Woreczki strunowe i ich nietypowe zastosowanie
Woreczki strunowe i ich nietypowe zastosowanie

Wytrzymałe i tanie, znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym jak w miejscu pracy. Woreczki strunowe to przydatne akcesorium, których można używać praktycznie bez ograniczeń. Łatwo dostępne i trwałe, są idealne dla osób pomysłowych oraz w przypadku sytuacji awaryjnych. Jakie zastosowanie mają foliowe torebki z suwakiem?

Małe torebki strunowe

Wyjazd na wakacje wiąże się ze spakowaniem nie tylko odzieży, ale również szeregu innych drobiazgów. Gumki do włosów, biżuteria, paszport, ważne dokumenty czy pieniądze na sytuacje nieprzewidziane, to tylko kilka z przedmiotów, które trzeba ze sobą zabrać wybierając się w podróż.

Trudno jest znaleźć na nie miejsce, aby nie zagubiły się podczas wyjazdu, a jednocześnie nie uległy zniszczeniu czy przemoknięciu. Na takie sytuacje oraz każde inne, kiedy konieczne jest przechowanie niewielkich rozmiarów przedmiotów, sprawdzą się małe worki strunowe. Można w nie zapakować przekąski na wyjazd, ale również przechowywać w nich na plaży telefon czy inne wartościowe przedmioty, chroniąc je przed wilgocią i kurzem.

Worki z suwakiem małych rozmiarów znajdą swoje zastosowanie także w sklepach wysyłkowych, które sprzedają np. biżuterię.

Torebki z suwakiem w każdym domu

Uniwersalne torebki strunowe mogą być przydatne nie tylko podczas wyjazdu, ale również na co dzień. Można do nich zapakować i przechowywać żywność, np. ryż czy soczewicę. Świeżo mielona kawa przesypana do worka na suwak zachowa swój aromat przez długi czas.

Worki strunowe sprawdzą się też jako opakowanie do przechowywania przyborów do szycia: igieł, nici, resztek tasiemek czy guzików. Nadają się do zamrażania żywności; pozostałości sosu czy zupy bez obaw można wlać do torebki strunowej i przechowywać w zamrażarce.

Woreczki z taśmą

Na zdjęciu: Woreczki strunowe z taśmą

Osoby zażywające większą ilość leków lub suplementów diety mogą je nosić w worku na suwak bez obaw, że zawartość opakowania rozsypie się w bagażu lub torbie.

Zobacz również: 4 zastosowania folii bąbelkowej, które Cię zaskoczą!

Woreczki strunowe do zadań specjalnych

Nie sposób wymienić wszystkich zastosowań woreczków strunowych. Jest to produkt z którego czerpać korzyści mogą zarówno dorośli jak i dzieci. Nadaje się do przechowywania drobnych, ale i większych przedmiotów, w tym również żywności. Z ich pomocą można zaprowadzić porządek w szufladach czy szafkach. Woreczki strunowe mogą zabezpieczyć rzeczy do wysyłki oraz służyć do przechowywania przypraw.

woreczek foliowy PE

Na zdjęciu: Woreczki foliowe - wykonane z folii polietylenowej

Torebek strunowych można używać wielokrotnie, a ich niska cena oraz wszechstronność zastosowania sprawia, że są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, firmie czy sklepie internetowym.

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz