Kategorie:

Nasze marki:

Kartony do przeprowadzki

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

  Wśród kartonów fasonowych mamy w swojej ofercie pudła do przeprowadzki, które dzięki swej konstrukcji wytrzymują ciężar nawet do 50 kilogramów. Kartony przeprowadzkowe- fasonowe to najbezpieczniejszy wybór, który zaoszczędzi ewentualnych strat podczas przenoszenia i transportu. Oprócz tego, kartony te często nadają się do powtórnego użycia. W naszej ofercie prezentujemy kartony fasonowe przeprowadzkowe w tańszej i droższej wersji w różnych gabarytach. Kartony do przeprowadzki to nasza mocna strona, dobrze rozumiemy jak ważne jest bezpieczeństwo cennych rzeczy podczas ich przenoszenia. 


W kategorii "kartony gotowe" znajdziecie Państwo opakowania kartonowe dostępne natychmiast. Można je zakupić bezpośrednio w naszej siedzibie w Plewiskach k. Poznania, lub zamówić za pośrednictwem sklepu on-line. Zamówienie zostanie zrealizowane w 24 h (dotyczy dni roboczych) Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów!

Kartony przeprowadzkowe

Każdy z nas chce, aby podczas przeprowadzki, a zwłaszcza podczas transportu nasze rzeczy były bezpieczne i w pełni chronione. Kartony do przeprowadzki pomogą nam w odpowiednim zabezpieczeniu przedmiotów i zapobiegną ewentualnym uszkodzeniom, o które w czasie przewozu nietrudno. Pudła to tani, wygodny i jeden z najlepszych sposobów na przenoszenie i transport rzeczy. Dostępne w różnych rozmiarach kartony do przeprowadzki, dzięki swoim właściwościom są w stanie unieść naprawdę spore ciężary. Dodatkowo pudła te są zaskakująco wytrzymałe i z powodzeniem można użyć ich klika razy. Organizując przeprowadzkę zwykle mamy na głowie bardzo dużo spraw do załatwienia i nie mamy czasu na zbędne czynności. Dlatego zastanawiając się nad tym, gdzie kupić kartony do przeprowadzki warto zamówić ich dowolną ilość i rodzaj w sklepie internetowym. To komfortowe i szybkie rozwiązanie, które jest najlepszym wyjściem w takich sytuacjach. Ze względu na swoje gabaryty oraz wytrzymałość kartony tego rodzaju mogą być użyteczne nie tylko podczas przeprowadzki. Świetnie sprawdzą się podczas przechowywania różnych rzeczy, kiedy robiąc porządki chcemy bezpiecznie przechować coś w piwnicy lub na strychu. Jak widać kartony do przeprowadzki mimo swojej nazwy i ze względu na swoją uniwersalność mogą mieć różne zastosowanie.

Tylko u nas największy wybór kartonów do przeprowadzki z bardzo wysokiej jakości tektury. Wiemy jak ważny jest dobór właściwego kartonu podczas przeprowadzki by uniknąć uszkodzeń przedmiotów, dlatego dobraliśmy w tej kategorii najbardziej pojemne i wytrzymałe-wielokrotnego użytku kartony o wysokiej gramaturze.

Kupując u nas:

-fachowo zabezpieczysz swój towar przed uszkodzeniami,
-unikniesz rozpadnięciu się kartonu podczas jego przenoszenia,
-zaoszczędzisz sobie kłopotów i strat
-masz gwarancję, że cena kartonu jest niska od samego producenta.
-kupujesz towar wielokrotnego użytku

Artykuły dotyczące kategorii kartony przeprowadzkowe:

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Pudła przeprowadzkowe - warto zaufać ekspertom

Wyprowadzka z pudłem. Jak zapakować się w karton?

Utknięcie w kartonach - jak dokończyć przeprowadzkę?