Pudełka z nadrukiem | Centrumpakowania.com
Pudełka z nadrukiem | Centrumpakowania.com

Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż wysyłkową chętnie sięgają po kartony w celu zabezpieczenia towarów wysyłanych do klientów i partnerów biznesowych przed zniszczeniem w transporcie. Trudno bowiem o lepsze, tańsze, łatwiej dostępne i bardziej ekologiczne opakowanie na paczki niż zwykłe pudełko tekturowe. To produkt uniwersalny, możliwy do wykorzystania w każdej branży, nic więc dziwnego, że jego popularność nikogo nie zdumiewa.

Korzyści wynikające z użytkowania pudełek kartonowych można wyliczać bez końca, nie każdy jednak pamięta, że poza kwestiami bezpieczeństwa pełnią one jeszcze jedną, niezwykle ważną rolę, a mianowicie są znakomitym medium reklamowym. Jeśli zainteresował Cię ten temat koniecznie zapoznaj się z treścią poniższego artykułu. Znajdziesz w nim wskazówki jak wykorzystać kartony wysyłkowe z nadrukiem w celu spopularyzowania wizerunku marki. Przeczytaj, a dowiesz się dlaczego warto kupić pudełka z własnym nadrukiem, na co zwrócić uwagę projektując opakowanie z logo firmy i gdzie złożyć zamówienie. Przyjemnej lektury!

Kartony fasonowe z nadrukiem - najlepszy pomysł na reklamę

Konsumenci robiący zakupy online zasługują na jednakowe względy jak ci, którzy odwiedzają sklepy stacjonarne, dlatego też warto dołożyć najwyższych starań, aby zrobić na nich jak najlepsze wrażenie i zachęcić ich do ponownego skorzystania z usług sklepu. Jednym ze sprawdzonych sposobów na osiągnięcie tego celu jest korzystanie z pudełek kartonowych z logo firmy. Odpowiednio zaprojektowane bez wątpienia zaintrygują kupujących i na długo zapadną w ich pamięci. Co więcej, w odróżnieniu od zwykłych kartonów bez nadruku, kartony fasonowe z logo przedsiębiorstwa pomogą zwiększyć rozpoznawalność marki na rynku i tym samym przyczynią się do zwiększenia obrotów firmy.

Pudełka kartonowe z nadrukiem, czyli pakowanie z troską o środowisko

Pełnienie funkcji marketingowej jest jedną z największych zalet kartonów fasonowych z nadrukiem. Z jednej strony, dzięki znajdującemu się na nich logo firmy utrwalają obraz marki w pamięci konsumentów, z drugiej natomiast ich proekologiczny charakter przemawia do konsumentów dbających o dobro planety i tym bardziej zachęca ich do ponownego założenia zamówienia w sklepie. Dlatego też wykorzystując pudełka wysyłkowe z nadrukiem warto zrezygnować z dodatku folii i plastiku, a w roli wypełniacza zastosować akcesoria proekologiczne, np. eko loki.

Czytaj także: Pudła przeprowadzkowe - warto zaufać ekspertom

Jak zaprojektować pudełka z nadrukiem?

Zamawiając pudełka kartonowe z nadrukiem należy wpierw dobrze przemyśleć ich projekt i zastanowić się nad designem, który będzie promował naszą firmę. Ostatnimi czasy szczególnie modne są minimalistyczne, proste wzory w stylu eko - maksimum wyrazu, minimum treści.

Idealne pudełka wysyłkowe z nadrukiem - jak wybrać?

Kupując kartony z logo firmy warto pamiętać, że w ich przypadku liczy się nie tylko design, lecz także względy praktyczne. Dlatego też przed skorzystaniem z usług producenta kartonów z nadrukiem upewnij się, że oferowane przez niego produkty cechuje wysoka jakość i estetyczne wykonanie. Pudełka kartonowe przede wszystkim powinny chronić znajdujący się w nich towar przed zniszczeniem, dlatego należy wybrać takie, które są mocne, sztywne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Opakowania z logo firmy, a może coś więcej?

Inwestując w pudełka wysyłkowe z nadrukiem warto zamówić również inne akcesoria z logo firmy. Przykładowo, papierowa taśma pakowa z nadrukiem lub stemple ze znakiem firmowym dodatkowo uatrakcyjnią wizerunek Twojej firmy, nadadzą jej prestiżu i uznania.

Centrumpakowania.com - producent kartonów z nadrukiem

Najwyższej jakości opakowania kartonowe z nadrukiem znajdziesz w sklepie internetowym centrumpakowania.com. Oferujemy szeroki wybór pudełek fasonowych i klapowych w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez wątpienia znajdziesz modele odpowiednie dla swojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Czytaj także: Wyprowadzka z pudłem. Jak zapakować się w karton?

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz