzki. Nie musisz już nawet zastanawiać się, czego tak naprawdę potrzebujesz – pomyśleliśmy o tym za Ciebie, tworząc uniwersalny pakiet artykułów przydatnych przy każdym przekwaterowaniu.

  Zestaw do przeprowadzki – na różne okazje

  Przeprowadzka do nowego mieszkania a może wyprowadzka na studia? Nasze zestawy do przeprowadzki sprawdzą się przy różnych okolicznościach. Pomocne bywają również w działalności firm. Zmiana siedziby biura czy chociażby chęć przeniesienia dokumentów z jednego pokoju do drugiego to przedsięwzięcia, które zdecydowanie łatwiej jest zrealizować, gdy mamy do dyspozycji duże kartony do przeprowadzki. Co więcej, po wszystkim mogą one posłużyć nam do wygodnego przechowywania dokumentów czy innych przedmiotów.

  Kartony do przeprowadzki – Poznań i cała Polska

  Gdzie kupić kartony do przeprowadzki? Klienci preferujący zakupy stacjonarne mogą odwiedzić nas w Plewiskach – miejscowości zlokalizowanej zaledwie 1 km od miasta Poznań. Kartony do przeprowadzki równie dobrze można jednak kupić internetowo i oczekiwać ich dostawy w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Kraków, Gdańsk, Wrocław – kartony do przeprowadzki do dowolnego miejsca w Polsce dowieziemy naszym własnym transportem.

  Tanie kartony do przeprowadzki

  Już wielu klientów przekonało się, że zakup naszego zestawu do przeprowadzki to tańsza opcja, niż kupowanie pojedynczych artykułów w sklepach takich jak Bricomarche czy Leroy. Kartony do przeprowadzki od Centrumpakowania.com są jeszcze bardziej opłacalne, jeżeli weźmiemy pod uwagę ich jakość. Z powodzeniem wykorzystamy je nie tylko przy teraźniejszej potrzebie, ale i przy przyszłych, bo są to niezwykle mocne kartony do przeprowadzki

  Zestawy do przeprowadzki - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Chcesz zaopatrzyć się w duże kartony do przeprowadzki i inne niezbędne akcesoria? Nasi klienci wybierają najczęściej:

  • Mały zestaw przeprowadzkowy – idealny do drobnych przekwaterowań, złożony z 10 sztuk kartonów,
  • Standardowy zestaw przeprowadzkowy – polecany do większych przeprowadzek, składa się z 20 sztuk kartonów,
  • Karton 580x380x380 mm – w razie potrzeby zestaw można uzupełnić na przykład tym, 3-warstwowym kartonem o gramaturze 530g/m2, z 6 uchwytami i podwójnym dnem,
  • Karton 650x350x370 mm – również polecany do rozszerzenia gotowego zestawu 5-warstwowy karton z 6 uchwytami i potrójnym dnem,
  • Karton na dokumenty – przy przeprowadzkach dużych biur, można uzupełnić standardowy zestaw o większą liczbę pudełek tego modelu.

  Przeczytaj artykułu dotyczące kartonów przeprowadzkowych

  1. Karton do przeprowadzki
  2. Kartony przeprowadzkowe - jak wybrać?
  3. Pudła przeprowadzkowe - warto zaufać ekspertom
  4. Utknięcie w kartonach - jak dokończyć przeprowadzkę?
  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie