Kategorie:

Nasze marki:

Kartony

Jest 152 produktów.

Pokazano 1-12 z 152 pozycji

Aktywne filtry


Kartony do pakowania

  Kartony są produktem niezastąpionym w wielu sytuacjach, począwszy od przeprowadzek, a skończywszy na wysyłce różnego rodzaju przedmiotów oraz materiałów. Jeśli planujemy porządki pudełka te będą idealne do przechowywania niepotrzebnych nam już rzeczy, które chcemy bezpiecznie przechować w piwnicy, czy też na strychu. Kartony do przeprowadzki służą świetnie do przewozu, a materiał z jakiego są zrobione sprawia, że udźwigną nawet kilkudziesięciu kilowe ciężary. Prowadząc firmę kurierską warto zaopatrzyć się w kartony do wysyłki, które nie tylko będą ładnie się prezentować, ale przede wszystkim będą wytrzymałe, przez co nasz biznes będzie w pełni profesjonalny i zyska w oczach klienta świetną renomę. Urządzając nasze mieszkanie, biuro czy gabinet pamiętajmy o tym, że kartony ozdobne będą dobrze się prezentować, a my w sprytny i praktyczny sposób ukryjemy w nich to, co nie powinno być widoczne na pierwszy rzut oka. Pudełka tego rodzaju będą również bardzo pomocne w każdym biurze, jako estetyczny i najprostszy sposób przechowywania najbardziej przydatnych nam rzeczy, bez zbędnego bałaganu. Warto wspomnieć także o tym, że kartony są w pełni ekologicznym produktem nadającym się do recyklingu, dlatego wybierając taką formę zakupu mamy tak ważną w dzisiejszych czasach pewność, że dbamy o środowisko naturalne.

  W Centrum Pakowania znajdą Państwo kilka rodzajów opakowań kartonowych. Każdy z nich różni się sposobem składania i zamykania, rodzajem tektury, grubością, gramaturą czy też kolorem. Kartony mają szeroki wachlarz zastosowań. Są niezastąpione m.in. podczas przeprowadzki czy wysyłki towaru za granicę. Przydają się także w składowaniu własnych „skarbów” w piwnicy, a jeszcze bardziej w zapakowaniu sprzedawanego przez Państwa towaru. Dobry karton stanowi Państwa wizytówkę jako profesjonalnego i rzetelnego sprzedawcy.

Opakowanie kartonowe jest nie tylko bardzo użyteczne ale także ekologiczne, poddawane recyklingowi i ponownemu przetworzeniu. Dzięki stosowaniu kartonów dbamy o nasze środowisko i zmniejszamy zużycie opakowań plastikowych.

Opakowania tekturowe stanowią niemal pewne zabezpieczenie podczas transportu.

Potrzebna większa ilość? Napisz do nas i zapytaj o cenę!

biuro@centrumpakowania.com

Kartony klapowe

  To najczęściej wybierany rodzaj pudełka. Jego wzór oparty jest na międzynarodowym katalogu FEFCO 0201. Koszt wytworzenia kartonu klapowego jest najniższy z uwagi na brak konieczności projektowania i produkowania wykrojnika. Do złożenia kartonu wymagana jest taśma samoprzylepna. Pudła klapowe często służą jako opakowanie do sztaplowania zapakowanego produktu na palecie. Dzięki nim towar umieszczony jest stabilnie, daje także możliwość zastosowania narożników, które wzmacniają i chronią paletę przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Wśród naszych kartonów klapowych znajdą Państwo wymiary standardowe. Np dopasowane do palety euro, na której mieszczą się dwa, cztery, sześć, lub osiem kartonów. Co więcej posiadamy w asortymencie kartony o maksymalnych gabarytach firm kurierskich takich jak DPD czy DHL. Wśród kartonów klapowych możecie Państwo znaleźć kartony 5-cio warstowe, bardzo wytrzymałe.
Pudełka kartonowe klapowe produkowane są przy użyciu tektury od 385g/m2 do 750g/m2 w zależności od wielkości.
Wśród kartonów klapowych najczęściej wykorzystywane są fale B, C, BE, BC.
Różnią się one częstotliwością fali w środku tektury oraz jej wysokością.
Fale B i C to tektury trójwarstwowe. Natomiast fale BE, BC to tektury pięciowarstwowe. Wszystkie kartony klapowe sprzedajemy w wersji rozłożonej na płasko w paczkach w ilościach 10, 20, 25 – w zależności od wielkości.


Kartony fasonowe - wykrojnikowe

  Zwane są często kartonami wykrojnikowymi i charakteryzują się bardziej skomplikowaną konstrukcją niż pudełka klapowe. Ich składanie zazwyczaj odbywa się bez użycia jakiejkolwiek taśmy. Kartony fosonowe wykonywane są przy użyciu wykrojnika. Kształt pudełka fasonowego może być dowolny. Jego sposób zamykania i otwierania także może być różny. Kartony wykrojnikowe są najczęściej wykorzystywane jako małe opakowania np. do wysyłki i są nie rzadko wykorzystywane jako substytut dla koperty bąbelkowej. Mimo wszystko, kartony fasonowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, głównie z powodu wyższej wytrzymałości, odporności w trakcie wysyłek mniejszych przedmiotów. Cena kartonów fasonowych jest niewysoka, biorąc pod uwagę jego właściwości i wygląd. Chyba każdy z nas woli odebrać przesyłkę jakim jest wymarzony zegarek w tekturowym pudełku, niż w kopercie bąbelkowej... To zupełnie inne wrażenie, które pozostawia dobrą wizytówkę, nas- jako sprzedających.
Kartony fasonowe to nie tylko pudełka, ale także skrzynki z tektury, tacki dla cukierni i piekarni, segregatory tekturowe do biura oraz inne elementy zabezpieczające dokumenty czy ładunek.


Kartony do przeprowadzki

  Wśród kartonów fasonowych mamy w swojej ofercie pudła do przeprowadzki, które dzięki swej konstrukcji wytrzymują ciężar nawet do 50 kilogramów. Kartony przeprowadzkowe- fasonowe to najbezpieczniejszy wybór, który zaoszczędzi ewentualnych strat podczas przenoszenia i transportu. Oprócz tego, kartony te często nadają się do powtórnego użycia. W naszej ofercie prezentujemy kartony fasonowe przeprowadzkowe w tańszej i droższej wersji w różnych gabarytach. Kartony do przeprowadzki to nasza mocna strona, dobrze rozumiemy jak ważne jest bezpieczeństwo cennych rzeczy podczas ich przenoszenia.

W kategorii "kartony gotowe" znajdziecie Państwo opakowania kartonowe dostępne natychmiast. Można je zakupić bezpośrednio w naszej siedzibie w Plewiskach k. Poznania, lub zamówić za pośrednictwem sklepu on-line. Zamówienie zostanie zrealizowane w 24 h (dotyczy dni roboczych) Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów!

Poniżej przedstawiamy różne rodzaje tektury z którego wykonane są nasze kartony.

1/ Tektura tzw. mikrofala "E" w kolorze brąz i białym. Ze względu na niewielką grubość wykorzystywane są w produkcji małych pudełek, najczęściej fasonowych.2/ Tektura 3-warstwowa o przekroju fali "B" w kolorze brąz i białym. Wykorzystywana najczęściej w pudełkach o niewielkich gabarytach,
    gdzie ciężar zawartości opakowania nie jest zbyt duży.

3/ Tektura 3-warstwowa o przekroju fali "C" w kolorze brąz i białym. Wysokość fali jest większa niż fali "B".
4/ Tektura 5-cio warstwowa EB. Znajduje zastosowanie raczej w małych pudełkach gdzie wymagana jest duża wytrzymałość.
5/ Tektura 5-cio warstwowa BC. Najchętniej wybierana w przypadku dużych opakowań, kartonów.

CENY PRODUCENTA! WYSOKA GRAMATURA KARTONÓW !