Plastikowe opaski zaciskowe, czyli trytytki do zadań specjalnych!
Plastikowe opaski zaciskowe, czyli trytytki do zadań specjalnych!

Źródło zdjęcia: Deaoslony.pl

Opaski zaciskowe, zwane też trytkami lub trytytkami, zna każdy. Ich popularność wynika przede wszystkim z wytrzymałości oraz ogromnej wszechstronności zastosowania. Używać ich można zarówno w domu, w biurze, w przemyśle czy reklamie. Dostępne w kilkunastu rozmiarach, są ratunkiem w przypadku drobnych napraw lub konieczności zamontowania nieporęcznych banerów do ogrodzenia. Plastikowe opaski zaciskowe to gadżet, który każdy powinien posiadać w domu i w pracy.

Plastikowe opaski zaciskowe w każdym domu

Pośpiech oraz konieczność szukania niezawodnych i szybkich rozwiązań sprawia, że coraz więcej osób chętnie korzysta z trytytek. Kosztują niewiele, a mogą doraźnie lub na stałe zastąpić wiele uszkodzonych przedmiotów. Urwała się sznurówka w ulubionych butach i nie możesz znaleźć w domu nowej? Użyj opaski zaciskowej trytki! Zamek w kurtce działa, ale uchwyt się zepsuł? Zamontuj opaskę zaciskową w zbliżonym do zapięcia kolorze i … po kłopocie.

Czarna, plastikowa opaska zaciskowa to nie tylko pomysłowy brelok do kluczy, uchwyt do zamka czy oryginalny przyrząd do wytwarzania baniek mydlanej. Spośród innych, oryginalnych przykładów na wykorzystanie plastikowej opaski zaciskającej, wymienić można: mocowanie kołpaków samochodowych, bezpieczne podnoszenie gorących pokrywek z garnków, naprawa ogrodzenia z siatki i prowizoryczny uchwyt do spłuczki. Mnogość zastosowań opaski zaciskowej jest właściwie nieograniczona. Trytytki cenione są przede wszystkim za odporność na działanie warunków atmosferycznych

Zobacz również: Zaskakujące zastosowania gumek recepturek

Trytytki, czyli wytrzymałe mocowanie

Opaski plastikowe w różnych kolorach upodobały sobie zwłaszcza osoby, które lubią majsterkowanie. Kiedy nie wiadomo jak połączyć ze sobą np. dwie części popsutego wentylatora, pierwsze co nasuwa się na myśl, to użycie trytki.

Ten typ mocowania lubią stosować również firmy zajmujące się montażem reklam, np. na barierkach balkonów. Zamiast żmudnego przyklejania lub wiązania reklam do balustrady, używając odpowiedniej grubości opaski zaciskowej, można zamontować dowolnych wymiarów reklamę. Przy tym można mieć pewność, że ani silny wiatr ani opady deszczu nie zniszczą zapięcia. Tanie i trwałe mocowanie z użyciem opasek zaciskowych jest uniwersalne, odporne na tłuszcz, alkohol, środki piorące i rozpuszczalniki. Czyni to je jednymi z najlepszych gadżetów, które muszą znaleźć się w domu i w firmie.

Ile kosztują i gdzie kupić opaski zaciskowe?

Zakup trytytek nie jest żadnym problemem. Jeśli jednak trudno znaleźć miejsce gdzie można kupić opaski zaciskowe, można zamówić je w naszym sklepie internetowym. Oferujemy plastikowe opaski w kilku rozmiarach oraz w zróżnicowanej kolorystyce.

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz