Taśmy z nadrukiem - skuteczna reklama Twojej firmy!
Posted by      25/09/2019 08:41:31    Komentarze 0
Taśmy z nadrukiem - skuteczna reklama Twojej firmy!

Kiedy wiele lat temu pojawiły się w sieci pierwsze sklepy internetowe, podchodzono do nich z rezerwą. Długi czas oczekiwania na przesyłkę oraz niepewność otrzymania zamówionych przedmiotów sprawiała, że tradycyjne sklepy stacjonarne cieszyły się niesłabnącą popularnością. Z biegiem lat konsumenci zaczęli jednak bardziej cenić wygodę zakupów w sklepach w sieci, a i same serwisy zakupowe podjęły walkę o klienta. Liczne promocje cenowe, zniżki, gratisowe produkty i szereg akcji promocyjnych, spowodowały ogromną konkurencję w handlu wysyłkowym. Istotną rolę odegrała też taśma z nadrukiem.

Taśma z nadrukiem logo: sposób na tanią reklamę

Dla potencjalnego klienta spora konkurencja między sklepami internetowymi, to same plusy: niższa cena produktów, większe rabaty i okazyjne bonusy. Osoby zajmujące się prowadzeniem sklepów wysyłkowych stanęły jednak przed lada wyzwaniem: jak skutecznie reklamować swój sklep i wyróżnić się na tle innych, nie ponosząc dużych kosztów? Jak sprawić, że marka stanie się rozpoznawalna?

Pomysłów oraz strategii jest oczywiście wiele, a jednym z tych wartych uwagi jest reklama za pośrednictwem dedykowanych taśm z nadrukiem logo sklepu. Klient, który do tej pory nie miał do czynienia z marką sklepu wysyłkowego trudniej zapamiętuje jej logo, a przecież zależy nam, aby powrócił i dokonał za jakiś czas ponownych zakupów. Dyskretna reklama pod postacią taśmy pakowej z nadrukiem to jasny sygnał dla klienta, że sklep jest profesjonalny i istotne są dla marki nawet tak drobne detale jak nadruk na taśmie klejącej.

Zobacz również: Paczka rusza w drogę, czyli pianka pakowa do zadań specjalnych!

Paczka, a taśma pakowa z nadrukiem

Czy zwracacie uwagę w jaki sposób została zapakowana nadana do Was przesyłka? Chyba większość osób lubi, kiedy paczka nie tylko ma oczekiwaną zawartość, ale również widać, że nadawca dołożył starań, by została przygotowana do wysyłki z należytą starannością i odpowiednio zabezpieczona.

Prowadząc sklep internetowy warto dokładać wszelkich starań, aby rodzaj opakowań w których kierujemy przesyłkę do klienta była najwyższej jakości. Istotna jest grubość oraz sposób zamykania opakowań kartonowych oraz szerokość taśm pakowych. Mocne kartony klapowe, zabezpieczone trwałą taśmą do pakowania, owinięte np. folią bąbelkową dają gwarancję nie tylko zadowolenia klienta, ale też pewność dostarczenia przesyłki w idealnym stanie.

Bezpieczna przesyłka z taśmą pakową

Taśma z nadrukiem to nie tylko sposób na wzmocnienie wizerunku marki i reklama firmy. To również estetyczne zapakowanie zamówionych przez klienta przedmiotów i skuteczne zabezpieczenie opakowania zewnętrznego, np. kartonu czy papieru przed czynnikami zewnętrznymi i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi w czasie podróży przesyłki do nabywcy. Taśma z logo firmy łączy w sobie dwie, bardzo ważne dla każdego sklepu internetowego funkcje: bezpieczeństwo paczki przed zniszczeniem i tanią, ale skuteczną reklamę sklepu.

Zobacz również: Taśma samoprzylepna i jej tajemnice

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz