Karton InPost | Centrumpakowania.com

Opublikowany przez      13/08/2021 00:00:00    Komentarze 0
Karton InPost | Centrumpakowania.com

InPost to prężnie działające przedsiębiorstwo przewozowe, z usług którego korzystamy coraz chętniej. Możliwość nadawania i odbioru przesyłek każdego dnia o dowolnej godzinie oraz niższe niż w przypadku firm kurierskich ceny sprawiają, że rosnąca liczba klientów korzysta z paczkomatów na co dzień.

Planujesz nadać paczkę za pomocą paczkomatów? A może prowadzisz sprzedaż wysyłkową i szukasz kartonów, w których mógłbyś wysyłać towary do klientów za pośrednictwem InPostu? Niezależnie od tego dlaczego szukasz odpowiedzi na pytanie skąd wziąć karton na paczkę InPost koniecznie przeczytać poniższy artykuł! Znajdziesz w nim wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę kupując opakowania do paczek InPost, jaki ich rozmiar wybrać oraz gdzie je kupić. Przyjemnej lektury!

Karton InPost - gabaryt A, B czy C?

Podstawową kwestią, na którą należy zwrócić uwagę kupując pudełka do wysyłki InPost jest ich wielkość. Biorąc pod uwagę rozmiar skrytek paczkomatów ustalono maksymalne gabaryty paczek możliwych do nadania za pośrednictwem InPostu. Oto one:

- Gabaryt A - maksymalne wymiary paczki 8cm x 38cm x 64cm;

- Gabaryt B - maksymalne wymiary paczki 19cm x 38cm x 64cm;

- Gabaryt c - maksymalne wymiary paczki 41cm x 38cm x 64cm.

Nadając paczkę w paczkomatach InPost warto również zwrócić uwagę na jej wagę. Maksymalny ciężar już zapakowanej przesyłki nie może przekroczyć 25 kg.

Pudełka do wysyłki InPost - opakowanie ma znaczenie!

Popularność zakupów internetowych nieustannie wzrasta, co stawia przed przedsiębiorcami prowadzącymi sklepy wysyłkowe dodatkowe wyzwania. Jednym z nich kwestia pakowania coraz większej liczby przesyłek. Prowadząc sprzedaż wysyłkową warto dołożyć starań, aby towar był zapakowany estetycznie i bezpiecznie. Opakowania wysyłanych artykułów w znaczącym stopniu wpływają bowiem na postrzeganie firmy przez konsumentów i zachęcają ich lub zniechęcają do dalszych zakupów w danym sklepie.

Warto jednak wiedzieć, że pełnienie funkcji reprezentacyjnej to nie jedyny powód, dla którego warto wyposażyć się w porządne i estetycznie wykonane pudełka do wysyłki InPost. Rolą kartonu jest przede wszystkim ochrona transportowanego towaru przed uszkodzeniami w transporcie. Dlatego też nie należy decydować się na pierwsze lepsze, cienkie pudełka wysyłkowe, lecz przeciwnie, należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości opakowania do paczek InPost.

Czytaj także: Wysyłka paczki

Na co zwrócić uwagę kupując opakowania do paczek InPost?

Wiele osób inwestując w opakowania do paczkomatów bierze pod uwagę głównie wymiary dostępnych w sprzedaży kartonów i ignoruje pozostałe ich cechy, a to duży błąd. Poza gabarytami pudełek do wysyłki InPost warto zwrócić uwagę również na:

- ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne;

- sztywność ścianek;

- wytrzymałość dna;

- cenę (wielu producentów kartonów nalicza duży rabat przy zakupie większej ilości opakowań);

- poręczność i łatwość składania;

- możliwość zamówienia pudełka z nadrukiem (to szczególnie ważne w przypadku producentów dbających o rozpoznawalność marki na rynku);

Gdzie kupić pudełko do paczkomatu?

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić opakowanie na paczkę InPost koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu centrumpakowania.com. Znajdziesz w nim wysokiej jakości kartony InPost odpowiednie do wysyłki towarów o gabarytach A, B i C. Oferta naszego sklepu obejmuje kartony wykonane z trój- lub pięciowarstwowej tektury, dzięki czemu bez trudu znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Czytaj także: Wysyłka obrazu kurierem

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz