Folia na prezenty
Posted by      04/10/2021 00:00:00    Komentarze 0
Folia na prezenty

Celofan, czyli folia przezroczysta do pakowania prezentów to popularne akcesorium dekoracyjne chętnie wykorzystywane do przyozdabiania prezentów i kompozycji kwiatowych. Jego subtelna, mieniąca się struktura, duża dostępność na rynku i łatwość stosowania sprawiają, że od lat niezmiennie cieszy się on powodzeniem w branżach prezentowej i florystycznej.

Jeśli szukasz inspiracji jak elegancko i schludnie opakować prezent dla bliskiej Ci osoby rozważ wybór folii dekoracyjnej do prezentów. W poniższym artykule przedstawimy Ci zalety użytkowania celofanu i wynikające z nich jego częste zastosowania. Ponadto, podpowiemy Ci gdzie można kupić folię na prezenty oraz jak gustownie zapakować prezent z jej wykorzystaniem. Mamy nadzieję, że lektura tekstu będzie dla Ciebie inspirująca!

Folia ozdobna do pakowania prezentów - zastosowanie

Folia ozdobna na prezenty chętnie wykorzystywana jest podczas pakowania koszy prezentowych, upominków bożonarodzeniowych i innych podarunków. Dużą popularnością cieszy się w branży florystycznej, gdzie stosowana jest w roli akcesorium zdobiącego bukiety kwiatów lub jako folia zabezpieczająca rośliny doniczkowe przed warunkami atmosferycznymi w drodze z kwiaciarni do domów. Co więcej, biorąc pod uwagę fakt, że folia przezroczysta do pakowania jest odporna na wilgoć i brud chętnie wykorzystują ją również cukiernicy pakując swoje wyroby na wynos.

Czytaj także: Pakowanie trudnych prezentów - świąteczne metody na prezenty

Gdzie kupić folię dekoracyjną na prezenty?

Folia ozdobna do pakowania to łatwo dostępny produkt możliwy do nabycia:

- w Internecie, m.in. w naszym sklepie internetowym centrumpakowania.com;

- w sklepach spożywczo-przemysłowych;

- w kwiaciarniach;

- w sklepach papierniczych.

Jak korzystać z folii przezroczystej do pakowania?

Chcesz ozdobić upominek za pomocą folii przezroczystej do pakowania prezentów, jednak nie masz pojęcia jak to zrobić? Skorzystaj z jednej z naszych propozycji!

1. Odetnij z rolki folii ozdobnej do pakowania prezentów prostokątny kawałek, połóż go płasko na stole i umieść na nim upominek, który chcesz spakować. Następnie podnieś wszystkie cztery rogi celofanu ku górze i zwiąż je za pomocą wstążki. Jeśli chcesz aby prezent wyglądał jeszcze bardziej okazale zamiast pojedynczej kokardy sięgnij po kilka pasujących do siebie tasiemek różniących się kolorem i szerokością.

2. W przypadku małych prezentów możesz owinąć je folią na prezenty dookoła, a następnie uformować kształt à la cukierek związując celofan wstążkami po obu stronach upominku.

Czytaj także: Folia strech, rodzaje i zastosowanie

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz