Wyposażenie magazynu, czyli dyspensery do taśm i folii
Posted by      30/10/2019 17:48:51    Komentarze 0
Wyposażenie magazynu, czyli dyspensery do taśm i folii

Firmy wysyłkowe oraz wielkopowierzchniowe magazyny, które codziennie przygotowują dużą ilość paczek do wysyłki, muszą działać w taki sposób, aby zminimalizować czas przekazania przesyłki do transportu. Oprócz tempa pakowania, ważne jest również zabezpieczenie paczek, aby dotarły do odbiorcy bez uszkodzeń. Mocne kartony klapowe oraz wypełnienia są podstawą przygotowania bezpiecznej przesyłki. Aby zminimalizować czas pakowania i zamykania pudeł, warto stosować tzw. dyspensery do taśm pakowych lub podajniki do folii stretch.

Szybkie przygotowanie paczki: dyspensery

W ofercie naszego sklepu proponujemy kompleksowe rozwiązania, dedykowane zarówno małym sklepom internetowym jak i dużym magazynom. Jednym z produktów, który przy wysyłce większej ilości paczek staje się niezbędny, jest dyspenser do taśmy oraz dyspenser do folii. Ręczne zaklejanie i owijanie folią każdego kartonu z osobna jest niewygodne, zabiera również dużo czasu. Pracę można w znaczący sposób usprawnić i przyspieszyć przy pomocy właśnie podajników do taśmy klejącej oraz folii.Dyspenser do taśm

Na zdjęciu: Dyspenser Szwed do taśm samoprzylepnych

Zobacz również: Napinacz do taśmy - niezbędny podczas bandowania

Dyspensery do taśm klejących

Podajniki do taśm klejących są niezbędne, jeśli dziennie trzeba przygotować większą ilość przesyłek. Dyspenser do taśmy klejącej to jednak nie tylko akcesorium przydatne w dużych firmach i sklepach internetowych. Niewielki i tani aplikator stołowy do taśm pakowych będzie przydatny również w domu. Zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy trzeba pięknie, a przede wszystkim dokładnie zapakować większą liczbę prezentów.metalowy dyspenser do taśmy klejącej

Na zdjęciu: Metalowy dyspenser do taśmy klejącej

Innym typem dyspensera są aplikatory do zaklejania worków. Znajdą one zastosowanie np. w piekarni lub w miejscu, gdzie potrzebne jest szczelne zamknięcie worka foliowego. Ten typ aplikatora umożliwia sprawne i szybkie zaklejenie większej ilości opakowań foliowych w krótszym czasie.

Zobacz również: Folia stretch, zastosowanie i rodzaje

Podajniki do folii stretch

Prowadząc firmę wysyłkową trzeba mieć na uwadze nie tylko szybkie dostarczenie przesyłki do klienta, ale również pakowanie przesyłki na najwyższym poziomie. Ma to na celu m.in zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia paczki w transporcie. Szczelne owinięcie zawartości paczki jak również samego kartonu, chroni ją przed zniszczeniem i stanowi solidną osłonę przed działaniem warunków atmosferycznych. Ręczne używanie folii stretch jest czasochłonne i niewygodne. Warto w takich przypadkach stosować dyspenser do folii stretch, wspomagając pracę podajnikiem do taśm pakowych. Poręczne dyspensery to wygoda podczas pakowania i szybsze tempo przygotowania paczki.

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz