Wypełnienie do prezentów
Wypełnienie do prezentów

Upominki zapakowane w pudełka prezentowe wyłożone wypełniaczem prezentują się niezwykle stylowo i nowocześnie. W dodatku tak zapakowane są w pełni bezpieczne i nie zagraża im zniszczenie w trakcie przenoszenia. Nic więc dziwnego, że wełna drzewna, sizal i inne wypełniacze do prezentów zdobyły ostatnimi czasy tak ogromną popularność i obecnie zaliczają się do podstawowych akcesoriów wykorzystywanych do dekorowania upominków.

Jeśli zastanawiasz się czym wypełnić pudełko prezentowe, aby uzyskać oryginalny i atrakcyjny wizualnie efekt, a przy tym dobrze zabezpieczyć upominek przed zniszczeniem w transporcie dobrze trafiłeś! W poniższym tekście przybliżymy Ci popularne rodzaje wypełniaczy do prezentów oraz podpowiemy Ci, gdzie można kupić wysokiej jakości wypełniacze. Przyjemnej lektury!

Wypełnienie pudełka na prezent - dlaczego warto?

Wypełnienie pudełka na prezent to pomysł nieustannie zyskujący na popularności. Kartoniki uzupełnione wypełniaczem prezentują się naprawdę szykownie i sprawdzają się świetnie niezależnie od charakteru upominku, który chcemy sprezentować. Odpowiednio dobrane wypełniacze stanowią tło dla prezentów, eksponując ich piękno, a w dodatku zabezpieczają przedmioty znajdujące się w kartoniku przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku szklanych przedmiotów, takich jak np. alkohol, ceramika i flakoniki z perfumami, które łatwo uszkodzić.

Czym charakteryzuje się dobry wypełniacz do prezentów?

Biorąc pod uwagę cel stosowania wypełniaczy, wybierając wypełnienie do pudełek prezentowych należy zwrócić uwagę na dwie kwestie:

- wygląd wypełniacza do prezentów - folia bąbelkowa choć zabezpieczy prezent przed zniszczeniem w transporcie zdecydowanie nie będzie wyglądać efektownie, prawda? Dlatego też wybierając wypełnienie do prezentów warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostało wykonane, kolor i charakter. Przykładowo, ostatnimi czasy szczególnie modne są wypełniacze w stylu eko, takie jak np. wełna drzewa lub sizzlepak.

- właściwości amortyzacyjne wypełniacza - aspekt ten jest szczególnie ważny gdy wysyłamy prezent pocztą, jednakże nie można go bagatelizować również wręczając prezent bezpośrednio obdarowywanej osobie.

Czytaj także: W co zapakować paczkę?

Czym wypełnić pudełko na prezent?

Zastanawiasz się czym wyłożyć pudełko na prezent? Proponujemy Ci skorzystanie z następujących akcesoriów:

- Wełna drzewna - cieniutkie ścinki drzew różnych gatunków doskonale sprawdzają się w roli wypełnienia do prezentów. Ich proekologiczny charakter i brak dodatku jakichkolwiek substancji chemicznych sprawiają, że można je wykorzystać pakując dowolne prezenty (nawet artykuły spożywcze).

- Siatka jutowa - juta to kolejny biodegradowalny wypełniacz do prezentów, który świetnie sprawdzi się podczas pakowania upominków dla najbliższych.

- Sizzlepak - zygzakowate paseczki papieru kraftowego świetnie sprawdzają w roli wypełniacza do prezentów. Prezentują się elegancko, schludnie i niebanalnie, a w dodatku świetnie amortyzują wstrząsy w transporcie.

- EkoLoki - ekologiczny, wydajny i niezwykle efektowny wypełniacz, który świetnie sprawdzi się podczas pakowania prezentów, niezależnie od ich charakteru i wyglądu.

Gdzie kupić wypełnienie do pudełek prezentowych?

Wysokiej jakości, stylowe wypełniacze do prezentów znajdziesz w naszym sklepie internetowym centrumpakowania.com. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Czytaj także: Pakowanie trudnych prezentów - świąteczne metody na prezenty

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz