Tuby kartonowe, do czego je wykorzystać?
Posted by      04/09/2019 14:40:12    Komentarze 0
Tuby kartonowe, do czego je wykorzystać?

Źródło zdjęcia: Maxpixel.net

Wykonane z mocnej i wytrzymałej tektury, tuby papierowe, są sposobem na przesłanie przedmiotów o niestandardowych wymiarach oraz kształcie. Tuby kartonowe z zatyczkami to również propozycja na nietuzinkowy sposób zapakowania spersonalizowanego prezentu, np. mapy czy plakatu. Sprawdź do czego jeszcze można użyć tub kartonowych i jaka jest ich cena.

Tuby kartonowe, do czego służą?

Trwałe i do wszechstronnego zastosowania, tak w skrócie można opisać ten rodzaj opakowań tekturowych. Tuby kartonowe są najlepszym zabezpieczeniem do przechowywania i wysyłki:

->map

->plakatów

->kalendarzy w niestandardowych formatach

->obrazów

->wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych

Tuby z tektury nie zajmują wiele miejsca i łatwo znaleźć dla nich miejsce zarówno w miejscu pracy jak i w domu.

Zobacz także: Tuby kartonowe - cechy, podział i zastosowanie

Papierowe tuby do wysyłki i transportu

Tuby wysyłkowe z wieczkiem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie na czas transportu papierowych arkuszy lub przedmiotów o niestandardowych kształtach. Dobrze chronią plakaty oraz ulotki przed przemoknięciem oraz przypadkowym zabrudzeniem. Ich zaletą jest głównie fakt, że materiały papierowe nawet po długim przechowywaniu są w stanie idealnym, bez zagiętych brzegów czy pofałdowań.

Papierowe tuby na plakaty znajdą swoje zastosowanie tam, gdzie format reklam, ulotek czy banerów nie zmieści się w tradycyjnej teczce czy kartonie. Również szklane przedmioty, jak np. wazony, które narażone są na zniszczenie w transporcie w zwykłym pudełku, zabezpieczone w tubie papierowej dostarczone zostaną w stanie nienaruszonym.

Tuby kartonowe z zatyczkami dla sklepów

Opakowania kartonowe oraz tuby na plakaty są niezbędne dla firm prowadzących działalność wysyłkową. Tuby kartonowe oprócz tych zwykłych w kolorze papieru, które wszyscy dobrze znają, występują również w innych wersjach kolorystycznych. Ma to znaczenie, jeśli nasz firma potrzebuje spersonalizowanych opakowań, jednoznacznie kojarzących się z kolorami przedsiębiorstwa, np. z logo.

Tuby z kartonu mają jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę - są lekkie, łatwe w transporcie i podczas przenoszenia.

Ozdobne tuby na prezenty

Pudełka kartonowe czy ozdobne tuby tekturowe to eleganckie i minimalistyczne opakowania, które są miłym dla oka dopełnieniem każdego prezentu. Zapakowany w ozdobny kartonik czy tubę element odzieży lub np. plakat, jest nie tylko zaskakujący dla osoby obdarowanej, ale i po prostu świetnie wygląda.

Poszukując tub tekturowych w atrakcyjnej cenie natrafić można na zwykłe, szare, kolorowe, ale i świąteczne, przeznaczone do wręczenia np. na mikołajki.

Zobacz także: Tuleje tekturowe - ekonomia i użyteczność

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz