Kategorie:

Nasze marki:

Koperty papierowe

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Koperty z papieru wbrew pozorom zwykłe, papierowe koperty nadal są bardzo użyteczne i często używane. Mimo współczesnych czasòw i ich nowoczesności są sytuacje, kiedy taki tradycyjny sposób komunikacji i wysyłki nadal jest jedyną akceptowalną formą przekazu. Koperty białe, szare i brązowe, dostępne w różnych formatach oraz z wygodnym, samoprzylepnym zamykaniem z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno w pracy, jak i w domu.

Koperta z papieru - klasycznie i ekologicznie

Podczas zakupów, sprzedaży lub przy wręczaniu prezentu często nie zastanawiamy się nawet nad pakowaniem kupionych i oferowanych przez nas produktów. Koperty papierowe na biżuterię to kolejny pomysł na świetne wykorzystanie tego rodzaju opakowania. Wybierając delikatny wzór i kolor mamy piękne, eleganckie i alternatywne rozwiązanie do tradycyjnych pudełek. Możemy mieć pewność, że osoba obdarowana przez nas tak zapakowanym prezentem z pewnością doceni jego oryginalność i prostotę.

W naszej ofercie znajdują się koperty papierowe o wysokiej jakości i szerokiej gamie rozmiarów. Koperty samoprzylepne z paskiem oraz klejone na mokro. Gramatura 80 g/m2.

W ofercie posiadamy również koperty bąbelkowe, kurierskie czy piankowe.