Duży karton - duży sprzymierzeniec

Opublikowany przez      27/04/2020 13:24:02    Komentarze 0
Duży karton - duży sprzymierzeniec

Kartony przydają się zarówno w domu, jak i w wielu firmach.  Szczególnie teraz stawia się na rozwiązania z użyciem pudeł tekturowych. Są one rozwiązaniem ekologicznym, co jest wyjątkowo ważne w ostatnim czasie.  Oczywiście to, ze są eko, to nie ich jedyna zaleta. Są też stosunkowo tanie i wytrzymałe. Właśnie dzięki połączeniu tych kilku cech stały się tak bardzo popularne.

Jak duże kartony są dostępne na rynku?

Wielkość dostępnych na rynku kartonów najczęściej nie przekracza 120 cm, jeśli chodzi o ich długość. Takie wymiary w zupełności wystarczą do większości zastosowań. Świetnie sprawdzą się zarówno w sklepie jako opakowanie do wysyłki, jak i podczas przeprowadzki.  Oczywiście dostępne są na rynku o różnej grubości. Jako kartony do przeprowadzki świetnie sprawdzą się te o dużej grubości, szczególnie jeśli mamy zamiar pakować w nie przedmioty ciężkie jak książki, albo zastawa kuchenna. Duże kartony sprawdzają się też przy wysyłaniu różnego rodzaju sprzętów. Choć oczywiście 1200 mm to nie największy karton, jaki można znaleźć na rynku. Niektóre firmy zajmują się projektowaniem i produkcja kartonów zgodnie z konkretnymi wytycznymi.  Właśnie takie wyspecjalizowane firmy są w stanie wyprodukować i sprzedać bardzo duże kartony. Choć oczywiście zapotrzebowanie na nie wiąże się przeważnie z jakimś konkretnym urządzeniem lub przedmiotem, które ma być w nich przechowywane. Jeśli chodzi o pudła do przeprowadzki, to w zupełności powinny wystarczyć takie, które można kupić na rynku od ręki.

Czytaj także: Kartony to nieograniczone możliwości!

Czy da się kupić duży karton przez Internet?

W Internecie można kupić niemal wszystko. Podobnie jest, jeśli potrzebne nam są kartony. Duże czy małe, wszystkie znajdziemy dostępne w Internecie. Wysyłka takich kartonów również nie musi być skomplikowana. Tu właśnie należy wspomnieć o ich kolejnej zalecie. Kartony po wyprodukowaniu a przed użytkowaniem przechowuje się w formie złożonej. Dzięki temu zajmują one zdecydowanie mniej miejsca niż rozłożone. Właśnie dlatego wysyłka, nawet jeśli mamy na myśli kartony duże, nie jest szczególnie problematyczna. Oczywiście inaczej może być w przypadku zamawianych i projektowanych kartonów na indywidualne zamówienie. Jednak nawet w takiej sytuacji firma, która zajmuje się ich sprzedażą będzie widziała, jak je wysłać tak, aby dotarły nieuszkodzone. W końcu nie robią tego pierwszy raz.  Jednak przed zakupem warto zastanowić się, czy na pewno jest nam potrzebny tak duży karton. Być może zamiast jednego dużego, wygodniej będzie wykorzystać kilka małych.

Czytaj także: Gdzie udać się po opakowania wielkogabarytowe?

Duży karton detalicznie

Obecnie wiele sklepów pozwala na zakup zarówno klientom detalicznym, jak i hurtowym. Jeśli jesteś osobą prywatną i nie potrzebujesz duże ilości kartonów, znajdziesz je w wielu sklepach. Gdzie kupić karton? Można je kupić na stronie poczty polskiej, w sklepach internetowych marketów budowlanych. Jednak nawet hurtownie i sami producenci decydują się na sprzedaż swoich produktów klientom detalicznym. Wiedzą, że mimo iż zysk z pojedynczego klienta nigdy nie dorówna zakupowi klienta hurtowego, to jednak ilość takich klientów detalicznych może naprawdę przynieść zauważalny wzrost sprzedaży. 

Duże kartony w ilościach hurtowych

Kartony w ilościach hurtowych przydają się przede wszystkim w różnego rodzaju sklepach internetowych. Wysyłając do klientów dziesiątki czy setki artykułów dziennie warto zaopatrzyć się w dużą ilość kartonów. Można w ten sposób zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Dlaczego? Kupując raz większą ilość sztuk, nie musisz kilkukrotnie przechodzić przez cały proces zamówienia, no i co chyba jeszcze ważniejsze, możesz kupić kartony taniej. Warto więc zrobić zakupy u producenta opakowań, omijając w ten sposób pośredników, oszczędzasz koszty. Dodatkowo kupując ilości hurtowe, możesz liczyć na hurtowe ceny.

Duże kartony ozdobne

Jeśli potrzebujesz pudła, do którego zamierzasz zapakować prezent, lub będzie ono stało gdzieś na widoku, warto zdecydować się na duże kartony ozdobne. Mogą one być świetną dekoracją, do której schowasz na przykład rodzinne pamiątki.

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz
Zgoda na pliki cookie