Kartoniki z okienkiem

Opublikowany przez      06/08/2021 00:00:00    Komentarze 0
Kartoniki z okienkiem

Pudełka kartonowe z okienkiem to estetyczny i stosunkowo tani sposób na wyeksponowanie upominków lub artykułów przeznaczonych na sprzedaż. Popularnie wykorzystuje się je w wielu branżach, m.in. tekstylnej, odzieżowej i spożywczej. W zależności od przeznaczenia mogą mieć różny kształt, kolor i być wykonane z różnych materiałów, co dodatkowo zwiększa możliwości ich zastosowania.

Zastanawiasz się czy pudełka tekturowe z okienkiem to dobry pomysł na opakowanie wyrobów Twojej produkcji? A może szukasz oryginalnego sposobu na zapakowanie prezentu dla kogoś bliskiego? W poniższym tekście znajdziesz kilka wskazówek kiedy warto zainwestować w pudełka z szybką oraz w jaki sposób można je wykorzystać. Przyjemnej lektury!

Opakowania tekturowe z okienkiem w branży tekstylnej i odzieżowej

Pudełka tekturowe z okienkiem często wykorzystuje się w branży tekstylnej i odzieżowej w celu wyeksponowania produktów, takich jak np. koszule, ręczniki i pościel. Dzięki opakowaniu tego typu klienci nie muszą otwierać pudełka z danym produktem, aby poznać jego wzór, kolor, itp. Co więcej, artykuły zapakowane w pudełka kartonowe z okienkiem prezentują się niezwykle atrakcyjnie, przez co świetnie sprawdzają się w roli prezentów.

W branży tekstylnej i odzieżowej najlepiej sprawdzają się kartoniki z okienkiem o prostym fasonie. Klasyczne, prostokątne, białe lub czarne pudełka sprawdzą się w sam raz. Bardziej wymyślne opakowania mogłyby niepotrzebnie odwrócić uwagę od produktów, które się w nich znajdują i wprowadzić niepotrzebny chaos estetyczny.

Karton fasonowy z okienkiem w cukiernictwie

Opakowania kartonowe z okienkiem chętnie wykorzystuje się również w przemyśle spożywczym, zwłaszcza w cukiernictwie. Wyroby takie jak pierniczki, makaroniki, muffiny i praliny pięknie prezentują się w opakowaniach z okienkiem, przez co z powodzeniem można podarować je komuś bliskiemu w roli prezentu okolicznościowego.

Jeśli prowadzisz cukiernię lub kawiarnię i szukasz oryginalnego sposobu na pakowanie wyrobów swojej firmy na wynos koniecznie rozważ wybór kartoników z okienkiem. To niezwykle estetyczne rozwiązanie gwarantujące zadowolenie klientów i tym samym podnoszące prestiż Twojej lokalu.

Czytaj także: Pakowanie trudnych prezentów - świąteczne metody na prezenty

Pudełko na prezent z okienkiem

Karton fasonowy z okienkiem to świetny sposób na eleganckie opakowanie prezentu. Upominki, takie jak herbata, kawa, świece, miód, filiżanki, kosmetyki, itp. bez wątpienia będą prezentować się efektownie jeśli zapakujesz je w kartonik z okienkiem.

Jeśli jednak metoda ta wydaje Ci się niewystarczająca zawsze możesz wyłożyć dno pudełeczka wypełniaczem, np. kolorowymi ścinkami papieru lub wełną drzewną. Akcesoria te nadadzą prezentowi nowoczesnego, atrakcyjnego charakteru i stylu.

W roli opakowania na prezent dobrze sprawdzą się również pudełka fasonowe z okienkiem o nietypowym wyglądzie, np. modele okrągłe lub w kształcie serca. Wybierając je z całą pewnością zachwycisz bliską Ci osobę i dodatkowo zwiększysz atrakcyjność upominku.

Pudełko papierowe z okienkiem na wino

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się pudełka eko z okienkiem na wino. W odróżnieniu od wyżej opisanych modeli, kartoniki na wino nie posiadają celofanowej “szybki”, a jedynie prostokątne wycięcie, przez które można zerknąć w głąb pudełka i zapoznać się z jego zawartością.

Kartoniki z okienkiem na wino z powodzeniem można wykorzystać w roli opakowania prezentowego na alkohol.

Czytaj także: Jak zapakować wino na ślub

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz
Zgoda na pliki cookie