Pudełka fasonowe | Centrumpakowania.com
Pudełka fasonowe | Centrumpakowania.com

Są solidne, mocne, skutecznie chronią wysyłany towar przed uszkodzeniami w transporcie, a w dodatku prezentują się nienagannie. Pudełka fasonowe, bo to o nich mowa, świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Z jednej strony są gwarancją, że przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, a z drugiej dają producentom pewność, że wygląd paczki będzie zgodny z wymaganiami estetyki nawet najbardziej wymagających klientów.

W poniższym tekście zawarliśmy kilka informacji na temat kartonów fasonowych. Przeczytaj, a dowiesz się czym charakteryzują się pudełka fasonowe, kiedy warto je stosować oraz gdzie można je kupić. Przyjemnej lektury!

Kartony fasonowe - charakterystyka

Opakowania kartonowe fasonowe to pudełka produkowane za pomocą wykrojnika, dlatego też często określane są mianem wykrojnikowych. Ich cechą charakterystyczną są mocne, dodatkowo wzmocnione brzegi oraz brak konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów potrzebnych podczas składania, takich jak np. taśma klejąca. W porównaniu do kartonów klapowych, kartony fasonowe są nieco bardziej skomplikowane w budowie, lecz także bardziej eleganckie i nierzadko bardziej wytrzymałe. Co więcej, ich składanie jest naprawdę proste i zajmuje dosłownie chwilę.

Pudełko fasonowe biała - klasa sama w sobie!

Ze względu na estetyczny wygląd opakowań fasonowych chętnie sięgają po nie przedsiębiorcy, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku marki w oczach klientów. Jeśli i Ty zaliczasz się do tego grona koniecznie zwróć uwagę również na kartony fasonowe białe. W porównaniu z modelami w kolorze brązowym wyglądają one niekonwencjonalnie i stylowo, niemniej oba rodzaje pudełek fasonowych prezentują się nienagannie i świetnie wpisują się w modny styl minimalistyczny.

Czytaj także: Duży karton - duży sprzymierzeniec

Opakowanie fasonowe - zastosowanie

Opakowania kartonowe fasonowe powszechnie wykorzystuje się w roli opakowania wysyłanych przedmiotów. Mocne boki i łatwość składania sprawiają, że często sięgają po nie przedsiębiorstwa zajmujące się hurtową sprzedażą wysyłkową. Pudełka fasonowe często stosowane są w roli opakowania drobnej elektroniki, np. smartfonów i tabletów, biżuterii, perfum, kosmetyków, itp. Ich estetyczny, schludny wygląd sprawia, że niekiedy można spotkać je również w sklepach stacjonarnych, np. obuwniczych.

Pudełka fasonowe - sklep

Wysokiej jakości opakowania kartonowe fasonowe znajdziesz w sklepie internetowym centrumpakowania.com. Oferujemy zarówno kartony brązowe, jak i białe w wielu praktycznych rozmiarach. Szeroka oferta naszego sklepu obejmuje specjalistyczne opakowania fasonowe, m.in. kartony na płyty winylowe, pudełka na wino, opakowania do pizzy i kartony archiwizacyjne. Ponadto, uprzejmie zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia kartonów fasonowych z nadrukiem. Rzetelność odwzorowania grafiki i intensywność barw bez wątpienia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj także: Pudełka kartonowe - nie tylko do przeprowadzki

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz