Etykiety samoprzylepne, rodzaje i zastosowanie

Opublikowany przez      08/11/2019 18:03:05    Komentarze 0
Etykiety samoprzylepne, rodzaje i zastosowanie

Etykiety znane są przede wszystkim w biurach, gdzie najczęściej służą do adresowania listów i przesyłek do kontrahentów. Dostępne w kilku rozmiarach są dużym ułatwieniem podczas codziennego przygotowywania dużych partii korespondencji do wysłania. To jednak nie jedyne zastosowanie etykiet samoprzylepnych. Poznajmy rodzaje i inne wykorzystanie etykiet adresowych do przyklejania.

Rodzaje etykiet samoprzylepnych

W naszym sklepie nabyć można kilka rodzajów etykiet, dobierając je indywidualnie do potrzeb firmy. Jednymi z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych są etykiety samoprzylepne na koperty. Mogą służyć do umieszczenia adresu na przesyłce, jak i oznaczenia teczki z dokumentami czy odpowiedniej szafki lub szuflady w biurze. Samoprzylepne etykiety adresowe do nabycia są zarówno w rolce jak i w arkuszach. Oba typy naklejek można zadrukować tekstem w drukarce jak i zrobić to ręcznie.

Etykiety często kupić można w kilku rozmiarach i kształtach, co umożliwia lepsze dobranie ich zarówno do funkcji jaką mają spełniać jak i specyfiki firmy.

Zobacz również: Zaskakujące zastosowania gumek recepturek

Samoprzylepne etykiety w każdej firmie

Etykiety samoprzylepne to jednak nie tylko niewielkie naklejki na których wpisać można dowolną treść. Oferta naszego sklepu to także etykiety samoprzylepne z nadrukiem. Zadrukowane etykiety posiadają wiele zalet, które docenią zwłaszcza właściciele firm kurierskich i transportowych. Największą popularnością cieszą się etykiety zawierające nadrukowany napis z ostrzeżeniem o cennej zawartości paczki, czy informacją o ważnej dokumentacji w kopercie. Spotkać można również te informujące o przesyłce zawierającej fakturę i informacją o konieczności sprawdzenia zawartości paczki przez odbiorcę w obecności kuriera.

Stosowanie etykiet z nadrukiem jest sporym ułatwieniem w firmach, gdzie nadawanych jest sporo przesyłek, zarówno wielkogabarytowych jak i w kopercie. Wielkość, kształt i rodzaj napisu zamieszczonego na etykiecie może być w pewnym stopniu spersonalizowany.

Etykiety w gospodarstwie domowym

Okrągłe etykiety samoprzylepne, czy w kształcie prostokąta lub kwadratu, mogą służyć nie tylko jako miejsce do wpisania adresu wysyłki paczki, ale również być bardzo przydatne w gospodarstwie domowym. Utrzymanie porządku w ważnych dokumentach jest trudne, ale nie niemożliwe. Pomocne w zaprowadzeniu ładu mogą być właśnie etykiety samoprzylepne. Wystarczy posegregowane dokumenty umieścić w teczkach, a na nich przykleić podpisaną etykietę.

Miłośnicy domowych przetworów również mogą wykorzystać etykiety. Przyklejona do słoika czy butelki naklejka z informacją co znajduje się w środku i kiedy zostało przygotowane, będzie pomocne w ustaleniu terminu spożycia.

Zobacz również: Kartki samoprzylepne - wynalazek który zmienił świat

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz
Zgoda na pliki cookie