Kategorie:

Nasze marki:

Kartony fasonowe

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-12 z 75 pozycji

Aktywne filtry

  Zwane są często kartonami wykrojnikowymi i charakteryzują się bardziej skomplikowaną konstrukcją niż pudełka klapowe. Ich składanie zazwyczaj odbywa się bez użycia jakiejkolwiek taśmy. Kartony fasonowe wykonywane są przy użyciu wykrojnika. Kształt pudełka fasonowego może być dowolny. Jego sposób zamykania i otwierania także może być różny. Kartony wykrojnikowe są najczęściej wykorzystywane jako małe opakowania np. do wysyłki i są nie rzadko wykorzystywane jako substytut dla koperty bąbelkowej. Mimo wszystko, kartony fasonowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, głównie z powodu wyższej wytrzymałości, odporności w trakcie wysyłek mniejszych przedmiotów. Cena kartonów fasonowych jest niewysoka, biorąc pod uwagę jego właściwości i wygląd. Chyba każdy z nas woli odebrać przesyłkę jakim jest wymarzony zegarek w tekturowym pudełku, niż w kopercie bąbelkowej... To zupełnie inne wrażenie, które pozostawia dobrą wizytówkę, nas- jako sprzedających. 

Kartony fasonowe to nie tylko pudełka, ale także skrzynki z tektury, tacki dla cukierni i piekarni, segregatory tekturowe do biura oraz inne elementy zabezpieczające dokumenty czy ładunek.

Kartony wykrojnikowe - zabezpieczenie towaru

Zarówno prowadząc firmę wysyłkową, jak i sklep internetowy, a nawet myśląc o swoich indywidualnych potrzebach musimy pamiętać o odpowiednim zapakowaniu i zabezpieczeniu towaru. Pudełka fasonowe to bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą tanim kosztem zadbać o ochronę wysyłanych przez siebie przedmiotów. W firmie kartony te są niezbędne do estetycznego zapakowania mniejszych produktów i rozwiązaniem, które jest dużo bardziej praktyczne np. od koperty bąbelkowej. Wąskie kartony fasonowe świetnie sprawdzą się także jako ochrona książek, a nawet ubrań podczas wysyłki. Jest to prosta i elegancka forma, która w oczach klienta z pewnością będzie doceniona. Dodatkowo kartony fasonowe z nadrukiem to doskonała i niedroga forma reklamy firmy. Do wykonania tych pudełek potrzebny jest wykrojnik, ale do ich złożenia nie potrzebujemy żadnej taśmy. Warto zaznaczyć, że kartony fasonowe to nie tylko klasyczne pudełka, ale również skrzynki, tacki (wykorzystywane chociażby w cukiernictwie), czy też segregatory. Ten rodzaj kartonów w pełni zasłużenie cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją niewielką cenę, wytrzymałość i jakość wykonania. Pudełka tego rodzaju sprawdzą się w wielu dziedzinach i będą przydatne zarówno w domu, w biurze, w firmie, a nawet jako oryginalne opakowanie prezentu!

Kartony fasonowe charakteryzują się dowolnym kształtem, sposobem otwierania oraz wielkimi możliwościami zastosowań. Poniżej znajdą Państwo gotowe kartony o standardowych rozmiarach wg kat. FEFCO.